My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 597
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 3 379
Здравейте, дали някой знае в този адвент календар дали има някакви насоки/задачи на немски език? Пише, че се разкрива някаква коледна мистерия и идеята е до Коледа да бъде разкрита с помощта на нещата, които се взимат всеки ден. Мерси!

http://www.mytoys.de/Kosmos-Die-drei-Adventskalender-2014-Im-Ges … lender.04/3532020

# 871
  • София
  • Мнения: 695
Мога ли да анулирам направена поръчка, която е в статус обработка - т.е. не е дадена на куриер? И как - ако може - моля за линк?

благодаря
  bouquet

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 13:24 от vanina_nina

# 872
  • Мнения: 68
 За колко време ви пристигнаха поръчките? Моята от 28-ми почти не се движи. Тази година поръчах по-рано, че последните 2 години дойдоха след Коледа. Дано да пристигне в посочения от тях срок  #2gunfire

# 873
  • София
  • Мнения: 695
Поръчка направена на 6ти вече пътува за България

# 874
  • Мнения: 5 173
Привет!
Много харесах това: http://www.mytoys.de/UNITED-LABELS-Star-Wars-Schachspiel/KID/de- … erbung.15/1870292 , още повече, че било в еленско намаление, обаче доставката само за 1 артикул ми се струва много.
Скрит текст:
Правите ли общи поръчки? Blush От Пловдив съм.

# 875
  • Мнения: 3 922
Днес и утре има допълнителни -15% на Лего Дупло. Начисляват се в количката, когато се пристъпи към плащане. Simple Smile

# 876
  • Мнения: 5 173
Започнах да правя поръчка от еленското, но не ми намали 20% нещото. стигнах до плащане с ПП.

# 877
  • София
  • Мнения: 2 925
Започнах да правя поръчка от еленското, но не ми намали 20% нещото. стигнах до плащане с ПП.

Мисля,  че свърши  Sad

# 878
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Преди два часа поръчах и не беше свършило. Проверете си дали имате 79 евро поръчка, иначе не хваща намалението  Peace

# 879
  • Мнения: 5 173
Уф, 34 и нещо Е е.

# 880
  • София
  • Мнения: 2 925
Момичета, има ли значение в кой ден правите поръчката? Защото пуснах една в събота и чак днес я фактурираха. Има ли забавяне събота- неделя? Ако е така, да я пускам понеделник??!!

# 881
  • велико търново
  • Мнения: 588
Започнах да правя поръчка от еленското, но не ми намали 20% нещото. стигнах до плащане с ПП.
[/quote

Днес има ,,еленско намаление,, ,но за пластелин и. Плеи -дох.Аз  искам един нов комплект пластелини ,но трябва да е за 30 е. поръчката за да се ползва -20% намаление . Stop

# 882
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз ще пускам след малко, само от плей до-то ли трябва да са 30 е или общо, че най-много едно от там да имам?

# 883
  • София
  • Мнения: 2 925
Имате ли забавяне на поръчките. Моята три дни е в процес на обработка??!!  Миналата ведага я предадоха на куриер.        - ха, оплаках се и я предадоха на куриер по нощите Laughing

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 00:19 от ketito

# 884
  • Варна
  • Мнения: 109
Днес и утре има допълнителни -15% на Лего Дупло. Начисляват се в количката, когато се пристъпи към плащане. Simple Smile
Изтекъл ли е кода за Лего Дупло или при мен не сработва ?  Rolling Eyes  Rolling Eyes
http://news.mytoys.de/ov?mailing=140XC2XG-A4XIBN&m2u=145AWMY … -140XC2XG-18AZQP9
Играчката подарък свърши много бързо, но аз се интересувам от отстъпката.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт