Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 232

  • 32 428
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 133
Фазнтазия, преди няколко дни изразих учудването си защо Енгин не се възползва от опцията да постави условие какви въпроси да не се задават при интервю, защото тук непрекъснато се коментира тезата, че видите ли, медиите са толкова нахални, че задължително ти задават неудобни въпроси. А то не е така. Коментарът ми по-скоро беше акцент върху това- Енгин би могъл да постави условия.

Въобще и не съм си и помислила, че това ще придизвика сегашната полемика у теб за моите коментари. Нали не си мислиш, че който и да е коментар в тази тема може да произведе някакъв резултат?? Дали колажи, или вече видяни снимки, или коментари, насочени единствено към пишещите тук, все тая.

# 706
  • Мнения: 917


Едно интервю с Човекът Енгин Акюрек newsm51

Скрит текст:
Cрещаме се с Енгин Акюрек  в приятно кафене в Нишанташъ. Появява се с яке в цвят каки, спортни обувки и обичайната раница. Държи в ръка бял телефон. Част от хората на тротоара вече са разпознали човека, който 2 г. държа пред телевизионните екрани цялата женска аудитория,  като изпълнител на главната роля в най-рейтинговия сериял „Каква е вината на Фатмагюл”.
- Г-н Акюрек, не можем да не започнем с въпроса  каква е вината на Фатмагюл?
-Е, айде сега, нима все още има хора, които не са разбрали, че това не е обикновен филм, не е обикновена любовна история – това е кауза. Напишете Кауза с главна буква. Дано след това интервю не остане и капчица съмнение дори и у най-простите и елементарни зрители.
-Как се решихте да дадете това интервю? Честно ли е да се внушава, че всички медии и журналисти са жълти и пошли ???  
-Сакън, как ви хрумна подобно нещо. Медиите са прекрасни и аз ги обожавам. Просто никой не ме е потърсил. Даже се наложи аз сам да проявя собствена инициатива, за да разсеем заблудата, че не искам да говоря за личния си живот. Искам. Много искам. Питайте ме. Всичко ще ви кажа.
- Как отпразнувахте рождения си ден?
 - Рожденият ми ден започна веднага след полунощ като истинска Нова година в приятна компания, изискано вино и големи шоколадови бонбони. На сутринта продължи с работна атмосфера -  репетиция, снимки, а в късния следобед всичко си дойде на мястото с 2 часа гмуркане. Тук е мястото да благодаря на феновете за цялото внимание, с което ме обградиха.
-Хората смятат, че във всяко нещо се проявява личността - облекло, общуване, постъпки, отношение към дадено събитие, към хора и т. н. Какво ще им кажете?
-Облеклото ми е спортно. Купувам си скъпи дрехи, най-вече маркови дънки, но си купувам и карирани ризи на кило за 1.50 TRL по три от Капалъ чаршъ. С хората си общувам много, най-вече по телефона. Към събитията в политиката имам отношение, но не го показвам за да не се налага както се случи с някои колеги след това да си плюя на сурата и да говоря точно обратното на това, което съм говорил само преди дни. На хората, какво да им кажа. Че много ги обичам и живея за да задоволя цялото им любопитство.
А, и забравих да ви кажа, че обувките ми са номер 44. За моята височина, мисля, че имам нормално голям крак.
-Завладени от таланта ви на актьор, се запитахме какъв сте като човек. Това включва къде ходите, как общувате с фенове и медии. Да, интересно е и показателно е за личността ви.
-Ходя на кино, на кафе, на пазар, на театър понякога. Даже веднъж ходих и на опера. Най-много обичам да ходя по кафенета сутрин и по кръчми вечер. Щом някой фен ме разпознае, веднага се снимам с него. Ако е някоя по-засукана фенка и давам даже да ме целуне. Понякога и взимам телефона. С медиите не общувам много, защото медиите не ме търсят. Налага се - както сега - аз да  ги търся за интервю.
-Но пък и ние няма да спрем да се интересуваме от вашето отношение към киното, изкуството, обществените проблеми?
-Нали вече ви казах за киното – имам положително отношение към 7-то изкуство. Понякога ходя на кино, а нали и това работя все пак. Лошо ще е, ако не си обичам работата. Към изкуството също имам положително отношение – понякога рисувам декори. А за обществените проблеми ви казах – КВФ, това не е просто филм, това е Кауза с главна буква.
-Благодарим ви за времето, което ни отделихте и за искрените отговори, които ни дадохте. . Много по-вълнуващо е да обсъждаме подобни въпроси отколкото да седим в унес пред стари снимки.

   ФАНТАЗИЯ,   bouquet! Чета си аз и се  newsm78, това интервю как съм го пропуснала, и като руски реотан -
   нищо против руснаците  Heart Eyes,  като се усетих  rotfImbo, добре е, че в момента около мен няма никого...

   Simple Smile Joy Joy Joy

 
 

# 707
  • Мнения: 1 097

Един колаж по лесния начин с кадри от днешната серия надявам се.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 213


 От мен един Булут....

# 709
  • Мнения: 2 645
                   

Скрит текст:
Дейзи, цялата ти теория за медиите,за възможностите да се промотира ЕА съм я писала след като свърши филма. Но това трябваше да го направи тогава. След като мина толкова време, не виждам никаква логика да се очаква да го направи сега. Всеки човек решава сам за себе си как да се държи в публичното пространство. Той е решил да мълчи. Въпрос на виждане,на характер. На който му харесва-добре,на който не- прав му път, да си хареса други. Откъде накъде някакви си чужди хора ще му дават направления в живота. Нужно ли е да се повтарят едни и същи неща като развалена грамофонна плоча. Това не се отнася само за теб, а за почти всички. Няма излъчен филм, няма сериал,няма нищо ново за споделяне. Личният си живот не е длъжен да споделя така или иначе. И добре,че е така,защото ако беше казал нещо,каквото и да е то, тук щяха да се правят генерални заключения за човекът Енгин. То и без да е казал кой знае какво, в темата и по фейсовете повечето говорят за него сякаш го познават много добре. Не остана и нищо некоментирано по тялото на Енгин – то не бяха зъби,то не бяха бенки, то не бяха белези, очи, пръсти, коси, гърди, гащи и всичко останало. Така е като няма нищо ново. Но ще има, иска се  търпение. Тези, които пишат тук го имат. На тях им е приятно да общуват помежду си , те продъжават да творят, да преговарят, да се наслаждават на любими моменти. Те не са виновни затова,че ЕА не отговаря на очакванията на някои бивши фенки, които се чудят как да ги нападат. Агресията поражда агресия. Но лично аз сериозно започнах да се съмнявам, че в Турция има сериозни медии, които публикуват новини за сериали. Всичко, което излиза се повтаря буквално,направо се преписва и до този момент често си е въздух под налягане. Със сигурност обаче има сериозни журналисти. Предполагам, че в момента ЕА не може още да дава интервю за септемврийския проблем. Иначе щяха да го сторят и други. Той не е единствения участник. Всичко с времето си. Важното е, че е налице един проект, пък кога ще можем да го гледаме е съвсем друг въпрос. Като гледам реакциите тук свързани с мълчанието на Енгин, вече започвам да го разбирам. Угодия така или иначе няма да има. На някои няма да им стигне подаден пръст, ще искат цялата ръка. А той не е длъжен никому, не е сложил пистолет в слепоочието на никой,не е принудил никой да го харесва или да му е фен. Да избрал си е такава професия, при която трудно може да избяга от медийното и всякакво друго любопитство, но той успява. Със сигурност си плаща цена за това, но каква - само той си знае.
Спорът тук не е за Енгин Акюрек. Чисто и просто става дума за нехаресвания между пишещите в темата, до различните виждания по въпроса как изобщо да се върви напред. Ето например – на мен не ми се преговаря, не ми се тъпче на едно място. Дълго време дори не четях темата. Влизам тук само за да следя за новини или да видя какво са натворили някои съфорумки. И през ум не ми минава да дойда да им развалям настроението с моята гледна точка. Уважавам тези, които продължават толкова дълго да се вълнуват по видяното преди 2 години. Ами хората сме различни, не очаквам всички да са като мен. Ако имам нещо да споделя, ще го споделя, но за съжаление още не съм намерила време да изгледам ЧЗ.
Всеки има право на мнение,всеки може да го сподели , но ние  сме големи хора, няма как чрез хиляди повторения да наложим мисленето си една върху друга. Както казах, няма нищо ново, абсурд е да се водят дискусии. Нека всеки се забавлява както му харесва, без да нарушава забавата на другите. БГ мама има много теми, всеки може да си намери място. 


Вале, първо си преброй постовете в темата за АБО и тогава говори за другите.

П.п. Хриси няма нищо общо с интервюто – това само го уточнявам.

# 710
  • Мнения: 23 343


Привет на целокупната весела компания !

Четох до сега и честно казано предизвикахте толкова много усмивки у мен, че  умората ми от работният ден изчезна като в реклама за хапчета против главоболие.

Толкова е хубаво да видиш, че всеки се е заел да "остави" в темата  това което умее най-добре да прави.

Но най ми хареса постигнатият баланс  между въпроси/отговори и негативно/позитивно.

И тъй като аз предпочитам позитивното - благодаря на тези които намериха своята една минута време и успяха да дарят част от своята добронамереност на тези които пишат или пък  само четат, защото те също са  част от темата макар и "невидими".

Надявам се, че тази тема ще продължи своето съществуване, дори и в друг състав. Едни ще идват - други ще си отиват. Важното е тези които са тук да се чувстват добре, да не стоят по принуда и насила.

Фантазия - интервюто си е "тамам" отвсякъде ! Явно не само си рисувала.

Момичета, време е за поредната отрязана серия на "КВФ" .
 

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 213


Време е 19/20 епизод....

# 712
  • Мнения: 3 217
От една друга тема си откраднах страхотен материал Joy Joy


Скрит текст:
Как да бъда перфектната съпруга?

Готви добре, раждай деца, допускай рядко секс. Такива съвети дава на бъдещите булки  Рут Смитърс, съпруга на пастора Л. Д. Смитърс от Аркадската Методистка Църква на Източната Регионална Конференция. През 1894 тя публикува съчинението си "Относно поведението в интимните съпружески отношения за въздигане на духовната святост на благословеното тайнство на брака и заради славата Божия."

За чувствителната девойка, имала щастието да получи правилно възпитание, денят на сватбата, по ирония на съдбата, е едновременно най-щастливият и най-ужасният ден в живота. Хубавата страна е самата сватба, в която булката е център на внимание в прекрасна и вдъхновяваща церемония, символизираща триумфа й да осигури мъж, който да гарантира обезпечаването на всички нейни нужди до края на живота й.

Лошата страна – това е първата брачна нощ, в която булката, така да се каже, плаща масрафа, като за пръв път трябва да изпита целия ужас на половия живот. В тази връзка, драги читателки, позволете ми да ви разкрия една шокираща истина. Има момичета, които срещат изпитанието на първата брачна нощ с любопитство и удоволствие. Пазете се от такова отношение! Егоистичният и похотлив съпруг лесно би могъл да извлече изгода от такава жена. Никога не забравяйте главното правило в съпружеския живот:Да се дава малко, да се дава рядко и, най-важното, да се дава неохотно. Иначе това, което бимогло да е истински брак, ще се превърне в една оргия на половия нагон.

От друга страна, терорът, осъществяван от младата съпруга, не бива да е съвсем краен. Доколкото половият живот е в най-добрия случай нещо отвратително, а в лошия – много болезнено, жената е принудена да го търпи от началото на сътворението, което намира отплата посредством моногамния дом и децата, появяващи се чрез нея на света.
В повечето случаи е безполезно булката да вземе надмощие над младоженеца, който да се въздържи от секс. Въпреки че идеален би бил този съпруг, който се сношава със съпругата си само по нейно искане и единствено с цел зачеването на потомство, подобно благородство и безкористност не бива да се очаква от един обикновен мъж. Повечето мъже, ако не им се отказваше, биха искали полов живот почти всеки ден! Но мъдрата жена би трябвало да разрешава само две кратки сношения седмично през първия месец от съпружеския живот. С течение на времето тя трябва да прилага всякакви усилия, за да намалява тази честота.


Най-добре в това начинание могат да й послужат имитациите на неразположение, преструвките че й се спи и главоболието.     

Споровете, постоянното мърморене и пререканията също може да се окажат много полезни, ако се прибегне към тях късно вечер, горе-долу час преди обичайното време, когато съпругът започва със своите настоявания. Мъдрата жена трябва да е готова постоянно да търси нови начини да отказва на своя съпруг и да го обезкуражава в любовните му претенции. Добрата жена трябва да се стреми към това да се сношава с мъжа си не по-често от веднъж в седмица към края на първата година от брака и до веднъж в месеца към края на петата година.

Към десетата година много жени успяват да завършат с раждането на децата и да постигнат крайната цел – пълно прекратяване на половите контакти със съпруга. По това време тя вече може да разчита на любовта му към децата и социален натиск, които да задържат съпруга у дома.
Точно както ще е винаги нащрек да сведе количеството секс до възможно най-ниското, мъдрата жена ще обръща еднакво внимание на вида и степента на сексуалните контакти.

Повечето мъже са много извратени по природа и ако им се предостави дори малка възможност, те я използват по най-различни отвратителни начини.

Такива, прочее, са случаите, в които нормалният акт се извършва в ненормални пози, а също когато мъжът целува женското тяло или пък я заставя да целува неговото мерзко тяло. Голотата, разговорите за половия живот, четенето на разкази за него или разглеждането на фотографии и рисунки, изобразяващи и показващи половия живот са занимания, които погубват душата и освен това лесно стават навици у мъжа, ако това му се позволява. Мъдрата жена трябва да има за правило никога да не позволява на мъжа си да вижда нейното голо тяло и никога да не му позволява да й показва своето. Половият акт, ако е непредотвратим, трябва да се извършва само в пълна тъмнина. Много жени намират за полезно да разполагат с плътни памучни нощници за себе си и пижами за мъжете си. Преобличането в тях следва да се прави в различни стаи. Не трябва да се снемат по време на акта. По такъв начин само минимална част от тялото се оказва оголена.

Когато жената облече своята нощница и изгаси осветлението, тя трябва да легне съвсем неподвижно на леглото и да чака мъжа си.

Щом той пипнешком влезе в стаята, тя не трябва да издава никакъв звук, който би могъл да го ориентира в каква посока трябва да се движи, за да не го възприеме той като знак на одобрение.
 Тя трябва да му предостави възможността сам да напипва пътя си в тъмнината. При това винаги има надежда той да се спъне в нещо и да получи някоя малка травма, която да послужи като добър предлог да му бъде отказано сношение. Когато намери жена си, тя трябва лежи максимално неподвижно, защото всяко движение на тялото й може да бъде изтълкувано от оптимистичния мъж като полова възбуда. Ако направи опит да я целуне по устните, тя трябва да извърне глава и тогава целувката безопасно ще попадне на бузата. Ако иска да целуне ръката й, тя трябва да я свие в юмрук. Ако ли пък й вдигне нощницата и се опита да я целува където и да е, тя трябва веднага да дръпне нощницата надолу, бързо да скочи от леглото и да заяви, че естествена нужда я принуждава веднага да посети тоалетната. Това обикновено убива желанието да я целува на забранени места.

Ако мъжът й се опитва да я съблазни със сладострастни разговори, мъдрата жена трябва веднага да си спомни някакъв обикновен несексуален въпрос, който незабавно да му зададе. Постепенно мъжът ще разбере, че ако иска някакъв полов контакт, трябва да прави това без никакви еротични встъпления. След това мъдрата жена ще позволи на съпруга да повдигне нощницата й не по високо от кръста и леко да поотвори цепката на пижамата си, за да може през нея да извърши сношението. Тя ще бъде съвършенно безмълвна или пък ще дърдори нещо за домакинската си работа, докато той пъхти и се сили над нея. Освен това ще лежи без да помръдва и в никакъв случай няма да издава някакви стонове или въздишки по време на акта. Когато мъжът завърши акта, мъдрата жена ще почне да му натяква за някакви дребни пропуски или пък за разни неща, които иска той да свърши на другия ден и които предварително си е намислила. Голяма част от половото си удовлетворение много мъже получават в блаженото отпускане след акта. Затова жената не трябва да му дава възможност за това, иначе той придобива стимул да го повтори. С течение на времето мъжът се убеждава, че не го очаква спокойно отпускане и е невъзможно да му се наслади.

Още един обнадеждаващ фактор в полза на жената, за който тя трябва да е благодарна – това е, ако семейството на мъжа й, училището, църквата и социалната среда в течение на живота му съдействат за изграждане на чувство на дълбока вина по отношение на неговия полов инстинкт, така че той да пристъпва към брачното ложе с чувство на вина и срам, вече наполовина сломен и подчинен. Мъдрата жена се хваща за възможността да се възползва от тази ситуация и неуморно следва своята цел – отначало да ограничи, а след това напълно да унищожи стремежа на мъжа си към каквито и да било прояви на полов живот.
 

# 713
  • Мнения: 0
Maричка,страхотни колажи на юначето ми Низипли   newsm51 ,Фантазия много готино интервю си направила с нашето момче,браво мила  newsm51     Обичам ви и ви прегръщам.    Hug 

# 714
  • Мнения: 23 343


"Ти и навреди най-много. Не я защити"
"Аз се ожених за нея. Обичам Фатмагюл"

# 715
  • Мнения: 917

Предизвикателство към художниците...

  bouquet
Скрит текст:


[/b][/color]

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 213


"Кой не може да чака и иска да види Енгин във филма?"

# 717
  • Мнения: 1 097


Още нещо от последната серия

# 718
  • Мнения: 4 133
Димони.  newsm10. Аз съм съгласна до голяма степен с твоя коментар. Целият проблем е, че всичко, свързано с Енгин, проектите му, дънките му, бенките му и тн е преговорено и предъвкано по милион пъти. И дори и да не си го признават, у всички има жажда за новини, нови проекти, нови снимки и тн. Това, което ме дразни е, че някои не биха го признали за нищо на света,, а са склонни да извъртят нещата така сякаш други са виновни за това положение- като например медиите.

Днес просто ги попитах защо са разочаровани от предаването? И оттам тръгна всичко...

Както и ти, и аз не мога да преговарям едно и също нещо по милион пъти. Днес го казах- всеки както иска да си уплътнява времето в темата.

# 719
  • Мнения: 0
Разплаканите очи на Керим.Страхотно.         Heart Eyes Hug 

Общи условия

Активация на акаунт