Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 51

  • 42 354
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 395
Здравейте момичета,
 
   тази тема е създадена за всички, на които им предстои или имат опит с Инвитро/Икси. Може би на тези, които им предстои, особено за пръв път, имат много въпросителни и притеснения. Надяваме се, че с тази тема ще можем да отговорим на много от тях или поне да внесем спокойствие и малко яснота в това, което ви предстои.  В темата има момичета, които сме наясно и сме минали през този процес и сме готови да отговаряме и да споделяме.

Ще се радвам също да обсъждаме и напредването и въвеждането на нови технологии, за да сме в крак с времето и да имаме обновена информация за възможностите.

Лично аз, се надявам, тази тема да Ви донесе, на всички Вас, много късмет и успокоение. Моето чудо   се случи, след неуспешен опит, ще се случат и вашите, само отворете сърцата и душите си. От мен имате много положителна емоция и Ви желая късмет.  







 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 1
  • Мнения: 11 496
Прахи  Hug

# 2
  • Мнения: 6 002
Благодаря за темичката   bouquet
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 3
  • Мнения: 3 867
Благодаря!

# 4
  • Мнения: 324
 Wink и аз да ви наглеждам. Звезден^Прах  Hug

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Прахче, благодаря!   bouquet  Hug

 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75

# 6
  • Мнения: X
Мерси за темичката, Звезден прах.  bouquet
Пожелах си  Heart Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 060
Здравейте!Чета ви от скоро, нищо не ми е ясно и ще съм ви много благодарна, ако имате възможност да помогнете.Предстои ни ИКСИ, поне това беше извода на лекарката, щом видя първата спермограма.След десетина дни съпругът ми ще бъде на втора разширена.Гинеколожката иска да отидем с резултатите от двете спермограми и да подадем документи за фонда.След като направим тази стъпка, предстоят ли още много изследвания и след какъв период се прави ИКСИ?

# 9
  • София
  • Мнения: 23 184
на това бебе какъв перчем са му сложили  Crazy

# 10
  • Мнения: 6 395
За да подадете документите с мъжки фактор ще трябва също становище на андролог и изследване за ФСХ хормон на 3ти ден от цикъла при теб. След това има стандарт от изследвания, повечето задължителни, а някои препоръчителни, преди стартирането на процедурата. Хубаво е микробиология, хламидия, трихомони, уреаплазми и микоплазми, пакет хормони и цитонамазки да си направиш по от рано, за да се види дали няма някакъв проблем за лечение при теб


При мъжа, андролога ше прецени дали има нужда от допълнителни изследвания или лечения, преди процедурата. Коя клиника и лекар посещавате?


Много е хубав беборончо, аз съм влюбена в него/ нея  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 060
Благодаря, в клиника Щерев, при д-р Андреева.

# 12
  • Мнения: 6 395
Всичко ще е наред, в добри ръце сте.  Hug Peace късмет желая и чакаме да споделяш как върви подготовката. Ако имаш още въпроси, питай и др момичета ще се включат  Wink

# 13
  • Мнения: 4 954
Здравейте, да се включа и аз. Тъй като не бях много активна в предната темичка, ще се представя наново. Ние сме с женски фактор - две запушени тръби и киста на яйчника, най-вероятно иде реч за ендометриоза, но ще видим. Днес докторът видя изследванията ми (хлаидия, микробиология, цито, АМХ, хормони трети ден) и каза че само да махнем кистата на яйчника  ще сме готови за инвитро, нямаме никакви фактори, които да ни спират. Мъжът ми има уреаплазма, която се надяваме да излекуваме до времето, в което ще пристъпим към инвитрото. Стискайте ми палци да е следващия месец, ние сме готови за самофинансиране, не ни се чака до фонда, въпреки че имаме подадени документи. 

# 14
  • Мнения: 5 060
Много дълго ли се чака за фонда?Не заседават ли всеки месец?

Общи условия

Активация на акаунт