Нека дружно да Благодарим на Хедра

  • 3 494
  • 92
  •   2
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 603
Hedra, огромно благодаря  newsm51
И на всички други, които отделят от времето си да се притекат на помощ

# 31
  • Варна
  • Мнения: 439
Сърдечни благодарности Хедра   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 959
Благодаря ти Хедра както и на всички други отзивчиви момичета за помоща и отговорите. По добре да не изброявам имена защото те са много.

# 33
  • Мнения: 3 926
И аз се присъединявам към всеобщата признателност и благодарност newsm20
Хедра, Бу, Джейд, Хапката, Белинда, Емем, Андреа... ако ви издигнем паметник с по две гърди за всяка newsm78...
Много ви целувам и обичам, момичета Heart Eyes

# 34
  • на Север
  • Мнения: 503
Благодаря ВИ   bouquet
Първото си дете неможах да кърмя, но сега благодарение на вас кърмя успешно и съм много щастлива Hug

# 35
  • Мнения: 980
Отдавна исках да пусна подобна тема.
Благодаря, Хедра.   bouquet  Възхищавам се на неуморността и чувствителността с която помагаш на всички. Енциклопедични знания и дълбока душа.  Simple Smile Ти си едно съкровище за този форум.  Наистина заслужаваш всеобщото уважение и любов. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 6 296
hedra, ето и от мен:  smile3501 newsm51

И за теб Бу -  baloni

# 37
  • София
  • Мнения: 533
Отдавна исках да пусна подобна тема.
Благодаря, Хедра. bouquet Възхищавам се на неуморността и чувствителността с която помагаш на всички. Енциклопедични знания и дълбока душа. Simple Smile Ти си едно съкровище за този форум. Наистина заслужаваш всеобщото уважение и любов. Peace

Хедра, прекрасна си Simple Smile Благодаря ти, че те има... newsm51

# 38
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
И аз се присъединявам към всеобщата признателност и благодарност newsm20
Хедра, Бу, Джейд, Хапката, Белинда, Емем, Андреа... ако ви издигнем паметник с по две гърди за всяка newsm78...
Много ви целувам и обичам, момичета Heart Eyes


И аз се присъединявам към горното! Искам по-специално да благодаря на Хедра и на теб, Асе, защото благодарение на вас продължавам да кърмя! Благодаря на Бу, че си е направила труда да направи невероятна библиотека. А специално за кърмаческия старт - благодаря  bouquet  bouquet  bouquet и на мнооого любима моя приятелка-акушерка, сега вече и педагожка - Надето  bouquet  bouquet

Трябва да благодаря и от името на мъника! Гарантирам, че той е най-доволен от всичко това! Hug Hug Hug

# 39
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хиляди благодарности и от Алекс и мен, Хедра
    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 23:12 от amei

# 40
  • Мнения: 1 771

Искам в тази тема да кажа едно огромно благодаря от цялото си сърце на Хедра.Аз не пиша много в този форум но понеже съм кърмачка от скоро, чета по цял ден темите. Не знам нищо за Хедра , в началото си мислех че е модератор , но после разбрах че не е , писах и на лични за нещо което ме притеснява за кърменето и толкова мила беше и толкова ми помогна, после като четях темите из форума , видях че обикновенно тя се притича първа на помощ.
Затова съм сигурна че има и други мами които искат да и кажат Благодаря!
Още веднъж мила Хедра, БЛАГОДАРЯ ТИ !, Продължавай все така , да се образоваш за да можеш да ни помагаш. Желая ти много лично щастие и много усмивки всеки ден и всеки миг  Hug Hug Hug

 И  не само това, но и много търпелива усмихната, толерантна . . .
Хедра, благодаря!

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 00:08 от goldenova

# 41
  • Мнения: 2 467
На Хедра и на всички "стари пушки" (няма да изброявам, да не изпусна някои)  Hug  Heart Eyes и благодаря!

Много мами сме дето имаме да ви черпим яко  Wink

# 42
  • Мнения: 313
Шапка ви свалям за ентусиазма, енергията, съпричасността и помоща!
Благодаря на Бу, Сладка хапка, Jade, hedra, vedrra, Andrea$, emem, belinda, Godzila, SZA, IvaD.....невероятни сте!( сигурно пропускам някой, да ме извини )
Внимавай те, станали сте живите  легенди на най- новата история на кърменето в България Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 219
 newsm20  и от мен - страхотен човек, всеотдайна мама и въобще най !!! Щастлива съм, че имам привилегията да те познавам  Heart Eyes

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
... след постинга на Хедра не остава много да се добави.  :love
Това е абсолютно вярно.
Искам и аз да изкажа възхищенията си от неуморнотите опити да помага, от дългите и изчерпателни постинги, от мекия и винаги перфектно премерен тон, от енциклопедичните знания и изобщо от цялостното и присъствие във форума  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт