Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 079
  • 751
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 50
Момичета имам нужда от съвет. От косата ми се показват милиони стърчащи косъмчета. Ако сложа малко гел, става още по зле. Незнам какво да правя, но седи ужасно грозно, неподредено Sad. Къпя се с Макадамия в момента, шампоан, балсам и маска. Имам и олиото и нищо не помага. Може ли да ми кажете вие как се справяте с този проблем и да ми препоръчате някакви продукти. Благодаря ви предварително.

# 436
  • Мнения: 0
Аааа, толкова съм щастлива!! Днеска изпробвах елстайзера, шапоан за суха коса на Л'Ореал, хидратиращ балсам Макадамия, 2-минутния реконструктор и на Керастас Инициалист.. Косата ми е толкова мека,  лъскава и я усещам толкова здрава Simple Smile))  Peace

# 437
  • Мнения: 2 596
Какво ви е мнението за маските на Пантен
Темата е за професионалните продукти!Иначе имам мнение отпреди 2-3г и то беше  ooooh! От всичко на Пантен косата ми капеше като луда още в банята!Сега с проф.серии нямам косопад!А с масовата козметика поне веднъж годишно бях като есенен листопад...

Аз да споделя че съм супер хепи!Само след няколко употреби на циментената серия на Керастаз косата ми която след раждането се беше изправила...най-после се накъдри Heart Eyes FlutterЕй така изведнъж!Аз винаги съм имала прекрасни фитили,мислех че никога няма пак да ги видя!И изведнъж...Чудо!Цялата ми коса малко след изсушаване на косата става на дълги засукани фитили!Направо ревнах от радост!Какво ли не правих последните 3г,така и не видях чупка, фитил,голяма дълга къдричка...А сега сами си стават!Пак като преди да родя!!!Ако има някоя съфорумка в моята ситуация,да не губи надежда!Косата явно рано или късно се съвзема!При мен цимента на Керастаз отключи процесите newsm44

Последна редакция: пт, 08 ное 2013, 09:16 от bubka:)

# 438
  • Мнения: 3 449
Какво ви е мнението за маските на Пантен
Темата е за професионалните продукти!Иначе имам мнение отпреди 2-3г и то беше  ooooh! От всичко на Пантен косата ми капеше като луда още в банята!Сега с проф.серии нямам косопад!А с масовата козметика поне веднъж годишно бях като есенен листопад...

Аз да споделя че съм супер хепи!Само след няколко употреби на циментената серия на Керастаз косата ми която след раждането се беше изправила...най-после се накъдри Heart Eyes FlutterЕй така изведнъж!Аз винаги съм имала прекрасни фитили,мислех че никога няма пак да ги видя!И изведнъж...Чудо!Цялата ми коса малко след изсушаване на косата става на дълги засукани фитили!Направо ревнах от радост!Какво ли не правих последните 3г,така и не видях чупка, фитил,голяма дълга къдричка...А сега сами си стават!Пак като преди да родя!!!Ако има някоя съфорумка в моята ситуация,да не губи надежда!Косата явно рано или късно се съвзема!При мен цимента на Керастаз отключи процесите newsm44
Цялата серия ли? Едно време така да мразех къдравата си коса,след първата бременност се изправи и това е Sad


  
Скрит текст:
В интерес на истината,в последно време ми е адски скучно да влизам в тази тема  Sad Нямам нищо против нови попълнения,но те превзеха темата,започна се едно питане на продукти,един милион пъти обсъждани тук. Други пък "откриват Америка" ,просто...  ooooh! Жалко,че много ветерани дори не ни следят вече  Cry

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397




  
Скрит текст:
В интерес на истината,в последно време ми е адски скучно да влизам в тази тема  Sad Нямам нищо против нови попълнения,но те превзеха темата,започна се едно питане на продукти,един милион пъти обсъждани тук. Други пък "откриват Америка" ,просто...  ooooh! Жалко,че много ветерани дори не ни следят вече  Cry
[/quote]

И аз така Rolling Eyes, все по-рядко чета темата, а за писане..пък хич...Някак не ми е интересна, но аз го отдавам по-скоро на това, че момичетата които бяха с подобна на моята коса отдавна вече не пишат Rolling Eyes, и не споделят за продукти които са ползвали...

# 440
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Нормално все пак влизат нови момичета, които тепърва започват с професионалните продукти, а вие   ветераните, като знаете всичко и сте пробвали много неща е нормално да загубите интерес. Аз тепърва открих Америка с терапията Милк Шейк и сега се чудя откъде да се сдобия с нея  Joy

# 441
  • Мнения: 2 596
GodaiVa,шампоана,балсама и олиото с моринга!Дето ги продават в сет:)След 2то изкъпване се появиха плахи чупки,след 3то косата ми стана на фитили!Помислих че ми се привижда и е случайно!Е да,ама не!Вече над 2 седмици съм  с къдрички Wink Hug Ох,бях се уплашила като се гледах с такава смотана коса Confused

# 442
  • Мнения: 3 449






И аз така Rolling Eyes, все по-рядко чета темата, а за писане..пък хич...Някак не ми е интересна, но аз го отдавам по-скоро на това, че момичетата които бяха с подобна на моята коса отдавна вече не пишат Rolling Eyes, и не споделят за продукти които са ползвали...
Абсолютно  Peace С времето разбираме коя каква коса има,и тази със сходна като нашата е голяма помощ при избора на продукт. Аз смятам отдавна се уверих,че много продукти отричани тук,на мен са ми помогнали.В момента косата ми е "никаква" -нито се повлиява от протеин,нито от хидратация. Иначе има добър вид,получавам редовно комплименти.Но искам нещо,което да я накара да се "размаже" от мекота,да я приглади... Еластизайери,концентрати(оранжевия на Керастаз) и др. уж много силни,не я повлияват. Сега се запасих с 3 серии,които включват крем без отмиване,маска и шампоан на Лореал- абсолют рипер,Про-кератин и митик ойл  Laughing

# 443
  • София
  • Мнения: 6 333
Аз тепърва открих Америка с терапията Милк Шейк и сега се чудя откъде да се сдобия с нея  Joy
Може да си я разделиш с някой.Поръчва се от http://hairsupermarket.com/m/73
Хубава е терапийката и на мен ми се отразява много добре,но ходя в салон да ми я правят.Сега чакам да ми свърши млечната маска и да си взема йогурта.

# 444
  • Мнения: 3 449
GodaiVa,шампоана,балсама и олиото с моринга!Дето ги продават в сет:)След 2то изкъпване се появиха плахи чупки,след 3то косата ми стана на фитили!Помислих че ми се привижда и е случайно!Е да,ама не!Вече над 2 седмици съм  с къдрички Wink Hug Ох,бях се уплашила като се гледах с такава смотана коса Confused
Като поизразходя наличните,ще пробвам и аз да видим ще има ли ефект и при мен .
А я ми сподели,олиото с моринга харесва ли ти? С кое друго олио/флуид би го оприличила?

И след вече доста продукти,се уверих-косата ми не харесва арган  Crossing Arms

# 445
  • Мнения: X
GodaiVa, нима ти в началото, когато започна да пишеш в темата не беше по същия начин(спомням си го,постоянно се включваше с въпроси  Crazy )? Винаги ще има нови попълнения в темата и това лично аз го намирам за хубаво, защото все повече жени си дават сметка,че с проф. продукти е много по-добре. Мен ме дразни друг "феномен" - влизат, пишат, четат мнения, съвети, обещават да споделят резултати,а не го правят Tired
И за да не е само спам, влюбена съм в олиото на Вела, разкошно е! Вече 5-6 пъти слагам от него, всеки път след миене, не мога да спра Grinning

# 446
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз тепърва открих Америка с терапията Милк Шейк и сега се чудя откъде да се сдобия с нея  Joy
Може да си я разделиш с някой.Поръчва се от http://hairsupermarket.com/m/73
Хубава е терапийката и на мен ми се отразява много добре,но ходя в салон да ми я правят.Сега чакам да ми свърши млечната маска и да си взема йогурта.
Да, ама ми излиза някакво съобщение за електрически продукти Please understand that all our electrical items use a British standard (BS1363), 13amp, three-pin plug designed to carry upto 250volts AC. Our electrical products may be incompatible or not perform as expected outside of the UK.  По горе питах, ама никои не ми отговори, не виждам къде е електрическият продукт в цялата система  Mr. Green . И трябва ли адреса да е същият като кредитната ми карта....

# 447
  • София
  • Мнения: 6 333
И аз искам да чета повече впечатления от продукти,комбинации,които са се отразили добре.Споделяйте момичета!

# 448
  • Мнения: 3 449
GodaiVa, нима ти в началото, когато започна да пишеш в темата не беше по същия начин(спомням си го,постоянно се включваше с въпроси  Crazy )? Винаги ще има нови попълнения в темата и това лично аз го намирам за хубаво, защото все повече жени си дават сметка,че с проф. продукти е много по-добре. Мен ме дразни друг "феномен" - влизат, пишат, четат мнения, съвети, обещават да споделят резултати,а не го правят Tired
И за да не е само спам, влюбена съм в олиото на Вела, разкошно е! Вече 5-6 пъти слагам от него, всеки път след миене, не мога да спра Grinning
Накара ме да се замисля,но смея да кажа,че не е точно така.Занимавала съм с моята особа(и още занимавам  Embarassed) няколко потребителки тук на лично съобщение.Преди да започна да пиша бях изчела почти всички теми назад. Моите въпроси винаги са били да се сравни даден продукт с друг,или една консистенция с друга,степен на хидратация/протеин;даден продукт съчетава ли се с друг и т.н. Мисля,че сравненията не са досадни  Whistling Такива от сорта този "шампоан хубав ли е" не съм задавала . Врътнах си хронологията назад и досадните въпроси са били как се слага ботокса,протеина или пък кой бустер с кой концентрат(сега ми е смешно,понеже за мен си беше цяла наука хах).
Та като казах,че си гледах хронологията,попаднах на един мой въпрос за сравнение на Макадамия,олео-релакс,еликсир ултим и митик ойл .Понеже вече съм ги ползвала и трита вида масла,ми прави впечатление колко точни преценки сте дали,момичета!Благодаря ви!   bouquet  bouquet

# 449
  • Мнения: X
GodaiVa, нима ти в началото, когато започна да пишеш в темата не беше по същия начин(спомням си го,постоянно се включваше с въпроси  Crazy )? Винаги ще има нови попълнения в темата и това лично аз го намирам за хубаво, защото все повече жени си дават сметка,че с проф. продукти е много по-добре. Мен ме дразни друг "феномен" - влизат, пишат, четат мнения, съвети, обещават да споделят резултати,а не го правят Tired
И за да не е само спам, влюбена съм в олиото на Вела, разкошно е! Вече 5-6 пъти слагам от него, всеки път след миене, не мога да спра Grinning
Накара ме да се замисля,но смея да кажа,че не е точно така.Занимавала съм с моята особа(и още занимавам  Embarassed) няколко потребителки тук на лично съобщение.Преди да започна да пиша бях изчела почти всички теми назад. Моите въпроси винаги са били да се сравни даден продукт с друг,или една консистенция с друга,степен на хидратация/протеин;даден продукт съчетава ли се с друг и т.н. Мисля,че сравненията не са досадни  Whistling Такива от сорта този "шампоан хубав ли е" не съм задавала . Врътнах си хронологията назад и досадните въпроси са били как се слага ботокса,протеина или пък кой бустер с кой концентрат(сега ми е смешно,понеже за мен си беше цяла наука хах).
Та като казах,че си гледах хронологията,попаднах на един мой въпрос за сравнение на Макадамия,олео-релакс,еликсир ултим и митик ойл .Понеже вече съм ги ползвала и трита вида масла,ми прави впечатление колко точни преценки сте дали,момичета!Благодаря ви!   bouquet  bouquet


Аз да съм казала досадни въпроси?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт