Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 232

  • 32 403
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 966


Стига! сте ме наричали Керим. Wink))

Цитат
... Вероятно ще го видим в нова телевизионна серия през януари с изцяло променен външен вид. Мъдър човек."
  newsm10

# 31
  • Мнения: 3 217
Маричка,как ми се иска в този цитат думата вероятно да я нямаше. Praynig

# 32
  • Мнения: 4 966


И на Керим му се иска да го чуят, да му повярват, да му дадат шанс...

На всички ни се иска, Велянка. Но ще си чакаме чинно. Това поне си го знаем. Simple Smile)

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


По повод на това, че вчера Енгин е сниман в квартал Нишанташъ, за тези които искат, може да прочетат:
Скрит текст:
Нишанташъ е квартал в района на Шъшлъ в европейската част на Истанбул, Турция. Той включва комплексите Тешвикие, Мачка, Османбей и Пангатлъ. Много популярен жилищен и шопинг район, който се смята за един от най- квалитетните райони на Истанбул. В него има магазини на прочути марки, кафенета в европейски стил, кръчми, ресторанти и нощни барове. Улица „Абдъ Ипекчи” – най-скъпата търговска улица на Истанбул, се простира от кварталите  Мачка и Тешвикие до центъра на Нишанташъ. /Уикипедия/

# 34
  • Мнения: 1 097

Добро утро,момичета.Нова тема,нова снимка.Хайде да ни е на хаирлия.

# 35
  • Мнения: 82

Приятен ден на всички!

Ето и от мен един красив колаж с новата снимка!

# 36
  • Мнения: 4 966


Днес съм се разляла... Керим - в големи количества. Simple Smile Заслужава си. Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 917


Hug  Здравейте, мили МОМИЧЕТА!  Hug

Прекрасно е чувството да влезеш в новата тема, да видиш новата снимка
и да прочетеш постове изпълнени с доброта и позитивизъм!  Grinning Heart Eyes

А може би, всяка една от вас употребява тази

Рецепта за успешен ден...

  bouquet
Скрит текст:

Още преди да отворя очи,
знам, че денят ми ще бъде успешен.
Вадя си списъка пълен с мечти
и се заемам да правя отметки.
Не мога без Слънце - отмятам и хоп -
дори да го няма, ще си нарисувам.
Това му харесвам на този живот,
че винаги можеш да тръгнеш от нула...
И винаги можеш да яхнеш мига,
дъждовния ден да превърнеш в надежда.
С усмивка в сърцето прегръщам света
и всички дела с лекота се подреждат!

автор Катерина Кайтазова


[/b][/color]

# 38
  • Мнения: 3 240
Дами, обикновено слагате тук всички колажи от ФБ, но този сте пропуснали.



На новата снимка Енгин не е ли с твърде тесни дънки, което не е в негов стил?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


http://gecce.com/foto-galeri/unluler/engin-akyurek-hayranlarini-meraklandirdi

Същата статия публикувана днес, но в снимки е сложена и в gecce.com. Интересно сега ли съобщават на феновете за завръщането на Енгин с филм след КВФ. Ако чакаме тях....
"Нетърпението на феновете на Енгин Акюрек!
След сериала КВФ Енгин се завръща на екран с филм. А снимките на "Малък септемврийски проблем" продължиха вчера в Нишанташъ. Пристигайки актьорът каза, че филма   ще бъде много хубав."

# 40
  • Мнения: 4 133
Здравейте.

И аз си спомням, че беше казано, че снимки на филма ще има и в Истанбул.

Един музикален поздрав от мен. Много силно послание и емоционално изпълнение на най-добрите изпълнители на Америка.  txtloves

# 41
  • Мнения: 4 133
Валя, и на мен ми направиха впечатление тесните дънки. Може пък това да е новият му стил.  Thinking Thinking

# 42
  • Мнения: 1 097

Новата снимка накара момичетата да надничат често,не мога да се вредя

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 405
 
Дами, обикновено слагате тук всички колажи от ФБ, но този сте пропуснали.

Скрит текст:


На новата снимка Енгин не е ли с твърде тесни дънки, което не е в негов стил?
Не сме го пропуснали,пропуснала си го ти ,публикувах го вчера в старата тема пост 665 Peace

# 44
  • Мнения: 917


Валя, и на теб добър ден!  wavey
Бъди сигурна, че не сме го пропуснали колажа, върни се назад и ще го намериш.  Simple Smile
А, за тесните дънки на Енгин, лично аз, не съм ги забелязала, пък не ми и трябва...
Като гледам колажа, който сложих и различните лица на него,  newsm78,
 има ли нужда да издребняваме. И Валя, най-добронамерено се обръщам към теб,
поне един ден използвай Рецептата за успешен ден...!  Grinning

И това, което сега ще напиша, нарочно не го слагам в скрит текст, за да го прочетат ВСИЧКИ.

Снощи влязох в темите за Берен. И останах очарована от уважението и настроението, с което ги изпълват момичетата там. Някои от вас ще си кажат - тая пък, какво ни занимава с глупости, като и харесва да отива там. Напълно сте прави, започвам да се замислям, НО моето голямо НО е че, слязох от балкона в ТАЗИ ТЕМА, защото тя беше преди точно, като на БЕРЕН в момента. И ако някои имат за цел с негативното си отношение и нападките към определени хора, част от които се отказаха да пишат редовно. А други постоянно се притесняват да напишат нещо от което ще бъдат порицани на часа, да се откажа и аз, въпреки, че към мен лично няма такива нападки, това няма да стане. Повечето от нас влизат тук за да се информират за любимият си артист, и всичко свързано с него и качено в темата, ни прави щастливи.  Grinning

И накрая, дано да имат ефект думите ми, написани с много болка в сърцето.
  
П.П.  ХАЯСКО, виждам, че и ти си взела отношение по темата...   bouquet



Общи условия

Активация на акаунт