Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 16

  • 44 319
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Имам молба - може ли някой, ако знае цените за пункция, трансфер и други съпътстващи разходи по инвитрото на ЕЦ, да ми пише на ЛС?
Препрати ми ги после, моля те  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 724
И от мен запис  Laughing Дано темичката донесе много успех на всички, които го очакват !

Дай Боже Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 488
Евита, много се радвам да прочета такива хубави новини за теб. Стискам ти палци всичко да е наред до края, и без това толкова много се измъчи. Заслужаваш хубава награда  Hug Hug Hug

# 33
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Благодаря за темата Ел  Hug

Много хубави новини да прочетем тук!

# 34
  • Хасково
  • Мнения: 92
Момичета бях писала вчера с питане относно отсъствието на стаменов 20 дни. Някоя от вас запозната ли е къде и кога точно ще отсъства? Предстои ми замразевн трансфер при него и малко се притесних вчера като казаха че няма да го има толкова време?? Прехвърлиха ме при Шефкетова, по скоро ме питаха следващият преглед който ще е на 22-ри при кой от тримата да е - Шефкетова, Персенска или Райчев или Райков все не мога да го запомня:)

# 35
  • Мнения: 42
Vaniav86, на мен ми казаха че Стаменов ще отсъства от 21 Окт до 4 Ноември

# 36
  • Мнения: 3 758
Благодаря за новата тема и успех на всички  bouquet

# 37
  • Мнения: 452
Привет и от мен,момичета!
 El_Vel ,отново страхотно начало на новата тема,поздравления  bouquet.Успех на всички момичета,и задължително накрая ревлив финал .

# 38
  • София
  • Мнения: 1 079
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

 wavey

# 39
  • Мнения: 774
Джул, мерси за прашеца newsm51

 newsm75 newsm79 newsm28

# 40
  • Мнения: 3 758
И аз ще си взема малко  bouquet
Скрит текст:
newsm28 newsm28 newsm28

# 41
  • Мнения: 3 404
 newsm79 newsm79 newsm79 блага вест за всички  Hug

# 42
  • Мнения: 603
Ел Вел страхотно оформление както винаги! Успех на всички!

# 43
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Запис и от мен в новата темичка   bouquet
Благодаря на всички момичета които отговориха на моите терзания , днес съм много по-добре и спокойна.
Успех на всички  Hug Hug

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 379
Може ли да ми кажете, трябва ли да звъня в клиниката да им кажа че теста е отрицателен или няма нужда. Аз така или иначе спрях лекарствата, но не знам дали трябва да ги уведомя и ако трябва, на кой номер да се обадя. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт