AVON само за представители - КАМПАНИИ 15+16 - Тема 121

  • 36 411
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 824
Цитат
Така например не откривам и онлайн-предложенията за клиенти и представители...

Там където пише - Поръчай с един клик

# 736
  • Мнения: 1 640
Много питания и много отговори, а е написано, само трябва да се прочете- еднократно на представител при поръчка на комплект 5,10 или 20 брошури се получават само 3 брошури за 2,29.  И 3 комплекта да поръчате, ще получите само една 3-ка брошури.   До утре може ни една брошура да не остане. Отсега е ясно, че догодина няма да направят такава оферта като 30 бр. + парфюм.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 731
... на представител при поръчка на комплект 5,10 или 20 брошури се получават само 3 брошури за 2,29. 

Муци, нЕма, ни една брошура. Зеро. Нада. Мнооого добре цяха да ми дойдат 3 брошури, ама на.

Инка, благодаря, отивам пак да търся.  Peace

# 738
  • Мнения: 14 000

... на представител при поръчка на комплект 5,10 или 20 брошури се получават само 3 брошури за 2,29.  

Муци, нЕма, ни една брошура. Зеро. Нада. Мнооого добре цяха да ми дойдат 3 брошури, ама на.

Инка, благодаря, отивам пак да търся.  Peace


срамота е това! да нямаш каталози за коледната си кампания! това е ужасяващо недомислие с липса на всякакъв маркетинг проучване и планиране.

Момичета на някой ако не му достигат каталозите, аз имам 10 излишни, с удоволствие бих ги подарила на някой да си върши работа с тях, вместо да ги хвърлям. По принцип работя с 20бр., но сега заради парфюмния комплект си поръчах 30. Та някой ако има нужда ще услужа с удоволствие  Simple Smile

Страхотна идея!

Ще знам с колко излишни каталога разполагам в четвъртък. ако има някой от варна закъсал съм готова да ги подаря. Нека ми пише на лични.

# 739
  • Мнения: 1 640
Ами, написали са го по обед, защото сутринта нямаше такава инф-я. Хората са понапускали кодове за брошури и са ги изчерпали до вечерта. Голям гаф и срам за ейвъна, да бяха се мръднали и да бяха поръчали  за отпечатване и то навреме. Сега  не им се полага 13 заплата, ама сигурно са си я заделили вече!

# 740
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте. Миналата седмица имах рожден ден. Имаше едно обещание от Ейвън за 80 процента намаление на продукти по случай РД, Великден и Нова година. Не получих инфо за такива продукти, някой получавал ли е?

# 741
  • Мнения: 1 640
Освен картички-поздравления на имейл и в кашона друго нямаше. Явно разчитат да забравим за обещаното или пък тези екстри са за 2014 година? Thinking Нямам обяснение, но е разочароващо , ако е скатавка от тяхна страна.
Днес пуснах 6-тата си поръчка и никога нищо в тази К 16 не ми светна в червено или сиво,все в зелено, а имах и неща от Нетна или от доста намалените. Оборот 700 лв.

# 742
  • Мнения: 0
И аз имам излишни каталози за 17-та кампания, ако някой неможе да си намери нека ми пише. В момента съм в София.

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 824
Ако някой има излишни каталози -моля да ми прати.Плащам си ги,поемам си и пощенските. Praynig

# 744
  • Русе
  • Мнения: 633
Ако някой има излишни каталози -моля да ми прати.Плащам си ги,поемам си и пощенските. Praynig

Аз мога да ти изпратя. Колко ти трябват? Ако искаш пиши ми на ЛС.



П.С. Имам недостиг на един пастел за устни. Sad Светеше в червено, но реших да го пусна. Уви не е фактуриран. Доставка след 10.12. - ако клиентката го откаже, пак ще трябва да се разправям с рекламации.  Blush

# 745
  • Мнения: 0
Момичета на някой ако не му достигат каталозите, аз имам 10 излишни, с удоволствие бих ги подарила на някой да си върши работа с тях, вместо да ги хвърлям. По принцип работя с 20бр., но сега заради парфюмния комплект си поръчах 30. Та някой ако има нужда ще услужа с удоволствие  Simple Smile

Самоцитирам се и пак казвам с удоволствие ще услужа с 10 дори 12 каталога ако се посвия. Ще ги изпратя където е необходимо, пишете не се притеснявайте  Praynig
За съжаление нямам и камина да ме постоплят Joy  ,така че по-добре някой да си свърши работа с тях  Grinning

# 746
  • Мнения: 686
Здравейте. Миналата седмица имах рожден ден. Имаше едно обещание от Ейвън за 80 процента намаление на продукти по случай РД, Великден и Нова година. Не получих инфо за такива продукти, някой получавал ли е?
А те не трябва ли да се поръчат? Питай в кол центъра и сподели после  Wink.

# 747
  • Мнения: X
Здравейте,
някой знае ли какви са подаръците за поръчки на стойност 400 лева за трите кампании - 15, 16 и 17 ?
Веднъж ми казаха чанта и портмоне, снощи ми казаха колие и някакво USB , а от другаде чух пак за парфюм за 1 лев ?

# 748
  • Мнения: 686
Здравейте,
някой знае ли какви са подаръците за поръчки на стойност 400 лева за трите кампании - 15, 16 и 17 ?
Веднъж ми казаха чанта и портмоне, снощи ми казаха колие и някакво USB , а от другаде чух пак за парфюм за 1 лев ?
Като си влезеш в сайта на представителя можеш да ги видиш - там където пише Мотивационни програми. И мотивационната е само за 15 и 16 кампания  Wink

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 824
 HugРазбрахме се с *Elina* ще ми прати каталози.

Общи условия

Активация на акаунт