Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 232

  • 32 422
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 242
Днес, само до обед, marytza има 11 поста. Какво ли ще ни залее до вечерта!?

Това желание за доминиране възприемам като агресия.

# 691
  • Мнения: 1 097

Керим мисли ли мисли-Какво ще правят тези момичета,ако спра да се снимам в сериали???

# 692
  • Мнения: 917


МИЛЕ,  Hug! Например аз, ще си припомням любими моменти от КВФ.  Heart Eyes Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 4 133
Спокойно, момичета.  Hug Нищо ново под слънцето. Все едно не сме свикнали да няма новини и информация за Енгин. Щеше да е голяма сензация за нас , ако медиите рязполагаха с инфо на Енгин. Няма как да вземеш нещо насила. Всичко с е в реда на нещата.  Hug

Добре, че понякога медиите имат информация, че да научаваме за такива прекрасни постижения, които ни карат да се гордеем, че сме българи.   bouquet


Скрит текст:
Наш студент първи в света с дипломна работа по икономика

28 октомври, 2013 11:54 | Висше образование | Няма коментари

Българският студент Борис Георгиев е на първото място в световния конкурс за най-добра дипломна работа. През 2012 г. той беше втори, а по повод наградата даде интервю за Академика БГ.

Борис е магистър в Университета в Орхус, Дания. “Най-добра дипломна работа по икономика 2013″ е конкурс, организиран от Световната международната атлантическа икономическа асоциация (International Atlantic Economic Society). Тази година той се класира пред конкурентите от Станфорд, Университета в Калифорния – Бъркли и Университета в Сан Диего. Финалистите бяха от САЩ и Китай.

Дипломната работа е свързана с финансовата икономика и оптимизирането на финансови портфолиа. В статията е разработен нов оптимизационен модел, който в последствие се тества и прилага на две алтернативни стратегии за инвестиране на капиталовите пазари, които демонстрират по-добра доходност. Иновативната академична работа ще бъде публикувана в престижния “Атлантически икономически журнал”, където публикации имат редица световно известни икономисти.

# 694
  • Мнения: 13 302

Керим мисли ли мисли-Какво ще правят тези момичета,ако спра да се снимам в сериали???

Не думай?  newsm78 Керим и той ле ще снима сериали?  Thinking  tooth tooth tooth

velijana , така е!  Peace Слуховете са преувеличени, ама бродят.  Wink С геройски напъни засега темата е интубирана.   costumed050

 afwitch

# 695
  • Мнения: 3 217
Деляна, аз пък като бавноразвиваща съм пропуснала тези слухове-според мен човек,комуто сцената и екранът са влезли в кръвта никога няма да се откаже да снима и играе.Пък и да се откаже,това си е неговият живот,решенията са си негови-важното да е щастлив и удовлетворен от живота си.Бъди сигурна,че и ние ще го преживеем! Joy

# 696
  • Мнения: 4 133


МИЛЕ,  Hug! Например аз, ще си припомням любими моменти от КВФ.  Heart Eyes Heart Eyes

[/quote]

Тануша
Много хубав колаж.   bouquet

Много често в темата се говори за прегпварянето, повтарянето по 1, 2, 5, 15, 30 и n на брой пъти. Уточнявам , че това си е мое мнение и няма за цел да провокира никого. Затова го слагам и в спойлер.  Peace

Скрит текст:
За мен повтарянето и преговарянето в живота е полезно, но до някаква граница. Разбира се при всеки човек тази граница е различна, при някои може и да няма такава граница. Но според мен ако се преминне тази поставена от нас граница, повтярянето на едно и също нещо, заочва да действа с обратен ефект.

Все пак животът е устроен така, че всичко се движи напред и нагоре и ние сме устроени по този начин. Затова и повтярянето на нещо вече видяно и изпитано до безкрай води до негтивни вфекти. И тук не говоря само дали ще ни омръзне или не. Може би на някои не им омръзва. Но нека се замислим какво се случва с мозъка, когато е излаган на едни и същи картини, текст, информация ежедневно... ooooh! ooooh!

Аз лично си признавам, че не мога да прегпварям нещо до побъркване, ако ще да е най-великото произведение, което човечеството е виждало. Просто мозъкът регистрира един път информацията и вече след третотп, петото повтаряне тази информация му натежава.

Както казах, човекът е устроен да върви напред, да открива нови неща. Аз поне следвам тази философия и затова ми е трудно, а и не виждам смисъл да преговарям един и същ сериал повече от един път.
Постът ми май стана прекалено дълъг и сериозен, за което се извинявам.  И пак казвам, това е само моето мнение.  Peace

# 697
  • Мнения: 1 047


Едно интервю с Човекът Енгин Акюрек newsm51

Скрит текст:
Cрещаме се с Енгин Акюрек  в приятно кафене в Нишанташъ. Появява се с яке в цвят каки, спортни обувки и обичайната раница. Държи в ръка бял телефон. Част от хората на тротоара вече са разпознали човека, който 2 г. държа пред телевизионните екрани цялата женска аудитория,  като изпълнител на главната роля в най-рейтинговия сериял „Каква е вината на Фатмагюл”.
- Г-н Акюрек, не можем да не започнем с въпроса  каква е вината на Фатмагюл?
-Е, айде сега, нима все още има хора, които не са разбрали, че това не е обикновен филм, не е обикновена любовна история – това е кауза. Напишете Кауза с главна буква. Дано след това интервю не остане и капчица съмнение дори и у най-простите и елементарни зрители.
-Как се решихте да дадете това интервю? Честно ли е да се внушава, че всички медии и журналисти са жълти и пошли ???  
-Сакън, как ви хрумна подобно нещо. Медиите са прекрасни и аз ги обожавам. Просто никой не ме е потърсил. Даже се наложи аз сам да проявя собствена инициатива, за да разсеем заблудата, че не искам да говоря за личния си живот. Искам. Много искам. Питайте ме. Всичко ще ви кажа.
- Как отпразнувахте рождения си ден?
 - Рожденият ми ден започна веднага след полунощ като истинска Нова година в приятна компания, изискано вино и големи шоколадови бонбони. На сутринта продължи с работна атмосфера -  репетиция, снимки, а в късния следобед всичко си дойде на мястото с 2 часа гмуркане. Тук е мястото да благодаря на феновете за цялото внимание, с което ме обградиха.
-Хората смятат, че във всяко нещо се проявява личността - облекло, общуване, постъпки, отношение към дадено събитие, към хора и т. н. Какво ще им кажете?
-Облеклото ми е спортно. Купувам си скъпи дрехи, най-вече маркови дънки, но си купувам и карирани ризи на кило за 1.50 TRL по три от Капалъ чаршъ. С хората си общувам много, най-вече по телефона. Към събитията в политиката имам отношение, но не го показвам за да не се налага както се случи с някои колеги след това да си плюя на сурата и да говоря точно обратното на това, което съм говорил само преди дни. На хората, какво да им кажа. Че много ги обичам и живея за да задоволя цялото им любопитство.
А, и забравих да ви кажа, че обувките ми са номер 44. За моята височина, мисля, че имам нормално голям крак.
-Завладени от таланта ви на актьор, се запитахме какъв сте като човек. Това включва къде ходите, как общувате с фенове и медии. Да, интересно е и показателно е за личността ви.
-Ходя на кино, на кафе, на пазар, на театър понякога. Даже веднъж ходих и на опера. Най-много обичам да ходя по кафенета сутрин и по кръчми вечер. Щом някой фен ме разпознае, веднага се снимам с него. Ако е някоя по-засукана фенка и давам даже да ме целуне. Понякога и взимам телефона. С медиите не общувам много, защото медиите не ме търсят. Налага се - както сега - аз да  ги търся за интервю.
-Но пък и ние няма да спрем да се интересуваме от вашето отношение към киното, изкуството, обществените проблеми?
-Нали вече ви казах за киното – имам положително отношение към 7-то изкуство. Понякога ходя на кино, а нали и това работя все пак. Лошо ще е, ако не си обичам работата. Към изкуството също имам положително отношение – понякога рисувам декори. А за обществените проблеми ви казах – КВФ, това не е просто филм, това е Кауза с главна буква.
-Благодарим ви за времето, което ни отделихте и за искрените отговори, които ни дадохте. . Много по-вълнуващо е да обсъждаме подобни въпроси отколкото да седим в унес пред стари снимки.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 189


Интервюто май Хриси го е взела от кафенето в Нишанташъ....

# 699
  • Мнения: 1 097

Скоро ще настъпи този момент,Керим ще вземе глътка въздух за кратко без да бъде грубо охулван.
Тануш,хареса ми колажа. Така ще бъде още неизвестно време,ще реанимираме темата за нашия любим актьор с любов,с търпение,с надежда.Чудно ми е само защо хората,които ненавиждат повторенията,се циклят и задават все едни и същи въпроси,за които никой в темата не може да им даде категоричен отговор.

# 700
  • Мнения: 4 133

Скоро ще настъпи този момент,Керим ще вземе глътка въздух за кратко без да бъде грубо охулван.
Тануш,хареса ми колажа. Така ще бъде още неизвестно време,ще реанимираме темата за нашия любим актьор с любов,с търпение,с надежда.Чудно ми е само защо хората,които ненавиждат повторенията,се циклят и задават все едни и същи въпроси,за които никой в темата не може да им даде категоричен отговор.

Аз въпроси не задавам. Форумът е за споделяне, споделят се колажи, снимки, видеа, мнение. Това правя и аз , споделям мнение.

А Облака и КВФ определено ен съм ги преговаряла изцяло, няма и да го направя в бизките няколко години. Нищо лично.  Peace

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 14:11 от daizy_g

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 34 189



http://www.youtube.com/watch?v=nXBTLoasNIw

Един прекрасен клип - Кerim Ilgaz - Yeter !

# 702
  • Мнения: 4 133
Не чакам и новини за Енгин, след като знам, че той не обича да дава информация, дори и за проектите си и не се сърдя на медиите, че не са му отделили нужното внимание. Как да му отделят, като няма какво ново да говорят за него.  Peace Peace

Приела съм, че това си е неговото решение и не мисля да се сърдя на някой друг за това. Когато излезе информация, когато Енгин реши да каже няколко приказки пред медиите, може и цяло предаване за него да направяят, стига да имат актуална информация.

Дотогава, всеки сам си решава как да си уплътнява времето.  Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 14:21 от daizy_g

# 703
  • Мнения: 1 047
...Наш студент първи в света с дипломна работа по икономика

28 октомври, 2013 11:54 | Висше образование | Няма коментари

Българският студент Борис Георгиев е на първото място в световния конкурс за най-добра дипломна работа. През 2012 г. той беше втори, а по повод наградата даде интервю за Академика БГ.

Борис е магистър в Университета в Орхус, Дания. “Най-добра дипломна работа по икономика 2013″

Дейзи, извинявай за моето невежество, ама не разбрах защо това момче не се е дипломирало лани, с дипломната работа, която е била на 2 място, а се е наложило тая година пак да пише дипломна работа? newsm78 newsm78

Не чакам и новини за Енгин, след като знам, че той не обича да дава информация, дори и за проектите си и не се сърдя на медиите, че не са му птделили внимание. Как да му отделят, като няма какво ново да говорят за него.

Чудно ми е защо Енгин не си избере един сериозен журналист, да се възползва от правото си да постави условия преди интервюто какви въпроси да не му се задават и да направи едно наистина стойностно интервю?

Не ми стана ясно да дава ли или да не дава интервю? newsm78 newsm78 newsm78
Пак нещо не разбрах. Mr. Green

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 14:18 от fantasya

# 704
  • Мнения: 4 133
...Наш студент първи в света с дипломна работа по икономика

28 октомври, 2013 11:54 | Висше образование | Няма коментари

Българският студент Борис Георгиев е на първото място в световния конкурс за най-добра дипломна работа. През 2012 г. той беше втори, а по повод наградата даде интервю за Академика БГ.

Борис е магистър в Университета в Орхус, Дания. “Най-добра дипломна работа по икономика 2013″

Дейзи, извинявай за моето невежество, ама не разбрах защо това момче не се е дипломирало лани, с дипломната работа, която е била на 2 място, а се е наложило тая година пак да пише дипломна работа? newsm78 newsm78

Може тазгодишната да е за магистратурата му, а предишната за бакалавъра. Или пък е за някаква специализация. Дипломни работи да искаш, бол.

Общи условия

Активация на акаунт