Balea, Alverde, Catrice, Essence - 13 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 77 426
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 261
Запис , последно си купих едно околоочно на Алверде , много ми допада  Simple Smile

# 32
  • варна
  • Мнения: 681
С кое ти допадна?На колко години си?С кава кожа?Бръчки(много,малко)
Извинявай,че те засипах с въпроси,но си търся точно гел за около очите и е важно за ман.А сигурно и за други момичета,защото това,кето си написала нищо не говори.......

# 33
  • Мнения: 261
Ъммм извинявам се за лаконичния пост Laughing
Това е с почти течна консистенция , малко по-гъсто от съвсем течно , напълно прозрачно.  След нанасяне попива за 1-2 минути , усеща се освежаващо , леко охлаждащо - почти като вода.
Не обещава нищо свързано с бръчки , пиеше че е за хидратация за всеки тип кожа (ако не се лъжа). На 23 години съм , не забелязвам да имам бръчки , взех си го само за хидратация , и ме устройва Grinning

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Нищо не разбрах за ББ кремовете на Гарние. Кой от двата е по-хубав?  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: X
Аз да се запиша в новата тема със въпроса ми от миналата тема,на който още никой не е отговорил..... TiredБалсама за боядисана коса без силикони хубав ли е?Запазва ли цвета на боядисаната коса ярък?  bouquet

# 36
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Нищо не разбрах за ББ кремовете на Гарние. Кой от двата е по-хубав?  Rolling Eyes

Ами зависи с каква кожа си.
Смесена и мазна - ББ крема за смесена кожа
Суха и нормална - обикновения ББ  Peace

От тези на пазара за смесена кожа е доста добър, но аз съм с такава кожа и искам матиране.

zvezdelina6407 , много хвален е лилавия очен крем на Алверде :


Макар, че е за 45+ години...а повечето, които го ползват са много по-млади.
Лично аз не видях кой знае какво от него, освен хидратиране...
Peace

# 37
  • Мнения: 36 032


Сега си търся руж. Цена - 5-6-7 лева. Загледах Катрис, знам, че има много доволни от лимитираните серии, дали обикновената е хубава? Искам нещо с прилична пигментация - едно минаване с четката да дава резултат, че сега се мъча с едни, дето ги чегъртам с какво ли не, само да изкарам малко цвят  Crossing Arms


хубави са тези /добре пигментирани имам предвид/:


многоцветните са малко мъка от към пигментация, имам розовия


също не съм впечатлена от лилавия околочен на алверде

# 38
  • Мнения: 6 155
Аз от лилавия околоочен съм доволна. Само дето е малко труден за разнасяне.  Rolling Eyes
Доволна съм и от дневния крем с годжи бери на Алверде, и от колагеновия пълнител с хиаур. киселина от бюти серията. Ампулите от същата серия също не са лоши.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Аз да се запиша в новата тема със въпроса ми от миналата тема,на който още никой не е отговорил..... TiredБалсама за боядисана коса без силикони хубав ли е?Запазва ли цвета на боядисаната коса ярък?  bouquet
Ако питаш за тези в червените опаковки , аз ги ползвам и шампоана и балсама /къносвам си косата/ и съм много доволна

# 40
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Палечка - аз ползвах този околоочен гел лятото и много ми допадна,перфектен е за смесена и мазна кожа Peace
http://tediata.blogspot.com/2013/07/alverde-aqua-augengel-perle.html

от лилавия аз съм доволна
http://tediata.blogspot.com/2013/03/alverde-vital-augen-creme.html

Пробвала съм доста от продуктите на Алверде и ми харесват определено,само с 2-3 продукта до сега не сме се разбрали Laughing

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Още един негативен глас за лилавия околоочен на Алверде - освен че нямаше никакъв ефект откъм справяне с бръчки (не че имам много), ами в един момент започнаха да ми подпухват очите... Вместо сутрин да се събудя с отпочинал контур, аз се сдобивах с 'прекрасни' торбички. Спрях околоочния и за 24 часа нямаше и следа от подпухналите ми очи... Сега ползвам околоочния серум на Алтея Органикс и съм доволна - много добре ми хидратира кожата, справя се и с финните бръчици... Има само един недостатък - мазничък е и затова го слагам само вечер, преди сън Peace

# 42
  • Мнения: 10
Записвам се да похваля аромата на този дезодорант на БАЛЕА-казва се Кейптаун
Скрит текст:
Много е свеж,и някак странен,което на мен ми е любимо,обичам различните и странни аромати Wink

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Пробвала съм доста от продуктите на Алверде и ми харесват определено,само с 2-3 продукта до сега не сме се разбрали Laughing

Относно Алверде
Пробвала съм една пудра и един балсам за коса с орех /кафяв на цвят / и двете неща ме отказаха от тази марка  newsm78

# 44
  • варна
  • Мнения: 681
Благодаря на всички за мненията относно околоочните кремчета!Вечер ползвам мазничък,а за през деня за да не се размазва спиралата ще пробвам гелчето.
И да се оплача от четката за фон дьо тен на Ебелин.При първото най-внимателно изпиране се разпадна...

Общи условия

Активация на акаунт