Отговори
# 30
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Благодаря за кафенцата и музиката!  bouquet

Скрит текст:

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
 wavey wavey wavey Добро утро...то май е към добър ден вече, но днес съм си вкъщи и още ми е рано Crazy

Такааа Crazy За снощния фрагмент имам питанка newsm78
Не ви ли изглежда като съня на някой от двамата?
Нали Мира беше в болница, предполага се, че като турска драма проблемът е доста сериозен и т.н.
А в клипа я виждаме Мира барната с рокля и прическа и сега...момента в който Ча ахаааааа Mr. Green да я целуне и анестезиолога да и бие 1-2 шамара и да я събуди Crazy Такова чувство имам Rolling Eyes
Между другото, под упойка не се сънува- знам го от собствен и мъжов опит, а и отдруги хора, но то е и логично, защото мозъка е много омаян, та тялото да не усеща нищо, но в сериалите не важи и е доста често използван похват та предстои да видим дали съм познала...

пп Съдейки по озета постнат в другата тема, където пише, че въпреки успешната операция, в Мира цъка бомба с часовников механизъм (или закъснител беше...все едно newsm78) Та това звучи точно като тумор или аневризъм, които могат да надигнат глава по всяко време...та явно в известен смисъл ни подготвят за съдбата и по-специално края на М.

# 32
  • Мнения: 21 201
Добро утро bye и на появилите се след мен, привет, и на тези, bye които тепърва, ще се появят.
Ивче, според мен е сън сцената от фрагмана и ако съдим за кончината на Мариса, и ако се придържат в общи линии към сюжета, то да, възможно е след време това да е причината за смъртта й, но едва ли би имало сезон след нейното отпадане от сериала......чак пък толкова да го разводнят,  newsm78 не ми се вярва, но не се знае, зависи от рейтинга занапред. И ВВ не беше предвиден да е четири сезона, но е факт, че е толкова.
Инфо от фейса за тазвечершните епизоди без редакция.

Скрит текст:
Инормация за " Огледален Свят " Сезон 2 епизод 62 и 63 Не пропускайте тази вечер от 20:00 до 22:00 часа  Не пропускайте Епизодите ще бъдат много интересни не пропускайте::: СЕМЕЙСТВО ЙАЛМАЗ ПРИЕМАТ ФЕРИА, КОРАЙ СПАСЯВА ХАНДЕ И Й ДАВА ОБЕЩАНИЕ!
ФЕРИА И ЕМИР КРИЯТ ВРЪЗКАТА СИ, НО В УНИВЕРСИТЕТА СА ВСЕ ЗАЕДНО, ЩАСТЛИВИ!
ЕМИР РЕВНУВА ФЕРИА ОТ ЛЕВЕНТ........!!!
Не пропускайте   ........

Епизод 62 ...........

Фериа се прибира в къщи поглежда баща си в очите, моли го за прощка.
В началото Мехмет напада Фериа, но Ръза я защитава.
Фериа говори дълго с баща си......

Джансу се кара със Санем заради връзката и с Юнал, между двете избухва голям скандал.
Джансу они Санем......

Корай търси Ханде откива я и я носи на ръце в силен дъжд , Ханде още е в безсъзнание.......

Мехмет е ядосан, че Баща му отново е прел Фериа.....

В болничата Корай казва на Ханде, че никога няма да я остави........

Ръза осъзнава Грешките си спряно Фериа и я моли да му обещае да не го засрамва повече......

Рано сътринта Сехер дразни Фериа говори и Глупости, а Мехмет дразни Емир пред блока провокира го.....

След като Фериа излиза от къщи с Емир се срещат говорят си Емир притиска Фериа докоа, отново ще се крият.
Фериа вече е по–силна, но отново иска да изчакат още.....

Джансу е растърсена и бясна на Саним.....

В университета Фериа си Говори с Левент, отново му споделя преживяванията си въпреки всичко.
Еммир ги вижда това го дразни.......

Джансу казва на Емир, че санем има връска с баща му...

Айсун и Юнал отново се карат заради Санем.......

Корай казва на Гюлсюм, че иска да се разведът........


Епизод 63 .........

Ханде се оправи постепенно......

Гюлсюм е съсипана от думиите и желанието на Корай, тя го пита Къде е спъркала и го моли отново да помисли, но Корай е решен.......

Гюлсюм е съсипана, непрекъснато плаче тя моли Сехер за помощ......

Левент говори с Емир, казва му много верни неща.
Емир много се ядосва.........

Сехер дава съвети на Гюлсюм......

В университета Фериа и Емир работят заедно по Един проект, но пред колегите си се преструват.....

Фериа и Емир са щастливи въпреки всичко........

Джансу се скарва със Санем когато тя се прибира да се събере багажа.
Джансу отново изпада в криза Фериа и помага, а Бюлент помага на Санем......

Джансу разпитва Фериа за Емир..........

Санем и Бюлент се сближават флиртуват....

Хората Удумват Семейство Йалмаз Ръза казва, че ще се изнесът от блока......

Корай отива при Емир в дома му и му споделя болката и проблемите си......

Левент отива на гости на вечеря в дома на Семейство Йалмаз, Емир го вижда Ядосва се.
Вечерята не е приятна и за Фериа........

След Вечерята Левент отива в дома на Майка си Непбахар и се скарва с Бюлент......

Как ще се развие всичко и какво още ще се случи не пропускаите тази вечер от 20:00 часа

# 33
  • Мнения: 41
Здравейте  Hug  bouquet

Гледах фрагмата на ПО и да ви кажа - честно признах ви момичета  #Shocked smile3556  как познахте за китарата , цилувката , направо сте страшни   bouquet Peace

# 34
  • Мнения: 21 201
Здравейте  Hug  bouquet

Гледах фрагмата на ПО и да ви кажа - честно признах ви момичета  #Shocked smile3556  как познахте за китарата , цилувката , направо сте страшни   bouquet Peace
Ми според мен е напълно логично да извадят на показ най-доброто от тях, което им се получава отраз, а именно да свирят, и да пеят, защото е ясно, че го могат.
За целувката им.... ами за да засилят зрителския интерес след по-слабия рейтинг на пети епизод са решили да вкарат повече нежност помежду им.....да видим дали този им опит, ще даде резултат, въпреки, че не мисля, че, ще се стигне до целувка дори и само сън да е, защото някой или нещо, ще ги прекъсне. Поне така е в оригиналния епизод на ОК, когато за първи път се опитаха да се целунат(снощи изгледах точно този момент), но пък ако са решили да следват тяхната сюжетна линия докрай с цел повишаване на зрителския интерес, то не бих се учудила и целувка да има, та дори и да е само сън на някой от тях двамата.

П.П.
Скрит текст:
Някой от Вас гледа ли снощния епизод на Хазалчето, интересен ли беше, защото аз не го гледах, само оттук-оттам я мярнах за кратко?! A.S.K.   KANAL D   3,79  

Последна редакция: чт, 24 окт 2013, 10:42 от Neidjal

# 35
  • Мнения: 11 820
Мераба  Hug Булка,тегли ли го  newsm78

# 36
  • Мнения: 41
Здравейте  Hug  bouquet

Гледах фрагмата на ПО и да ви кажа - честно признах ви момичета  #Shocked smile3556  как познахте за китарата , цилувката , направо сте страшни   bouquet Peace
Ми според мен е напълно логично да извадят на показ най-доброто от тях, което им се получава отраз, а именно да свирят, и да пеят, защото е ясно, че го могат.
За целувката им.... ами за да засилят зрителския интерес след по-слабия рейтинг на пети епизод са решили да вкарат повече нежност помежду им.....да видим дали този им опит, ще даде резултат, въпреки, че не мисля, че, ще се стигне до целувка дори и само сън да е, защото някой или нещо, ще ги прекъсне. Поне така е в оригиналния епизод на ОК, когато за първи път се опитаха да се целунат(снощи изгледах точно този момент), но пък ако са решили да следват тяхната сюжетна линия докрай с цел повишаване на зрителския интерес, то не бих се учудила и целувка да има, та дори и да е само сън на някой от тях двамата.

 Hug Според мен в Петък рейтинга ще е доста висок , ще гледаме и ще видим . Дано да се получат нещата  Peace

# 37
  • Мнения: 0

Добро утро! Hug

Благодаря за кафенцата и музиката!  bouquet

Скрит текст:
Hug И аз и аз Laughing

Здравейте Hug Hug Hug

Благодаря за кайветата и музиката  bouquet  bouquet  bouquet

Булка Hug тц след 13 ч ша го тегля Peace

Днес сме по кюшетата с целувките Laughing

Хубав ден Hug

# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Наде, аз също съм сигурна, че няма да има сезон след евентуална смърт на главната героиня. Те американците могат и по 10 сезона или до безкрай да разтягат нещата и след това актьорите им нямат проблем да започнат нова работа...  Rolling Eyes В Турция рядко правят повече от два сезона, а и самите актьори не са много склонни да правят по-дълго един и същ образ, защото после някак се срастват с него и следващата роля е проблем... По-скоро трябваше да кажа, че трудно си намират нова работа- просто продуцентите не ги искат(Все се чудя какво ще играе и как ще бъде приет след ВВ Халит Ергенч)
И другото е, че ОК оригиналът е 4 сезона но по 45 мин, като голяма част е плява за пълнеж или откровенни глупотевини, които нямат място по турските сериали и сигурно ще ни бъдат спестени, и ще има само от основните събития по сюжетната линия на оригинала и тук-там обичайния турлю гювеч, без който не минава турски сериал  Crazyта най-вероятно ще си е 2 сезона... Така мисля Wink

пп Снощи за пореден път се убедих, че в ПО няма ни една криволичеща ориенталска мелодия, а музиката е изцяло в западен стил. Много ми саресва и музиката в слънцата- настръхнах направо ,когато Керо омастили комикса...невероятна мелодия. Снощи много харесах и тази в АШК- там даже е от смесен вид, долавя се и класическо звучене специално в тази, която ми хареса на мен...определено в новите сериали много се стараят по този въпрос Peace

# 39
  • Мнения: 2 787
Съгласна с Бел за музиката, и в Слънцата, и в АШК е страхотна, в ПО Тойгар няма какво да кажа Peace, но рейтенга на АШК е много лош от снощи, и като видях на ПО как за рекламите скочи, нещо ми е съмнителна методиката за определяне на рейтинга.
http://gecce.com/magazin/haber/reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-194

# 40
  • Мнения: 16 079
Добро утро слънчица  Hug Hug Hug Hug
Мерси за кафенцата и музичката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и за ФЕмирчетата  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 41
  • Мнения: 21 201
Съгласна с Бел за музиката, и в Слънцата, и в АШК е страхотна, в ПО Тойгар няма какво да кажа Peace, но рейтенга на АШК е много лош от снощи, и като видях на ПО как за рекламите скочи, нещо ми е съмнителна методиката за определяне на рейтинга.
http://gecce.com/magazin/haber/reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-194
Винаги са ми били неприятни тези рейтинги и съм скептична към тях....и като започнат с тотала, и с АВ групата, която била за образованите, висшисти, все едно другите не са хора, и нямат усещания, и усет за качественото. Sick
Чак пък толкова ли да е бил зле епизода на АШК та е с този катастрофален рейтинг, не мисля?!
Може Хакан да не ми е приятен на вид, но играта му е на ниво и гласът му е много завладяващ, другите актьори също играят перфектно, историята е типично турска и се пише сценария серия за серия....понякога ми е трудно да разбера драгия турски зрител, честно Ви казвам, но явно е станал много критичен по отношение на това, което гледа. То е и нормално донякъде при този конвеер от сериали и излъчването им на килограм....да е един, два, пет, десет, ми те са десетки. ooooh! #Crazy
Ренка, Hug да, ще има цуни-гуни по кьошетата, като ученици, ooooh! а не като младоженци.  #CrazyShocked

# 42
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
И аз оттук-оттам мятах по едно око на АШК-а, по добре да не продължавам ooooh! Ама много грозен този бре, като го покажат и съм беж краченца да бягаме Rolling Eyes Shocked Трябвало е да нарекат дизито Красавицата и звярът- щеше да им заспи направо...Хазал е бонбон, кукла...жалко Confused Rolling EyesЛош е рейтинга- не мисля, че ще оцелее сериала. Историята е хубава- поне на мен ми допада като сюжет повече от ПО, но с тези двамата грозофили няма шанс Sick Sick Sick

пп И аз мисля, че петъчния рейтинг на ПО ще е доста висок- щом на мен ми хареса този кратък  фрагмент, а аз съм доста критична и всички знаете, че не харесвам Серенай... Crazy

пп2 Един от любимите ми моменти, но толкова кратък- все се чудя защо ни ги показваха за секунди. Първо изреждаха всичкия пълнеж и трябваше да сме доволни, ако останеше някоя минутка време, та белким да ни порадват очите с Фемирчетата.
Много ми хареса тук как я дръпна и я повлече към себе си, а тя хем щастлива, хем засрамена...ееех трябваше още 3-4 секунди поне да е целувката...то вярно, че е в университета, но все пак е филм Mr. Green



[/quote]

Последна редакция: чт, 24 окт 2013, 11:13 от Беллора

# 43
  • Мнения: 2 787
Аз го гледах епизода на АШК, и въобще не беше зле, даже като за неразбиращ турски ми хареса, но резултата е налице, не знам точно как се определя рейтинга, дали като у нас има някакви устройства , които отчитат дали се гледа тази програма и каква е извадката newsm78

А момента в унито ми е любим и намен, така си я хвана, вси едно непрекъснато си го прави, казано по-образно награби я и прас Целофана  loveuuu  loveuuu

Между другото има една статия на чичко Абдулрахман от онзи ден, дето ни обяснява как не минава ден без да получи е-mail-и от фенове да искат ФЕмир в нов проект, и цялата истерия около АФК как не спира въпреки, че сериала е преключил през юни 2012 и в този дух, снощи щях да я песна, ама нещо поста ми се затри, има я и във фейса, за който има интерес.

# 44
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Аз го гледах епизода на АШК, и въобще не беше зле, даже като за неразбиращ турски ми хареса, но резултата е налице, не знам точно как се определя рейтинга, дали като у нас има някакви устройства , които отчитат дали се гледа тази програма и каква е извадката newsm78

А момента в унито ми е любим и намен, така си я хвана, вси едно непрекъснато си го прави, казано по-образно награби я и прас Целофана  loveuuu  loveuuu

Между другото има една статия на чичко Абдулрахман от онзи ден, дето ни обяснява
как не минава ден без да получи е-mail-и от фенове да искат ФЕмир в нов проект, и цялата истерия около АФК как не спира въпреки, че сериала е преключил през юни 2012 и в този дух, снощи щях да я песна, ама нещо поста ми се затри, има я и във фейса, за който има интерес.
За мен това е показателно, че ФЕмир наистина станаха легенда....друг е въпроса, че доста се дразнят от този факт.....но и да се ядосват и да не се, това е истината.
Хайде, да кажем, че ние сме пристрастни, ми и болшинството в Турция ли е, щом до ден днешен се говори и пише за АФК и ФЕмир, като настояще, а не като минало потънало в забвение и искат в бъдеще отново да ги видят в общ проект.

Общи условия

Активация на акаунт