Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 51

  • 42 380
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 185
той бюджета се подновява всяка година.
така че могат само да забавят, не и да вземат от някой.


Това имах предвид! Така се вълнувам, че се започва, вълнение в комбинация с трепетно очакване ...

# 46
# 47
  • Мнения: 3 868
Здравейте, момичета. Във вторник Ви писах, че на 9-тото хапче Марвелон /14-ден от цикъла/ ми се почви кафеникаво течение. Pi_pi ми отговори, че е нормално, това пише и в листовката. Но ето, че вече е петък, а това течение не само, че не е спряло, а става и по-обилно. Започвам да се притеснявам. Някой има ли обяснение и за притеснение ли е това. Нормално ли е? Питам първо тук, защото не искам да притеснявам доктора с въпроси, но ако не е нормално ще му звънна.
Успех на всички!

# 48
  • Мнения: 603
Щастливка наистина много благородно решение, но мисля че всеки има право на своя шанс, затова трябва да подадете документи. Не мисля, че по този начин отнемаш шанса на друг. Успех!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 185
Vili08 Hug!

Ванина, аз още не съм ги започнала противозачатъчните, чакам цикъл, но док каза така - може да има течение почти през целия първи месец! Обади се на твоя док, ако си притеснена, успех!

# 50
  • Мнения: 494
хей
 момичета,
някой да стартира сега по дълъг протокол?
аз днес си поставих декапептил депо инжекцията. според док след 14 дена
трябва да съм преглед, което пък щяло да ми бъде втори ден от следващия
цикъл  ... ама как го изчислиха така и не разбрах

# 51
  • Мнения: 6 395
Ванини, обади се на доктора,може поддържащата терапия да ти е слаба Peace

# 52
  • Мнения: 26
хей
 момичета,
някой да стартира сега по дълъг протокол?
аз днес си поставих декапептил депо инжекцията. според док след 14 дена
трябва да съм преглед, което пък щяло да ми бъде втори ден от следващия
цикъл  ... ама как го изчислиха така и не разбрах

Здравей  Hug
Аз също съм на дълъг протокол /за първи път ми е/ след като ми биха декапептила 6 дни след това ми дойде цикъл. Сега мамка му не спира, капе си по малко и си капе. Момичета кажете какво става, че се притеснявам  Thinking Thinking Thinking Първа процедура ми е и не знам какво да правя ...

# 53
  • София
  • Мнения: 16 691
От блокажа е така, понеже естрадиола е нисък. Не се притеснявай, нормално е. Ако не е спряло до тогава, като почнете стимулацията ще спре. Peace

# 54
  • Мнения: 26
ivankaka благодаря ти много
притесних се, не знам дали е нормално и се сетих тук да попитам, до сега само чета не съм писала
Още веднъж благодаря ти

# 55
  • Мнения: 268
Здравейте момичета, хайде и аз при вас, утре първо проследяване за поредния опит на ЕЦ, на всички стискам палци  bouquet

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Прахче,благодаря Hug

# 57
  • Мнения: 494
Здравей  Hug
Аз също съм на дълъг протокол /за първи път ми е/ след като ми биха декапептила 6 дни след това ми дойде цикъл. Сега мамка му не спира, капе си по малко и си капе. Момичета кажете какво става, че се притеснявам  Thinking Thinking Thinking Първа процедура ми е и не знам какво да правя ...
и на мен ми е за първи път Simple Smile

голяма емоция е : ))

# 58
  • Мнения: 3 404
Споко  и аз след блокажа ми се удулжи цикъла,последните дни беше алено червено.Започне ли стимулацията спира.Късмет момичета  Hug

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Айде иде и моят ред.  Mr. Green На 2.11 съм за поставяне на блокаж. Някой ще ми разясни ли как стоят нещата с прегледите и манипулационната в Надежда, че нещо не съм на ясно с реда там?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт