Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 115
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 004
 Аз ползвам след боя това
Скрит текст:
доволна съм

# 166
  • Мнения: X
valentina0577, моля те използвай опцията "редактиране", когато си пропуснала и искаш да добавиш нещо, особено в случаите,когато след теб никой друг не е писал  Praynig
Искам да изкажа похвалата си относно оранжевата ампула на Керастаз - голям разкош  Heart Eyes Blush Crazy ! Използвах цялата ампула (без бустер), след шампоана на Афоджи за изтощена коса (който между другото ми е много странен, хем измивен, хем пък неагресивен, не ми заплита толкова много косата) и въпреки,че стоях много малко (около 1-2мин) ефекта беше поразителен - мекота, гладкост, живост, косата беше като гланцирана  Flutter Heart Eyes Колко пъти в месеца може да се прилагат ампулите?

# 167
  • Мнения: 3 451
valentina0577, моля те използвай опцията "редактиране", когато си пропуснала и искаш да добавиш нещо, особено в случаите,когато след теб никой друг не е писал  Praynig
Искам да изкажа похвалата си относно оранжевата ампула на Керастаз - голям разкош  Heart Eyes Blush Crazy ! Използвах цялата ампула (без бустер), след шампоана на Афоджи за изтощена коса (който между другото ми е много странен, хем измивен, хем пък неагресивен, не ми заплита толкова много косата) и въпреки,че стоях много малко (около 1-2мин) ефекта беше поразителен - мекота, гладкост, живост, косата беше като гланцирана  Flutter Heart Eyes Колко пъти в месеца може да се прилагат ампулите?
Аз също харесвам шампоана на Афоджий и много моля ако някой може да го сравни със зеления архитект на Керастаз да сподели,че се силя да го купя,а върши работа като афождито няма смисъл.
За ампулата-толкова,колкото смяташ,че има нужда косата ти.Нали им дават някакъв период на измивност,може би 1-2 ампули в месеца при не много суха коса е ок  Peace

# 168
  • Мнения: 11 004
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/maska-za--boyadisana-kosa-k … ma-captive-500-ml  тази маска Хидратираща ли е ?
или протеинова?
  bouquet

# 169
  • Мнения: X
GodaiVa, благодаря   bouquet

# 170
  • Мнения: 159
Тъй като предпазва цвета,предполагам,че затваря косъма,а от там следва,че е хидратираща.Но,аз лично не съм я ползвала.Нека,ако някой е по-запознат да каже

Момичета,а как се нанасят ампулите Денсифик? EmbarassedЗащото другата седмица смятам да си поръчам.Знам,че сте ги коментирали доста преди,ама... Embarassed

Последна редакция: сб, 26 окт 2013, 01:02 от valentina0577

# 171
  • Мнения: 2 597
pinko,от къде си купуваш Chi?

# 172
  • Мнения: 3 451
pinko,от къде си купуваш Chi?
Не задаваш към мен въпроса,но да кажа ,че Тук го има

# 173
  • София
  • Мнения: 1 501
Покрай другото,забравих да споделя за млечната терапия на Милк Шейк Simple SmileНе усетих УАУ ефект.Всъщност,никакъв ефект не усетих LaughingЛеко ми се засуши косата.Фризьорът ми каза,че ще има уплътняване,но трябва интензивно да я направим 2 пъти за 1 месец и после подържащо 1 път в месеца.
Забравих да добавя,че веднага след терапията ме боядисаха,та може и от премиване да я усещам леко засушена.

При мен млечната терапия на Милк Шейк имаше ефект с натрупване. В началото я правех ударно всяка седмица, сега веднъж в месеца, защото имам доста протеинови продукти и ги редувам. Но това е един от любимите ми протеинови продукти.
Много добро уплътняване получавам и от Ниоксин, система 4. Досега ползвах шампоана и балсама, сега поръчах и серум за скалпа от същата серия без изплакване.

# 174
  • Мнения: 159
Покрай другото,забравих да споделя за млечната терапия на Милк Шейк Simple SmileНе усетих УАУ ефект.Всъщност,никакъв ефект не усетих LaughingЛеко ми се засуши косата.Фризьорът ми каза,че ще има уплътняване,но трябва интензивно да я направим 2 пъти за 1 месец и после подържащо 1 път в месеца.
Забравих да добавя,че веднага след терапията ме боядисаха,та може и от премиване да я усещам леко засушена.

При мен млечната терапия на Милк Шейк имаше ефект с натрупване. В началото я правех ударно всяка седмица, сега веднъж в месеца, защото имам доста протеинови продукти и ги редувам. Но това е един от любимите ми протеинови продукти.
Много добро уплътняване получавам и от Ниоксин, система 4. Досега ползвах шампоана и балсама, сега поръчах и серум за скалпа от същата серия без изплакване.
Значи наистина може да не даде голям ефект от първата процедура Simple SmileУспокоих се

# 175
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Момичета,а как се нанасят ампулите Денсифик? EmbarassedЗащото другата седмица смятам да си поръчам.Знам,че сте ги коментирали доста преди,ама... Embarassed

http://www.youtube.com/watch?v=37pZcSIrLFI&list=PLzPqniy127t … 5Jmfn&index=3

# 176
  • Мнения: 13
Здравейте можете ли да ми препоръчате шампоан за мазна коса? Благодаря предварително..

# 177
  • Мнения: 3 698
Здравейте мили момичета  Hug, още не съм изчела предишната тема, а на тази само първата страничка,   записвам се само...
Лисичке, благодаря за новата тема!
На въпроса - оставам без друг продукт, единствено след почистващия ш-н, който ползвам преди боядисване, след него до самото боядисване не слагам нищо, нито балсам/маска, нито стилиз. продукти.
В др.случаи слагам доста неща.
Freya, аз ползвам оранжевата най-често веднъж месечно, след боядисване, но понякога я деля на две, за два пъти, наистина е разкошна, а Ванинка хвалеше и зелената.
Моята серия архитект е на привършване,  чудех се дали да не сменя с нещо различно, два пъти пробвам Redken Extreme /във feelunique има минита от ш-н, балсам, крем/и съм силно впечатлена, доста по-силно протеиново присъствие чувствам и не съм сигурна дали е точно за моята коса, но пък косата става мнооого плътна и здрава още след едно нанасяне.

Последна редакция: сб, 26 окт 2013, 15:45 от setony

# 178
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Здравейте можете ли да ми препоръчате шампоан за мазна коса? Благодаря предварително..
http://www.zlatnaribka.com/lakme/za-mazna-kosa-purifying/shampoa … -purifying-300-ml , http://www.zlatnaribka.com/lakme/za-mazna-kosa-purifying/matiras … e-purifying-15-ml този е хубав, но цялата коса ли ти е мазна или само корените ? Ако са само корените и използваш шампоан за изцяло мазна коса ще ти се омазнява много по бързо  Peace . Има шампоани за цяла мазна коса, но има и такива само за мазни корени и сухи краища. Също така можеш да използваш дълбокопочистващ, но само 2 3 пъти на месец максимум.

# 179
  • Мнения: 13
Цялата коса ми се намазнява... Препоръчаха ми също тези http://www.enzo.bg/matrix/biolage-scalptherapie-shampoan-za-brzo … javassha-se-kosa/http://www.enzo.bg/loreal-professionnel/serie-expert-pure-resour … javassha-se-kosa/  м/у тези и тези, които Вие ми препоръчахте кой да избера?

Общи условия

Активация на акаунт