На ДЕКЕМВРИйче вече взе да отеснява в коремчето на мама!

  • 30 388
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Кадроваче, включвам се и аз по никое време да стискам палци да е фалшива тревога. Ще чакаме утре да кажеш как е минала нощта и жк-то.

TDI, избеснявам от такива деца. Ако наистина сте приятелки с майка му, трябва да й кажеш честно какво мислиш за възпитанкето на малкия. Аз поне не бих замълчала. Що се отнася до твоя малчуган - знам, че е трудно, но трябва да си корава, както и до сега. Това с новите играчки през ден е толкова порочна практика...

За тоалетнта хартия - 16 ролки взимаме и пак свършва бързо... Grinning

# 61
  • Мнения: 0
Ще ме побъркат тези киселинииииии  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 smile3511 newsm45 smile3511 Rage

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Добро утро момичета. Да се похваля днес, правим с мъжо 8 г. от нашата сватба, та днес ще ям тортичкаааааа 1dating  Черпя ви виртуално с една мъничка  party023


Кадроваче, как си днес? Дано да са отминали тези контракции. И аз една нощ имах така и се нагълтах с но-шпа, та ми поотминаха.
TDI, много деликатна ситуация с приятелката ти. Хем да не си развалите отношенията, пък не бива поне с твоето дете да се отнася така нейното. Аз знаеш ли какъв номер правя, нещо като тебе. Коментирам пред майката, че моето дете няма да играе с нейното, ако продължава да се държи така. Ама на детенцето говоря. И майката ще не ще почва да прави забележки. Иначе ми се е случвало да спирам приятелски отношения заради Калоян. Имаше такава ситуация и колкото и да не ми се искаше се отдръпнах от майката.

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 11:41 от desi-g

# 63
  • Мнения: 2 169
Добро утро  Hug
Кадроваче, влизам да видя дали няма новини от теб. Дано всичко да е наред, чакаме да се включиш  Peace
desi-g, честита годишнина! Още дълги години да се обичате и подкрепяте!

# 64
  • Мнения: 227
ейй момичета по-спокойно с тес палави деца ...по-надале4е и тва е  Wink

# 65
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро  Hug

Къдроваче, как си?

Деси, честита годишнина   bouquet  Да сте здрави и да се обичате ви пожелавам, другото го има в магазина  Mr. Green

Ох, момичета, много неприятна ситуация се получи с моята приятелка, ние се познаваме още от първите ни месеци на бременността (предната) и сме си близки... след малко ще й звънна да се извиня, за това че креснах така на детето й. Ако иска да се виждаме на кафе без децата ОК, но моето дете повече няма да го водя да играе с нейното. Не одобрявам такова поведение и не искам Борис да има такива деца в обкръжението си, като порасне няма да мога да контролирам средата му, но поне докато мога, ще го правя, а ще се надявам след години той сам да преценя чие поведение е правилно и чие - не.  Rolling Eyes

Кажете до къде я докарахте с имената? Ние още не сме избрали  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 227
аз пък залагам на матрачета нани и тед ....

# 67
  • Мнения: 2 169
TDI, ние сме се спрели на едно име, и вече всички така я наричат беба - Дея. Много нежно ми звучи. Както писах и във ФБ, имам още леки колебания, но нищо друго не сме измислили, така че май ще си е Дея. Аз лично бих искала да е на мен, нещо с В, но нищо не ми харесва. А искам да е на мен, защото баткото е Иван, на баща си, та да има справедливост. Ама надали, както казала циганката  Heart Eyes
И да ви се оплача - тази нощ голямо бодърстване ударих, около 3 часа съм се въртяла без да мога да мигна. Някъде бях чела, че природата в нейното съвършенство е помислила и за това - подготвя ни отрано за бебето и безсънието, което ни очаква. Така че И това е нормално, един вид  Crazy

# 68
  • Мнения: 23
ох не съм влизала от няколко дни и вие 5 страници сте изписали!Браво на вас! Simple Smileсега отивам в началото да попрочета...
Деси-г честита годишнина,живи и здрави и дълги години още заедно.
Горката ТДИ в мн.трудна ситуация си...дано си намерите компромисен вариант без да има убидени или сърдити Peace.Е не можеш да си чак толкова откровенна никоя майка не обича да и казват в очите колко е некадърна да си възпиат детето.На моята най-добра приятелка големия и син е мн палав,ама аз така и не посмях да и кажа,че това негово поведение мн ме дразни,знам че ще я обидя,който и да е ще се обиди!

# 69
  • Мнения: 277
Добро утро и от мен  newsm53  food010 Coffee
Моя бебок ме събуди още в 7ч и от тогава се опитвам да заспя отново,но не ми се получава Sad
Ние се спряхме на име Мартин,в момента в който разбрах че съм бременна знаех,че ако е момче ще е Мартин (на двамата дядовци УЖ) Аз обаче твърдо си казвам като ме попитат хората,че е на моя баща,в последните месеци не си говоря с свекър ми и с думите и действията си показва че не заслужава да е на него  Cry Confused
Къдроваче как си днес мила,от всичко прочетено се притесних и аз,дано всичко е било фалшива тревога и днес да си 6

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Кадроваче, как си? Докато четях си мисля, че още малко и една по една ще пишем не за проблеми и неудобства, а за това кой колко се е родил и как е било. Simple Smile Притесних се и аз за Кадровачето, но нямаше как да не си помисля, че може да ни зарадва с прекрасна новина. Дано всичко е наред Simple Smile.


TDI, моля те и мен да ме добавиш на първа страница. Бях ти писала в началото, когато се включих във форума, но... явно много кандидати Simple Smile. Първа бременност, с термин 16.12.2013, Пловдив.

По въпросът с имената, ние сме се спрели на Боян и то от самото начало. Имахме колебания за женското име, но се оказа, че не е необходимо да го мислим. Лекарите, при които съм ходила са категорични, че ще имаме момче Simple Smile.

# 71
  • Мнения: 253
Деси,Честита годишнина  newsm51
Момичета,имам един въпрос към вас:
Септември месец нали съм цял месец в болничен и сега счетоводителката ми прати да си платя само здравната за 09 месец-16,80.Само това ли трябва да платя?Защото миналият път плащах към фирмата,а сега ми е пратила само това листче за здравната  newsm78 newsm78


И аз имам киселини от 4-5 дни  ooooh! ooooh!

# 72
  • София
  • Мнения: 89
TDI, не мисля, че е нужно да се извиняваш! Т.е. тя като не си възпитава детето, ти имаш право поне да го сплашиш. Лигльо с лигльо, ама ха  #Cussing out. Ти после и затова си се изнервила така. Дори, тук Огнената Нели ще каже така ли е, съм чувала че в Испания майките пошляпвали чужди деца на плодадките при тези случаи и другите майки не се сърдели. Не знам дали и сега е така  Grinning
Кадроваче, аз щях така да се притесня, че да потегля за болницата още вечерта. Ти си смелчага! Чакаме добри новини  Praynig Praynig Peace
Име си имаме - Анна ще е малката. TDI, дали не може да ме тупнеш отпред, че съм от София и че ще е първо детенце. Вече така мърда, че не знам като стане по-голяма как ще ми е. Понякога като ме ритне в някой нерв, в жлъчката, в пикочния мехур и ми става съвсем  Sick

# 73
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ехоооо Hug е не мога да ви открия Mr. Green а то, имали сме си нова тема Crazy ТДИ   bouquet
Деси-г честита годишнина,живи и здрави и дълги години още заедно 
bouquet Hug

Кой ме питаше за легълцата от АИКО  newsm78 ето тези са нашите Heart Eyes http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=51&pid=55491

# 74
  • Мнения: 277
Деси,Честита годишнина  newsm51
Момичета,имам един въпрос към вас:
Септември месец нали съм цял месец в болничен и сега счетоводителката ми прати да си платя само здравната за 09 месец-16,80.Само това ли трябва да платя?Защото миналият път плащах към фирмата,а сега ми е пратила само това листче за здравната  newsm78 newsm78


И аз имам киселини от 4-5 дни  ooooh! ooooh!

а защо изобщо ти си плащаш осигуровките?фирмата не те ли осигурява?

Общи условия

Активация на акаунт