Нека дружно да Благодарим на Хедра

  • 3 484
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
е то вече стана банално-ама и аз  и аз Joy

   Хедра ме просвети по доста въпроси още докато бях бременна Heart Eyes На нея дължа безпроблемния старт в кърменето, увереността и спокойствието си на кърмеща (и то за толкова дълго,колкото дребчо иска,убедена съм Party) мама Grinning Възхищавам се на нейната всеотдайност,търпение,постоянство и безкористно втурване да се притече на помощ на (кандидат)кърмачките. Нека тя и нейните сладури да са здрави и усмихнатички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 35 971
не само на Хедра, а и на Бу, Джейд, Сладка Хапка ....     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
БЛАГОДАРЯ!

# 17
  • Мнения: 1 382
не само на Хедра, а и на Бу, Джейд, Сладка Хапка ....   bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
БЛАГОДАРЯ!
и от мен едно голямо благодаря на всички - Бу,Хедра,Сладка хапка....на всички

# 18
  • Мнения: 304
Присъединявам се.  smile3525 Аз не пиша много, но за сметка на това по цял ден чета този форум. Благодарение на момичетата и на грижливо подбраната библиотека кърмя успешно моето бебче.

# 19
  • Мнения: 41
Благодаря, страхотно информирана и отзивчива....
smile3525

# 20
  • София
  • Мнения: 2 687
Винаги съм се възхищавала на подробните и постинги, на голямото и желание да помогне, на търпението и неуморно да обяснява, и обяснява, въпреки че го е правила много много пъти.
Всички, които пишете тук заслужавате благодарности.

# 21
Понеже Хедра я познавам лично - наистина е страхотен човек. Много позитивно излъчване, страшно информирана и начетена. Истинско богатсто за форума. Hug

# 22
  • Мнения: 2 531
  БЛАГОДАРЯ

# 23
  • София
  • Мнения: 3 996
Мила, ХЕДРА, newsm51 smile3525 и аз БЛАГОДАРЯ!

# 24
  • Мнения: 1 737
И аз благодаря!   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 999
Хедра, и аз ти благодаря за безценните съвети! newsm51

# 26
  • Мнения: 2 556
И аз мисля, че hedra е супер! Колкото пъти съм питала нещо, тя ми е отговаряла перфектно! Както и на всички други  Simple Smile

Браво, hedra!   Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 057
Благодаря и аз  smile3501

# 28
  • София
  • Мнения: 198
Е тук немога да не се включа, ние също сме в кюпа.БЛАГОДАРИМ ТИ ХЕДРА И АЗ И МАГДАЛЕНКА. Бъди все толкова добричка и всеотдайна! mamma txtloves

# 29
  • Мнения: 3 760
Дълбок поклон към Вас!
Дори не съм предполагала, че е възможно да изпитвам такава дълбока признателност и обич към хора, които не съм виждала.
Хедра, Бу и всички, които помагате-Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт