Латино

  • 22 535
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • London
  • Мнения: 6 732
Ето и един от най-нашумелите хитове сега в Испания и Латинска Америка. От един сериал се натъкнах хихи

# 16
  • Мнения: 1 531
La Catrala ,много ми хареса песничката! Peace GrinningБлагодаря ти ,че сподели!  bouquet
А кое е сериалчето,от което си я чула,ако не е тайна?
От мен ето тази песничка...

# 17
  • London
  • Мнения: 6 732
Тебе май те познавам. Laughing Да посещаваш случайно форум за сериали? Гледаше сериали на Телевиса и любимата ти актриса е Лусеро? Ама то не са много такива хорица, как няма да те позная. Само ника ти забравих оттам. hahaha

# 18
  • Мнения: 1 531
La Catrala ,гледам сериали на Телевиса и съм запалена много по някои от тях.Без бой си признавам Laughing Wink,пък ако ще някои да казват,че са бози. WinkАз ги приемам за красиви приказки.Някои са прекрасно направени.А и форума за сериали посещавам. Laughing А Лусеро е една от любимите ми актриси наистина,макар истинска фенка да съм на Фернандо Колунга.Обожавам го този човек. Grinning Embarassed
 И сега извинявам се за лиричното отклонение и ето една песничка пак на Лусеро,която харесвам дори повече от предната.С кадри от последната новела,заради която посещавах форума за сериалите. Laughing Wink

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 16:43 от eovin27

# 19
  • London
  • Мнения: 6 732
А мене позна ли ме коя съм? Joy Тази дето гледа аржентински сериали, няма как да ме сбъркаш, защото там друга такава няма. Joy

Мерси за песните. Peace

# 20
  • Мнения: 1 531
О, от аржентинските сериали също има хубави! PeaceЕто едно поздравче с една дама,която няма как да не познаваш. WinkАз много я харесвам тази песен:

# 21
  • София, България
  • Мнения: 2 222
На мен пък ми е любим един колумбийски сериал - Мъжете предпочитат грубиянки, даваха го по АХН, уникален е!!!!
Айде едно парче и от мен да не е само спам:

# 22
  • Мнения: 1 531
О,обожавам китари! GrinningИ малко красота с любимите ми китари.

# 23
  • Мнения: 1 531
Много любима ми е ето тази песен...И я чух за пръв път в един сериал. Laughing


А за сериалите...Важното е да ми хареса историята,героите,за мен не важно каква народност е. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 30
Благодаря ви за  попълненията, вече си правя нови албуми! Тази седмица поздрав с Noelia -







И тази, която си пеех като по - малка :



 bouquet bouquet bouquet


А относно сериалите, питайте и коментирайте и с мен, колкото и да е блудкаво и смешно, гледам и чак се увличам, сега съм на "Teresa", стар е, но все не мога да го изгледам и по случая поздрав със заглавната песен -



 Love

# 25
  • София
  • Мнения: 30
Тази мацка има странен глас, но пък песента не е лоша, текста си заслужава  –


 

# 26
  • София
  • Мнения: 30
О да, спомних си за една силна песен, дано Ви хареса -




  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 30
А тази песен съм я слушала 1 0000000000000 пъти и никога няма да ми омръзне -



 Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 30



Добре, спирам, ха ха ха  Laughing

# 29
  • София, България
  • Мнения: 2 222


А това пускахте ли го, още нямам време да изгледам всичко, но е супер любимо парче!!!!

Общи условия

Активация на акаунт