Всичко за Всички марки гел лакове - 3

  • 123 169
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 217
Със сигурност са някой боклук,но има шанс да оправиш нещата. Питай вносителя как се работи с тях и дали не пропускаш някоя стъпка. Най-вече провери има ли срок на годност,да не са остарели лакчетата
Не пише на шишетата срока на годност. Нямам идея дали изобщо има фирма, която ги внася, аз от Германия си ги взех. Но на сайта има мейл, на който май ще взема да драсна едно гневно писмо. Ти на коя марка използваш лакове?
Ползвам Bluesky и си ги купувам от Бг от вносителя http://nail-bg.com   Днес като поръчам лак и утре ми го доставят,при това безплатно. Според мен най-важно е като ти продават някакъв продукт,ако имаш някакви проблеми после,да има кой да ти помогне с употребата.В това отношение съм много доволна от фирмата,като си купих първите лакове. Тогава на няколко пъти има се обаждах какво и как да направя и с всеки следващ път се справях все по добре

# 46
  • Мнения: 65
tara1991 при  Bluesky има ли отдръпване по краищата? Другото, което ме спираше досега е че се матира нокътя. Може ли да споделиш ? Иначе и аз съм се замислила и тях да пробвам  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 26
Вече си взех топ лак,база и цветен гел лак на Bluesky и останах доволна от инвестицията (общо около 50лв ) Издържа поне 10 дни без промяна и си запази цвета и гланца. Имат температурно променящи се лакове и мисля да ги пробвам скоро. Притеснява ме на по-къси нокти дали ще се получава ефекта от променящия се лак

# 48
# 49
  • Мнения: 217
tara1991 при  Bluesky има ли отдръпване по краищата? Другото, което ме спираше досега е че се матира нокътя. Може ли да споделиш ? Иначе и аз съм се замислила и тях да пробвам  Simple Smile
При мен няма отдръпване на лака. По скоро това се ще се получи ако няма база на това место или не е обезмаслен хубаво нокътя и се отнася за всички лакове. За матирането на нокътя,не мисля че е някакъв проблем,говорим за леко матиране все пак,колкото да се почисти и заглади нокътната плочка

# 50
  • Мнения: 65
Благодаря tara1991  Simple Smile Ще си поръчам и аз  Peace

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте  bouquet
Искам да попитам след като се постави гел лака в определен цвят и се изпече,след като израстне - как се сваля с пилене или ацетон,защото идеята с ацетон при всяко израстване и смяна на Гел лака не е много приятно и има ли някакъв друг начин? newsm78

# 52
  • Мнения: 217
Само с киснене в ацетон. Леко ще го надраскаш отгоре с едра пила,за да се разтвори по бързо,но в никой случай няма да го махаш с пилене. Може да си повредиш ноктите. За киснене има напръстници или фолио с памук. Ацетона е желателно да е за маникюр и химически чист. Има и разни други течности за сваляне,но не са нито по свалящи,нито по безобидни,цената им също е висока,така че бих ти препоръчала чист ацетон

# 53
  • Мнения: 0
Само с киснене в ацетон. Леко ще го надраскаш отгоре с едра пила,за да се разтвори по бързо,но в никой случай няма да го махаш с пилене. Може да си повредиш ноктите. За киснене има напръстници или фолио с памук. Ацетона е желателно да е за маникюр и химически чист. Има и разни други течности за сваляне,но не са нито по свалящи,нито по безобидни,цената им също е висока,така че бих ти препоръчала чист ацетон

Благодаря за отговора.   bouquet
Можеш ли да ми препоръчаш хубава основа за гел лака?

# 54
  • Мнения: 217
Основата трябва да ти е на същата фирма,комплект с гел лака. Аз ползвам Bluesky и базата и топ лака са техните.Базата им е най-здравата,с която съм се лакирала

# 55
  • Мнения: 87
От днес си имам нов есенен цвят ГР Фантази - нямам търпение да ми израстат ноктите и да го сложа  Peace

# 56
  • Мнения: 303
Само с киснене в ацетон. Леко ще го надраскаш отгоре с едра пила,за да се разтвори по бързо,но в никой случай няма да го махаш с пилене. Може да си повредиш ноктите. За киснене има напръстници или фолио с памук. Ацетона е желателно да е за маникюр и химически чист. Има и разни други течности за сваляне,но не са нито по свалящи,нито по безобидни,цената им също е висока,така че бих ти препоръчала чист ацетон

Благодаря за отговора.   bouquet
Можеш ли да ми препоръчаш хубава основа за гел лака?
Не съм съгласна. Разлика има не само в цената между свалянето с фолио и ацетон и свалянето със специалните им тампони и течност за сваляне. Тук съм направила и сравнение http://iiv-mortisha.blogspot.com/2012/11/cnd-shellac-black-pool.html - загледайте се - няма цъфнали нокти, няма сухи кожи ...

И една нова снимчица мен

# 57
  • Мнения: 32


И една нова снимчица мен

[/quote]

Много е хубаво! Peace
Кой е цвета?

# 58
  • Мнения: 303
Много е хубаво! Peace
Кой е цвета?
Благодаря  Simple Smile По-светлия е CND Shellac Rubble, а тъмно кафявото /включително и декорацията/ е обикновен лак за нокти - Catrice Bruno Brownani. Правя си разни експерименти, за които ще споделя по-подробно в блога като стане за сваляне ши-то  Hug

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Ако искам за първи път да си купя продукти на Bluesky  и да си избера няколко цвята как се процедура?Трябва да се обадя във фирмата и някой идва при мен или аз ли трябва да отида някъде?

Общи условия

Активация на акаунт