Отговори
# 705
  • Мнения: 305
Здравейте момичета ,моля за малко помощ ,,,,,,искам да проверя едно лекарство  в коя група  попада на безопасност за плода , знам че имаше   калкулатор , но не помня къде съм влизала
Става въпрос за противоалергично лекарство!Някоя мама от вас изпращана ли е за алергичен тест на упойки , мен ме пращат на такъв в Александровска болница!
Благодаря предварително,,,

# 706
  • Мнения: 29
Здравейте момичета ,моля за малко помощ ,,,,,,искам да проверя едно лекарство  в коя група  попада на безопасност за плода , знам че имаше   калкулатор , но не помня къде съм влизала
Става въпрос за противоалергично лекарство!Някоя мама от вас изпращана ли е за алергичен тест на упойки , мен ме пращат на такъв в Александровска болница!
Благодаря предварително,,,

http://safefetus.com/search.php

# 707
  • Мнения: 305
Здравейте момичета ,моля за малко помощ ,,,,,,искам да проверя едно лекарство  в коя група  попада на безопасност за плода , знам че имаше   калкулатор , но не помня къде съм влизала
Става въпрос за противоалергично лекарство!Някоя мама от вас изпращана ли е за алергичен тест на упойки , мен ме пращат на такъв в Александровска болница!
Благодаря предварително,,,

http://safefetus.com/search.php
Благодаря:)))

# 708
  • Мнения: 99
uleto88 ще чакам да кажеш за Тина Киркова,че аз там май ще раждам  Peace

Toni77  да си жива и здрава newsm59

# 709
  • Мнения: 305
Честит рожден ден на Тони 77:))
Преди две седмици на майка ми позната роди там , екип 900 лева , 300 лева упойка,,,не знам с какво мнение е останала от там , но на моя приятел  сестра му ражда там първото дете ,  и беше доволна , но 2012 пак роди второто там и остана разочарована!

# 710
  • Мнения: 2
ЧРД Toni77 ,желая ти много здраве,щастие и късмет
Да се оплача и аз от кофти болежки  Sad от няколко дни ме наболява доста един хемороид.Дано да съм единствената с този проблем.

# 711
  • Мнения: 305
ЧРД Toni77 ,желая ти много здраве,щастие и късмет
Да се оплача и аз от кофти болежки  Sad от няколко дни ме наболява доста един хемороид.Дано да съм единствената с този проблем.
В това положение трябва да имаш редовен стомах , защото иначе не е добре , ако имаш проблем с вцто хапвай , ако не всеки ден през ден лимон резултата е невероятен , аз го ям със захар!Особено мамите които взимат желязо е хубаво да хапват ,  и лимон за да посещават редовно вцето,

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ние нямаме сключен брак и когато раждах 2006г в Окръжна Варна просто извикаха мъжа ми той попълни на място декларация, че признава детето. Взеха му 4лв и готово. Ако отсъстваше от града идея си нямам как бих могла да го регистрирам с неговите имена.

# 713
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Тони, честит ти ден - да сте здрави с беборана ... другото се подрежда  Hug  newsm59 Hug

# 714
  • Мнения: 0
Пожелавам на всички бъдещи мами едни прекрасни Февруарски бебчета:-) Да са живи и здрави.
И аз трябваше да раждам Февруари,но уви... миналият месец си загубих "февруарското" бебче:(
Дано след време да се включа във форумите на бъдещите майки.
Весели празници и много здраве и късмет.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 358
Geri1911 съжалявам! Sad Надявам се да си добре... Дано скоро възобновите опитите и да се радвам на нови 2 чертички...  EFP

# 716
  • Мнения: 27
Geri1911, много съжалявам  Sad Стискам палци скоро всичко да е наред. Hug

# 717
  • Мнения: 150
Geri1911   Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 15
Днес бях на отворени врати в Майчин Дом.  Направо съм очарована и не мога да повярвам колко е лъскаво, ново, чисто и професионално всичко.  Вече съм спокойна и категорична, че ще раждам там и нямам търпение Simple Smile   Съветвам всички  да отидат на отворени врати, защото ще получите отговори на много въпроси.  Например, казаха ни колко малко неща всъщност са ни необходими при постъпване - за бебо: само и единствено малък пакет памперси и мокри кърпички, за мама: лична карта, обменна карта, направление 7 от личния лекар, две нощници, пантофи, бельо и четка за зъби.  След като родим и се настаним в стаята по наш избор, вече близките миже да ни донесат и други неща като комплект за изписване, дреха и др. 

# 719
  • Мнения: 42
Тук съм. Отчет след третата ФМ - бебка е добре, 1346 гр. Всичко изглежда нормално Praynig дано и така да продължи. За 2 седмици е качила почти 300 грама  Shocked много мило ми става всеки път когато ни показват личицето на нашето съкровище Simple Smile ейй хора обичам го това дребосъче!!! Плацентата е ок, околоплоднитеводи също. Окончателен термин сменен 19.02.2014 година излизам по майчинство на 5. Реших да раждам в Майчин дом София Simple Smile Ееее май за сега е това.  Hug

Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт