ОКТОМВРИЙКИ - Тема 19

  • 33 548
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6
аз в края на бременността бях +27 ... и от тогава съм свалила 13... След раждането ми се образуваха всички стрий ... една нямах ... Косата ми е що годе добре ... ноктите ми се втвърдиха , остава ми и линията на корема  и ми бяха излязли адски много петна около гърдите , че те трябва да се махат . Зъбите ми станаха много чувствителни и ми кървят венците  Tired Tired Tired

# 721
  • Мнения: 149
 И аз бях + 27 кг, имам още 10 да свалям от преди забременяването, но пък и още 10 от преди това, но и на едните 10 ще съм доволна  Wink , поне ще си вляза в дрехите, че сега джиткам по анцузи, стрии имам само на бедрата, линията си стои плюс доста окосмяване по увисналия корем, уж щяло да опада само? Гърдите ми и те под всякаква критика  Cry

# 722
  • Мнения: 6
аз вдигнах 4 номера в гърдите от Б на чашка Е съм ... и гърдите буквално стигнаха до пъпа ми

# 723
  • Мнения: 91
Еее, вие каква апокалиптична картина обрисувахте Laughing Laughing Моята кожа от смесена стана суха, наложи се да сменя всички продукти за лице, миналия път сухотата изчезна няколко месеца след раждането, сега може и така да си остане Rolling Eyes
За кожата на гърдите е много важно да се нанася хидратиращ и подхранващ крем/масло ежедневно и да се носи сутиен непрекъснато, нощем включително.
Кожата на тялото се отпуска, факт, целулитът се появява заради задържането на течности по време на бременността. Но със спорт и добра козметика и това се коригира.
Аз съм доволна, че не увеличих номера на обувките, миналия път от 39 минах на 40, още един нагоре щеше да ми дойде в повече Laughing

Вчера бяхме на ваксина и мерене - за месец 3 см и 800 гр, което за моите фини госпожици си е повече от задоволително. Понеже пъпчето остана малко над нивото на кожата, залепихме й специална лепенка, за да се прибере по-бързо.

Да питам:някой беше споменал за борса за памперси или някакъв магазин, може ли инфо?

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 10:30 от sol y arena

# 724
  • Мнения: 35
Sol y arena от Пловдив ли си?Аз живея в Тракия и до нас има едно много заредено магазинче за памперси на добри цени в сравнение с големите хипермаркети.По принцип аз съм доволна от нашата педиатърка -д-р Елена Мечкарова.

# 725
# 726
  • Мнения: 8
Бях + 15кг в края на бремеността, от родилно излязох -8кг, свалих още 1кг само оттогава  Confused
надявам се като спра с кърменето и да се върна на старите си кг, а може и 2 надолу  Party
Косата ми бе нормална през бременността сега си е мазна както винаги е била, кожата си ми е същата, при ноктите не забелязвам промяна. Гърдите от 75В са станали 80С и не мога да си облека старите дрехи, само по широките и 1 от зимните якета. Вчера си обличах палтото - едва го закопчах в бюста.
Това за постоянното носене на сутиен го знам, но от др.мами знам че няма голям ефект. Решат ли да увисват няма да ги спаси сутиена. Стрии нямам нито една, но пък кожата на корема ми виси малко - дразни ме съответно и се чудя кога ще се свие?!

Вчера моята бебка плака, направо се дра часове наред, чудя се дали не е от лещата или от чушките, въпреки че ядох леща и предният ден, а тя не ми реагира?! Забелязали ли сте засилване на коликите на бебчетата, когато ядете чушки?

# 727
  • Мнения: 261
Памперсите, които аз ползвам, са най-евтини в Метро. 3-6 кг. на Памперс Премиум, 90 бр./31 лв. и стотинки /това е цената на промоция, иначе са около 37 лв., но пък те често са в намаление/.

Преди взимах от същите, но 2-5 кг., забравих цената обаче, но пак бяха по-евтини от цените в Пловдивската търговия.

Забелязала съм, че Памперс имат чести промоции в Метро. Освен памперсите и мокрите им кърпи са на доста добри цени.

# 728
  • Мнения: 2
Аз бях +15 ,от болницата се прибрах +5,но сега дебелея ,усещам го.  Mr. Green Mr. Green Разбира се и аз нямам дрехи,но то къде ли ходя?  Mr. Green Mr. Green

# 729
  • Мнения: 148
 Запис! Поизпуснах ви последните темички,ще се коригирам:))))))))))))

# 730
  • Мнения: 38
Аз купувам от турския памперс прима, 80 бр. около 20 лв. Изпробвах го като качество - издържа от 22.30 ч. до 8.30 ч. без да пропусне. Когато мога от търговиите купувам 2 от малките пакета за 20 лв. общо 90 бр., та излиза още по-евтино.

# 731
  • Мнения: 316
Привет момичета,скоро не съм се вписвала, но чета винаги когато мога. Питанка за памперсите: ако има само пишу нямам пропускане, но ако е акал имам чувството че се просмуква през памперса и съответно сменям чаршафи дрешки и т.н. Незнам аз ли не правя нещо както трябва? ползвала съм бял и зелен памперс и либеро  newsm78
за кг- аз си ги върнах, даже май съм 1-2 надолу, стрии нямам, обаче корема ми е един такъв пихтиест, там трябва да поработя...

# 732
  • Мнения: 6
Аз купувам от турския памперс прима, 80 бр. около 20 лв.

 newsm10

# 733
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Зравейте.Аз до сега ползвах на пуфис и съм много доволна.Днес купихме молфикс,още не съм ги пробвала,но започнах да се чудя защо ли ги смених,при положение,че няма пропускания,обриване и т.н.Пропускат нощем когато почват да му умаляват,като мине на по-голям р-р и няма пропуск,а се случва доста често да го сменя вечер към 9до сутринта пак към 8-9.Първо ползвахме р-р 1 после 2 сега купих 3.Дано не съм сгрешила със смяната на марката.За килограмите свалих ги след раждането,+2-3 съм,но бях много слаба.Стрии почти нямам с изключение на едното бедро от вътрешната страна най-горе почти към дупето,чак ми е чудно как пък там ми излезнаха и то само на единия крак Simple Smile  .Корем имам заради многото вода която пия като я намаля изчезва,но и кърмата намалява,така че нямам избор ходя и от корема ми се чуват плискащи се  вълни Simple Smile  .Имам нужда обаче от стягане на корем,дупе и гърди преди да съм провиснала.

# 734
  • София
  • Мнения: 812
Аз също ползвах на Пуфис,но сега взех Еви бейби-с алое са,много ми допадат за 20 лв. 70-80бр.
С кг бях качила 18,свалих 13 до сега.Стрии имам на гърдите,които не са големи,но от веднъж се нацепиха.
Дайте съвет за подсечено дупе-като го измияя и нали тр да постои малко да  подиша кожата и той се нааква или напишква и пак се мием и не зн...досега мазах с бочко,сега само пудричка слагам и пак е яко червено даже с малки пъпчици?Да почвам ли с някви лекарствени кремове или...?

Общи условия

Активация на акаунт