Професионални серии за коса - тема 57

  • 51 486
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за темата  bouquet
Правила съм си експеримент да мина само с шампоан, но косата не можеше да се разреши . Особено за дългите коси си е задължителна последващата грижа най - вече Crazy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Благодаря за новата  тема. Иначе на всяко миене клепам по нещо - я ампулка, я маска, я финиш или всичко наведнъж Party

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
Откакто ползвам проф.продукти/повече от 2 год./ никога не оставям косата само по ш-н Peace Не винаги ползвам една и съща серия- ш-н и маска,но принципно така ги съчетавам Wink След балсам/маска задължително слагам грижа за скалпа/лосион,ампула/ и финиш за краищата Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 476
О,аз не съм видяла въпроса Laughing Минимумът ми е шампоан и балсам.Наистина грижите много си проличават,ползвам професионална козмктика от около 3 години и определено виждам промяна.
 На път съм обаче да залитна по един нов Елсев за плътност.
За Label M наистина ще се консултирам на място.

# 19
  • Мнения: 1 378
малката лисичка   bouquet
НЕ мога да разбера какво точно имаш предвид с въпрос...продукт/серия като някаква терапия или шампоан/балсам/маска като цяло  newsm78 Hug
Визирам - дали понякога я миете само с шампоан-без после да слагате маска,финиш  Peace
Мерсии Simple Smile
Да, и аз съм от тези дето не я оставят да "почива", от години не съм го правела, ако я оставя без нещо след шампоана сигурно няма да мога да я среша  Mr. Green Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 580
Благодаря за новата тема!  bouquet Аз също не оставям косата измита съмо с шампоан, дори и да съм правила маска преди измиването. Минимума е баласам за коса и финиш.
Feeling, Анч, къде се изгубихте, момичета?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Благодаря за темата. И аз не оставам само със шампоан. Ако не сложа маска изобщо не мога да я разреша.

Bubka, мисля, че ти беше писала за алкохолния аромат на Денсифик. Да кажа, че аз взех една ампула, още не съм си я сложила, но я отворих и направо алкохолната миризма ме удари в носа. Мирише ми на спирт, направо ужасно. Надявам се като я сложа на косата да не остава такъв силен аромат. Има и нещо леко парфюмирано, но като цяло ми мирише алкохолно.

И отзиви да дам за шампоан и маска Иноа. Купих си шампоана, а от маската ми даде една приятелка за проба. Очарована съм от серията. Шампоанът изми много нежно, има страхотен аромат. След като се изсуших косата стана много подредена и което е най-важно за  мен - вече съм на трети ден, не ми е заплетена. Обикновено като преспя и вече съм спълстена. Като цяло много ми хареса, бих си купила пак като свърши.

# 22
  • Мнения: 152
Предложете шампоан за суха и изтощена коса.Косата ми е третирана и често се боядисвам.

# 23
  • Мнения: 3 342
Да се запиша в темата с отзиви за реструктуриращите ампули на Nashi.

Взех две за проба и вчера след измиване на косата сложих едната в корените. Никак, ама никак не ми хареса. Утежни ми ужасно - докато беше мокра, косата изглеждаше буквално мазна. После, като поизсъхна, се оправи, но още е някак тежка в корените, като замърсена. Няма да издържа и ще я измия още довечера.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 127
Благодаря за темата   bouquet
И аз не оставам само "по шампоан", даже не съм се замисляла да я пропусна. Случвало ми се е след маската да оставя косата да си изсъхне сама и да сложа друг продукт като знам че няма да ходя никъде Simple Smile

# 25
  • Мнения: 390
Супер готина тема. Аз си взех наскоро шампоан на Хималая и съм доволна, някак.. не е толкова комерсиален, ако мога да се изразя така. Grinning Не е напарфюмиран и лъскав, мие добре, косата ми е суха, доволна съм за сега. Иначе след баня си слагам масло от жожоба или от макадамия, мисля да си взема и от арган, но съм ударила дъното с финансите и чакам стабилизация. Харесала съм и маската на макадамия, дадоха ми тестерче в Златна рибка и останах доволна.

# 26
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63

На момичетата с втечнената пяна - преди години ми се е получавало така, когато пяната остане за известно време на по-студено.  Simple Smile
Hug май и аз такава я свърших като я оставих на студено....а после като я върна на нормална температура оправи ли се?  Whistling

На въпроса - пробвах онзи ден да измия само с Интенс рипеър на Лореал и нищо не стана  Mr. Green Няма ли маска или поне дълбоко хидратиращ балсам косата ми не прилича на нищо  Crazy

# 27
  • Мнения: 159
Без да претендирам за високи познания по химия(имам 4 с преписване Mr. Green),ама не би ли трябвало,ако е на топло да се втечни,а на студено да се сгъсти? newsm78 За пяната говоря.

# 28
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63
Без да претендирам за високи познания по химия(имам 4 с преписване Mr. Green),ама не би ли трябвало,ако е на топло да се втечни,а на студено да се сгъсти? newsm78 За пяната говоря.
Mr. Green В химията няма нищо логично, убеждавам се в това вече трета година  Mr. Green Не знам каква точно е технологията при правенето на тези пяни, какво налягане трябва да има във флакона и каква е оптималната температура, за да стане реакцията от течността вътре да се получи пяна  newsm78 Трябва да питам колегите от "технология на парфюмерията и козметиката"  Whistling

П.П. Пише на флакона да не се държи на повече от 50 градуса,но то това е много широко понятие  Laughing Или съм я прецакала, защото две седмици съм я държала на топло, или защото два дена е била на студено... кой да знае оффф  #Cussing out  Joy

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 12:51 от baby_jeiny

# 29
  • Мнения: 159
Без да претендирам за високи познания по химия(имам 4 с преписване Mr. Green),ама не би ли трябвало,ако е на топло да се втечни,а на студено да се сгъсти? newsm78 За пяната говоря.
Mr. Green В химията няма нищо логично, убеждавам се в това вече трета година  Mr. Green Не знам каква точно е технологията при правенето на тези пяни, какво налягане трябва да има във флакона и каква е оптималната температура, за да стане реакцията от течността вътре да се получи пяна  newsm78 Трябва да питам колегите от "технология на парфюмерията и козметиката"  Whistling

П.П. Пише на флакона да не се държи на повече от 50 градуса,но то това е много широко понятие  Laughing Или съм я прецакала, защото две седмици съм я държала на топло, или защото два дена е била на студено... кой да знае оффф  #Cussing out  Joy
Ехаа,ти си химик! Simple SmileСупер!Възхищавам се на хората,които разбират химията!Ето с кого ще се консултираме за състава на продуктите,които ползваме Wink

Общи условия

Активация на акаунт