Отговори
# 60
  • Мнения: 6
хм тая вечер май сама си будувам дано всички се наспите и заради мен  Praynig
аз опрасках ей сега един ананас, не знам дали ще подпомогне раждане (то от един няма да стане) ама поне си го излапах с кеф много обичам и му се насладих на 100% нищо че сега съм подута  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 107
Чудя се какво да хапна и ще заспя ли пак

# 62
  • Мнения: 5 468
Ей, цяла нощ обикалям коридора, въпреки удобното легло. В стаята ми е пълно с комари Sick

Няма да се върна вътре. Чакам да стане светло и да идва визитация да казват датата . Искам вкъщивече Tired, там няма такива гадини.

# 63
  • Мнения: 1 298
Аз пък до сега се мъчех да спя, ама страшно ме боли. Момичета, мисля, че това не е нормално, въпреки мнението на моя доктор, направо почна да ме боли целия корем и то ужасно и контракции и някаква ужасна болки, почнах да сънувам, че ме режат без упойка и т.н. Чудя се дали да не ходя до болницата, на мен ми е рано още за раждане и не знам какво да правя  Rolling Eyes Може би са фалшиви ама защо така боли, понеже съм оперирана започнах да си вкарвам филми дали не може нещо матката по шевовете да се пръсне или нещо подобно, абе тотално се филмирам вече

# 64
  • Мнения: 1 298
Тук съм още, бяме се на път да тръгнем и те взеха, че престанаха, взех си душ и май това помогна. Даже нагласих торба с храна и дооправих сака, ама дано не се наложи, засега съм в чакане дали пак ще почнат или ще мине за сега.

# 65
  • Мнения: 14
Къдроваче, радвам се, че са поотшумяли нещата. Но като се притесняваш толкова, свържи се пак с лекаря ти и му обясни. Стискам палци всичко да е наред.  Peace

# 66
  • Мнения: 407
kadrova4kata  аз също имам операция на корема и изпитвах същите болки ,които ти описваш.На мен също ми помагаше топлия душ,но само временно.Неразположението отмина след 3-4 дена пълна почивка и много лежане.При мен болката се появи след като побягах няколко метра...  ooooh! Дано отмине бързо.

# 67
  • Мнения: 2 168
Благодаря много за темичката, Зверче  bouquet дръж се, съвсем малко остава
Честито бебче Зара на Лейди Бъг.

Кадроваче, аз също бих говорила с лекаря си при болки Hug

Вампи, определиха ли датата ?

Хубав ден Hug

# 68
  • Мнения: 931
Добро утро сладки пупинки,
аз ви поизпуснах пак.
Първо ЗВерче браво за новата тема, справила си се отлично за пореден път   bouquet А слончетата са уникални   Hug
Ама като ви казвам че съм ви изпуснала , наистина е така :
ЧЕстити радости на мами: Титка-питка, Европа, ГеригерТ-М, Плодче и Лейди бъг, да са им живи и здрави децата , да ги радват безкрайно , да са послушнички и имат прекрасно детство.  Heart Eyes
Съжалявам , че съм изпуснала толкова важни новони , но си наваксвам веднага.
Зверче, в добри ръце ще ни е темичката , сигурна че и Симонка ще се справя отлично Simple SmileИначе на 29.10. ще имаш цялата ми положителна енергия , всичко да е наред, в което не се и съмнявам  Hug
А относно трудностите сега , ще се оправи всичко , ти си силна и всичко е заради малките съкровища , които скорто ще гушнеш.
Вампи , браво бе голям мъж ще  е, ама няма лошо в това.

Хубав ден от мен , аз си чакам количката  и кошара днес и ми е едно развълнуваноооооо, кеф.

# 69
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро и от мен!
Зверче много красива тема отново,успех и от мен до 29-ти!
Честито на щастливата мама Ladybug_82!
Дано новата тема я напълним със здрави и големи бебоци!
Хубав и успешен ден!

# 70
  • Мнения: 0
Запис и от мен.
Благодаря за новата тема. Зверче, стискам палци да издържиш до 29, и след това да се радваш на  най сладките бебковци  Hug

Честити бебета на родилите мами. Дано напълним тази темичка само с хубави новини и здрави бебета.

# 71
  • Мнения: 23
Рали_см мн ти бляагодаря за разказчето как е минало при теб секциото преди време,найстина ми вдъхна кураж!Дай Боже на всички ни.... Praynig

Звярка...остават броени дни до срещата с мъничетата,стискай още малко зъбки...пък после ще си ги нагушкаш силно,силно! Hug

Сетулка 7 успех на днешния преглед,дано мине малко по-безболезнено!

Вампи,не измряха ли тия гадини(комарите)...или те в 2ра градска си ги отглеждат там на топличко...?! Laughing Неприятна работа!

Кадроваче,я вземи се обади на доктора и му разкажи за снощното приключение...!



# 72
  • Мнения: 0
kadrova4kata  аз също имам операция на корема и изпитвах същите болки ,които ти описваш.На мен също ми помагаше топлия душ,но само временно.Неразположението отмина след 3-4 дена пълна почивка и много лежане.При мен болката се появи след като побягах няколко метра...  ooooh! Дано отмине бързо.
И при мен е така от срастванията.Матката ми е драснала с деб.черво и мехура.
Къдроваче,съчувствам ти мила и знам,че боли повече от контракции.....все едно ножове те режат.А душа и на мен ми помага,но лежа Hugнето е най-ефикасно.Стискам палци,а ти се успокой,то не остана..
Зверче,прекрасна тема   bouquet Успех и стиснати палчета и на теб  Hug и ти се измъчи милата..  bouquet

Честита Зара на мама Лейдибъг.Да расте здрава и усмихната,а на мама бързо възтановяване Hug

Зве


Вампи,ти с това меткане по нещо в тумбака добре,че на бебока меткаш килца,а не като мен ня дупарата. JoyТой ще е голям мъж бе..... baby_neutral


Еми щях на някой още да пиша амааа на забравих  Crossing Arms

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 553
Честито на Лейдибъг!

За Зверчето и на мен ми стана мъчно. Защо те тормозят със записи по гръб не мога да разбера само. Може и настрани и седнала. Добре че си имаш дата, ще устискаш миличка!!!

Кадроваче, смущаващи са тези болки при твоите седмици, иди пак на док.  Thinking

# 74
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Добро утро   bouquet
Зверче , още малко мила и ще гушкаш бебчетата, всичко друго ще се забрави, ти си силна жена пък и ние сме тук за подкрепа  Hug
Рали и аз прочетох разказа ти и ако се наложи да родя секцио няма да се притеснявам  Simple Smile
Къдроваче звънни на доктора и говори пак с него и какво означава той сега не вдига телефона /едни лекари имаме  #2gunfire /, ако ли не в болницата другия път. Те може и да те върнат, но поне някой ще те прегледа за твое спокойствие.
Вампи много голям този мъж, добре си го храниш  Wink
Светле , Тания - наистина като е нормално раждането няма как да сме сигурни, кога ще е денят, но вие сте следващите в списъка.
Пепита къде се губиш, че ни изтърва  Simple Smile
destiny_ff и аз будувам, ама изключвам компютъра, телевизора и уж да заспя по бързо и така се въртя няколко часа, ама сутрин си наваксвам.
Джени надявам се да няма други усложнения около операцията на ТМ   bouquet
Пиша два реда и за мен, то дълго стана, ама какво да се прави.......
Два дена съм с някакъв вирус, отпаднала и с разст....тво, адска болка в главата, гърлото и хрема. Лекувам се с парацетамол, лимонов сок и един спрей с прополис и днес май съм добре, ама къде го хванах това чудо, да ме пита някой.

Общи условия

Активация на акаунт