Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 127

  • 54 669
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, така, както го описваш Кайъп, много добре звучи, хмм, записвам го в тефтера за проба Peace



Stepping Stones, Tollymore, Ireland

# 691
  • Мнения: 9 541


Ей ви го Ръза....какво ли показва, да не иска да заеме от първо до трето място в класацията ни? hahaha hahaha Или е хванал някоя риба? Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 9 541
Лор Hug, тоя чИляк от кого бяга, от теб ли? Joy Joy Joy Само ако знаеше на кое място го класираш, веднага щеше да върне назад hahaha

# 693
  • Мнения: 211
Ау Лиа, искам му палтенцето на тоз чиляк  Grinning
Аз като видна патка си забравих паролата и ей ме на с ново име  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 9 541
Ау Лиа, искам му палтенцето на тоз чиляк  Grinning
Аз като видна патка си забравих паролата и ей ме на с ново име  Mr. Green

Жапче Hug, веднага забелязах двойното "п", добре, че си се преименувала Joy Joy Joy, палтенцето на севгилито на Лор Hug ще искаш, мале, ако те беше открила ooooh!...но сега си вече преименувана hahaha, не си ти Heart Eyes

Ей я на Бадето през зимните дни Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 9 541

">#t=89[/video]

Git (Ferhat Göçer)

# 696
  • Мнения: 9 541


Sedef Avci & Kıvanç Kasabalı

Тоз Къванч никой го не ще май за нашата класация hahaha, нищо, че в Мерхамет е лош Mr. Green

# 697
  • Мнения: 9 541


Търся прилики между Джансу и кучо newsm78

# 698
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 699
  • Мнения: 485
Аде, бе  Mr. Green Lia, че не понасяш Кенан - разбрахме! Ама какво ти е направило Леденото Дере Heart Eyes Гледала си Езел (предполагам newsm78), "от осанна до разпни я"  Grinning Ето това е роля!!! и Джансуто доста се постара  Peace Това е единствената турска актриса, която харесвам  Naughty И Ийит направи интересна и трудна  роля там и затова си го харесвам  Heart Eyes

Така, че ...  Stop И кучето е готино, и Джансуто  hahaha


# 700
  • Мнения: 5 338
Здравейте, патета, Hug само прелитам набързо. Добре ли сте всички?

# 701
  • Мнения: 9 541
Аде, бе  Mr. Green Lia, че не понасяш Кенан - разбрахме! Ама какво ти е направило Леденото Дере Heart Eyes Гледала си Езел (предполагам newsm78), "от осанна до разпни я"  Grinning Ето това е роля!!! и Джансуто доста се постара  Peace Това е единствената турска актриса, която харесвам  Naughty И Ийит направи интересна и трудна  роля там и затова си го харесвам  Heart Eyes

Така, че ...  Stop И кучето е готино, и Джансуто  hahaha




hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha, разсеяна си....аз пиша: търся прилика между...., казват, че кучетата приличат на господарите си и обратно...не съм писала намерих прилика Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 485
 Hug
За ориетиране в турската дизи индустрия  ooooh! пускам класацията на ТОП 10 за миналата седмица(по мои наблюдения)
Total
1   KURTLAR VADISI PUSU   ATV   14,99   32,45
2   KARAGUL   FOX TV   11,60   26,36
3   KARADAYI   ATV   11,12   26,41
4   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   10,61   23,72
5   KUCUK GELIN   SAMANYOLU TV   10,45   22,77
6   SEFKAT TEPE   SAMANYOLU TV   9,28   21,11
7   MED CEZIR   STAR TV   8,48   18,82
8   ARKA SOKAKLAR   KANAL D   6,91   15,94
9   KACAK   ATV   6,71   15,07
10   GUNESI BEKLERKEN   KANAL D   5,99   13,41
AB
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   12,99   30,37
2   KARADAYI   ATV   10,64   26,12
3   KURTLAR VADISI PUSU   ATV   9,78   23,27
4   KARAGUL   FOX TV   8,72   21,53
5   MED CEZIR   STAR TV   8,21   20,34
6   GUNESI BEKLERKEN   KANAL D   8,17   19,28
7   ARAMIZDA KALSIN   STAR TV   6,99   16,72
8   YALAN DÜNYA   KANAL D   6,65   16,32
9   MERHAMET   KANAL D   6,52   16,64
10   SEVDALUK   SHOW TV   6,12   14,56

Видях, че сте коментирали "Черната роза"(Karagul). Ще добавя само, че сценарият е на двете абли, които са сценаристки и на Karadayi, а в момента пишат нов за "Kara para" ... и като гледам заглавията, а следя и Karadayi, все на черно ги избива, драма с много рев, сълзи и сопол ooooh! , явно това се харесва на турците  newsm78
Тези двете в момента тъкат на три стана , нещо като "а ла Найда Манчева"( многомашинничката от бизкото BG минало )  Mr. Green

PS: Нещо интересно (поне за мен)  newsm78

Това е артиската, която е играла Хасефе във "Времето ..." (не съм го гледала), но в новото дизи "Saklı Kalan" ролята й ще бъде коренно различна: аристократка, собственичка на най-голямата минна компания в страната, което предполага и нова визия  Rolling Eyes
Ей това се казва различна роля в кариерата  Peace
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/televizyon/25320964.asp

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 13:44 от petan

# 703
  • Мнения: 5 338
Добър ден на всички! Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 6 287
PS: Нещо интересно (поне за мен)  newsm78
Скрит текст:
Това е артиската, която е играла Хасефе във "Времето ..." (не съм го гледала), но в новото дизи "Saklı Kalan" ролята й ще бъде коренно различна: аристократка, собственичка на най-голямата минна компания в страната, което предполага и нова визия  Rolling Eyes
Ей това се казва различна роля в кариерата  Peace
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/televizyon/25320964.asp

Мерал Четинкая е актрисата, много е добра, "Времето лети" (Öyle Bir Geçer Zaman Ki) е сериала, аз от там знам. Онзи ден попаднах на "1001 нощ" и видях, че играе и там, майката на героя на Халит Ергенч. Във "Времето лети" е пак майката на главния герой, капитан Али.
За новия й сериал пуснах инфо и два фрагмана преди дни. За да не се цитирам, че ще стане дълго, пост #665 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=745146.msg26942821#msg26942821

От новите дизита път си пробива и ей това Küçük Gelin https://www.facebook.com/kucuk.gelin.dizisi

A Karadayi, нищо лично, но добре че са лошият прокурор, Четин Текиндор, Ръза, Тойгар и двама режисьори. Кенан е готин, ама с неговите 5 физиономии дето сменя, актьор не става.  Naughty Съжалявам, нека да не ми се обиждат фенките му ако тук има такива, но ми е еднакъв навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт