Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 190

  • 60 293
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Понеделникът ни изненада със снимки, а вторникът newsm78 Ако не ни донесе някоя новина, поне може да се окаже международен Laughing

Линка, има проблем с линка Peace Аз поне към този момент Embarassed

Надинsmile3511 въпреки че мрежите са затова да споделяме Wink
Добре че по нашенски си направих и вариант в духа  на вчерашния ден, макар че "оригиналът" е по-стилен Wink


Хубав и успешен ден Hug

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 09:29 от Bagi

# 706
  • Мнения: 41 919
Добър ден! Hug

Цвети,Лина,Надин,Баги, Hug Hug Hug Hug
Лина,и при мен линка има проблем. newsm78
Е,сега има снимки за колажи. Simple Smile
Надин,и аз рано го открих този ден Laughing,но сега се включих.
Пак има международен ден на мъжа.А за Б-я Празник на сухопътните войски от бълг.армия.

Слънчев ден!  bouquet

# 707
  • Мнения: 4 535


Туба, Есен и Ванеса Мей

# 708
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug

Май и в пресата ги има...  newsm78 или това е нещо друго...  newsm78

http://www.ozgurdurum.net/tuba-buyukustun-toprak-ve-maya-nin-son … uleri-139661.html



Приятен ден!  Hug

Току-що пробвах линка - отваря се. Вие защо не можете?  newsm78
Май е нещо на онзи журналист, дето пишеше за Туба - Озгюр еди кой - си...

# 709
  • Мнения: 3




Хубаво е да живееш в 21 век.И ако можеш като мен да се връщаш в 19 век и да съобщиш ,че вече науката е доказала  100% :
Когато жената е в овулация е  привлечена и отворена  към  лошите момчета,популярни,харесвани от всички  жени,СТРАСТНИ ,успяващи и ЖИВИ .Тогава  за нея е важно  ДА Е ВЛЮБЕНА
Когато жената не е в овулация   си мисли разумно и предпочита мъже ,които  са отговорни ,подходящи за семейство и отглеждане на деца .Тогава тя  предпочита да СА ВЛЮБЕНИ В НЕЯ .

В 21 век
Скрит текст:
Ако жената постави на 20 г  личния си успех преди брака    , не я притеснява да си направи дете от  най - харесвания мъж и да си заживее като застарее с  някой удобен за съжителство.
 Разбира се за жените от 19 век това  е невъзприемливо ,но поне спокойно могат да се загледат в чертите на близначките и дори да си вярват ,че Джансел не е техен баща със сигурност  ще видят ,че и Онур не е .
Цялата Турска преса  реши ,че Топрак  е абсолютно копие на Туба .Според мен Мая е копие на Джансел ,но аз предполагах ,че децата са негови много преди да се родят..... по   поведението на Туба преди и след като забременя.А и всяка жена с опит  /,която е имала повече от 4 мъже/  може да познае ,че Туба никога не е била влюбена  в Онур.

 Всеки ,който познава жени като Туба знае ,че Туба живее ,когато е влюбена и  се обезличава като жена и актриса ,ако продължава да вегетира в живота си на лелка .На  тази жена не и трябва сигурен мъж и опора в живота ,като на безличните милиони  домакини.На нея и трябва НОВА любов ,която да я разтърси  .
Ауу- колко скандално звучи това за 19 век


# 710
  • Мнения: 41 919
Здравейте! Hug

Надин Hug,обичам да слушам Ванеса Мей,благодаря!  bouquet
Лина Hug,сега се отвори.  bouquet

# 711
  • Мнения: 10 031
Ау, надникнах в темата, и какво да видя, появил се е

   tooth

Викам си  - да пусна малко противоотрова...





 Heart Eyes

# 712
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте ято!  Hug

След вчерашните снимки, имаме и очаквано прелитане, даже и  Wink малко позакъсняло ми се вижда  Simple Smile, ама...



Линка  newsm10 много хубав колаж

... и още нещо от любимите ми / не съм го търсила, току що ми излезе във фейса  Simple Smile/.  Peace

Скрит текст:

# 713
  • Мнения: 3 114
Направо съм сразена от болния мозък на Смайл-смайл.
Нека господ се смили над глупостите й/му,които ги пише тук и цялата помия се разнася по другите форуми в нета.
Жалкото е ,че в най-хубавата тема за най-хубавата жена и относно невинните й дечица,се разпръсква рядкото л-но на този безмозъчен потребител.
Радвай се малооумнико на виртуалното пространство, .  #2gunfire

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 20:25 от Maya@

# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Майче  Hug толкова време вече търпим тези... писания и колкото и да ни дразнят, просто им свикнахме, а и се оказа, че не било против правилата на форума, ама... то в цялата ни държава е така  ooooh!, та тук ли да е по-добре.  Peace

По-важното е ние да се забавляваме, пък... който не търпи това, така реагира - винаги при някоя хубава за нас вест се появява и това по горе, ама...

... да си продължим, както си знаем.  Peace

# 715
  • Мнения: 3
Направо съм сразена от болния мозък на Смайл-смайл.
Нека господ се смили над глупостите й/му,които ги пише тук и цялата помия се разнася по другите форуми в нета.
Жалкото е ,че в най-хубавата тема за най-хубавата жена и относно невинните й дечица,се разпръсква рядкото л-но на този безмозъчен потребител.
Радвай се малооумнико на виртуалното пространство, .  #2gunfire


Радвам се ,че в 21 век вече една жена може да забременява от който си поиска  и това да не я прави  в очите на " порядъчните" долна и да изливат помия върху нея , както в 19 век.
Радвам се и ,че децата  на 21 век са винаги  невинни ангелчета независимо от това кои са им родители ,а не като в 19 век ,когато  hahaha коварни моралисти са ги определяли като копелета ,ако не са от законни съпрузи.
Хубаво е да живееш в 21 век  Peace
Скрит текст:
В 19 век актрисите звезди са били  омъжени за второстепенен актьор/за да не скандализират  обществеността /и са били  фаворитки на първите мъже ,от които са раждали деца

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 21:10 от smile_smile

# 716
# 717
  • Мнения: 10 031
На някой му е дошла добрата идея да събере всички снимки от купона с Мая и Топрак на едно



https://www.facebook.com/media/set/?set=a.428664280563676.107374 … 898318&type=3

# 718
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Wink ама купонът май не е бил само в един ден,  Thinking от тази колекция... и различните дрехи на Туба  Simple Smile явно често са се забавлявали екипно в заведението на Езра.

А сега да се припомним какво ни очаква скоро  Simple Smile - само след няколко дни стартира повторението на ''Огнено сърце''  Peace

# 719
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт