Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 585
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
Само веднъж я оставих сама когато беше на 7м. Аз се качих да върна една чаша олио на една баба от 8мия етаж (тогава бяхме на квартира, на 3тия етаж). Бавих се 5мин... бяха разбили патрона на вратата, видях и самия крадец (той избяга по стълбите). После повиках един комшия у нас докат се върне мъж ми с нова брава.

Като по-голяма съм я оставяла, за да отида до магазина. Тя сама иска понякога да си гледа филмче докат слезна до долу. Понякога не иска да стои сама и я оставям в една баба от долния етаж.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 181
Оставяла съм я 2-3 пъти докато спи следобяд да отида да хвърля боклука.По телевизията обаче чух една жена да разказва, че и обрали апартамента докато тя притичала до магазина и от тогава НЕ.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Да оставям я всеки ден на обед ,докато ходя до кухнята.Тя по това време спи,баба ми е на долния етаж на къщата и вратата между етажите е отворена,двора е заключен,  имам страшно куче,така че няма да ме оберат през това време Wink.
Оставям я и като ходя до магазина,взимам си бебефона.

# 18
  • Мнения: 5 140
Не , не съм я оставяла сама, освен ако е спяла е била сама в стаята, а аз съм била в кухнята или в банята.

# 19
# 20
Не го оставям. Даже баткото до скоро не можех да се престраша да го оставям, макар че е голям. Предпочитам да са ми пред очите, а не да си мисля страхотии и да ми се свива сърцето...

# 21
  • Мнения: 5 577
Не съм, защото имам на кого да го оставя.
Но има майки, които нямат и нямат избор.

# 22
  • Мнения: 4 358
Като бебе не съм оставяла Оги сам. Бил е на почти две годинки, когато го оставих спящ и слязох да платя LAN-а (до вратата на входа ни е).
Ивето не съм я оставяла сама. Страх ме е, всичко може да се случи... дори за 5 минутки  Confused

# 23
  • Мнения: 1 107
Да, слизам до магазинчето на партерния етаж, когато спи. Обаче с бебефона  Peace

# 24
  • Мнения: 3 611
Никога не съм го оставяла.
Всъщност само веднъж- той спеше в креватче на 4тия етаж, а ние купонясвахме на първия послучай Коледа, но пък имах бебефон с лампички. И добре, че бяха те, че иначе беше абсурд при силната музика да го чуя. За секунди се качих..
Та мисълта ми е, че ако имаш бебефон, не е проблем да прескочиш на 2 метра от къщи. Моя например хваща повече от 400 метра.

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 21:56 от arrows

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, никога не съм я оставяла сама.Всичко може да се случи, много ме е страх. Confused

# 26
  • Мнения: 1 629
Не, не съм го оставяла нито като бебе, нито сега. Въображението ми относно това, какво може да се случи докато ме няма, е безгранично. И до магазина и до тоалетната си ходим комплект Wink

# 27
  • Мнения: 2 237

Моята щерка е на 11 месеца.Понякога  няма кой да ми взима кухнята и се налага да я оставям сама. Sad Последния път обаче имаше опашка и като се върнах тя се беше скъсала от рев,направо беше синя....От тогава се уплаши и сега само за секунда да излеза от стаята почва да пищи Sad
Иначе и друг път съм я оставяла сама,особено като по-малка.Когато ми се наложеше да ида до магазин,аптека или да и купя мляко.
Цитат

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
През лятото оставях сина си в количката да спи на двора, с бейбифона, пък аз си гледах ТВ вкъщи, но откак ни обраха посред бял ден, докато и ние си бяхме вкъщи Shocked Shocked Shocked, вече не го оставям за нищо на света  Naughty
седим си денонощно на включен СОТ и по двора

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, винаги може да стане земетресение, пожар в съседите или вкъщи например или нещо от тоя сорт, не мога.
И аз не. Винаги си мисля за земетресение след една случка, когато голямата беше бебе... изживях голям шок (макар, че не я бях оставила). От тогава и през ум не ми минава.

Общи условия

Активация на акаунт