Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 127

  • 54 674
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 541
 Hug

Петане Hug, мерси за рейтинга, моите /Мерхамет/ взели че пак влезли в класацията АВ-група Wink Това е положението, ще има да си го гледам, че може и трети сезон doh
От "Времето лети" съм гледала поне един сезон, така че Хасефе я знам добре, промяната й в аристократка наистина е невероятна  #Crazy, така като я гледам и двете роли й отиват и вярвам, че успешно ще се справи и с новата Peace

Ето нещо за Джансу за теб:
Питат защо я няма на екрана, а тя отговаря: обичам трудното Wink


http://gecce.com/foto-galeri/unluler/cansu-dere-ben-zor-severim

# 706
  • Мнения: 9 541

Кенан .. с неговите 5 физиономии дето сменя, актьор не става.  Naughty Съжалявам, нека да не ми се обиждат фенките му ако тук има такива, но ми е еднакъв навсякъде.

Мед ми капе на душата от думите ти smile3501 Мои дружки ме убеждават, че в Карадайъ се бил подобрил по отношение на актьорската игра, но аз не вярвам да е стигнал върхове  Joy Joy Joy

Зарани  Hug мерси за инфото за новите дизита Peace

# 707
  • Мнения: 3 098
Здравейте!

Аз номинирам този, защото е добър актьор, чаровник и защото не съм го виждала да е потънал в сълзи и сополи както много други актьори -


A също и либето, въпреки че се е покрил дълбоко-


Скрит текст:
В четвъртък ще правя арабски грим. Погледнах в гугъл, за справка. Някакви съвети, предложения? Знам, че акцентират върху очите, идея за цветове и т.н.?

# 708
  • Мнения: 213
Hug

PS: Нещо интересно (поне за мен)  newsm78

Това е артиската, която е играла Хасефе във "Времето ..." (не съм го гледала), но в новото дизи "Saklı Kalan" ролята й ще бъде коренно различна: аристократка, собственичка на най-голямата минна компания в страната, което предполага и нова визия  Rolling Eyes
Ей това се казва различна роля в кариерата  Peace
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/televizyon/25320964.asp


 Shocked Съвсем различна  Shocked

 Hug Hug

# 709
  • Мнения: 9 541
Марице Hug, за теб:
Скрит текст:

ARAB STYLE MAKE-UP TUTORIAL

# 710
  • София
  • Мнения: 6 287
Мед ми капе на душата от думите ти smile3501 Мои дружки ме убеждават, че в Карадайъ се бил подобрил по отношение на актьорската игра, но аз не вярвам да е стигнал върхове  Joy Joy Joy

Лиа,  Hug Подобрил се е, но.... малко, съвсем малко.  Mr. Green А върхове надали и ще стигне.  Mr. Green
Хайде стига съм била лоша, по отношение на Кенан и да взема да зарадвам jap17/japp17 с новината от преди час, че Kayip продължава и няма да финишира с 14 епизода.  Party  http://www.ekranella.com/news/3489/1

# 711
  • Мнения: 213
Мед ми капе на душата от думите ти smile3501 Мои дружки ме убеждават, че в Карадайъ се бил подобрил по отношение на актьорската игра, но аз не вярвам да е стигнал върхове  Joy Joy Joy

Лиа,  Hug Подобрил се е, но.... малко, съвсем малко.  Mr. Green А върхове надали и ще стигне.  Mr. Green
Хайде стига съм била лоша, по отношение на Кенан и да взема да зарадвам jap17/japp17 с новината от преди час, че Kayip продължава и няма да финишира с 14 епизода.  Party  http://www.ekranella.com/news/3489/1
Hug Hug Hug Зарани, благодарско!  newsm44
Ето още: http://www.tvaktuel.com/haber/16784-kayp-dizisi-final-yapacak-m.html  thumbsup

Мениджмънта на Канал Д нервите на публиката за нищо си ги няма  Mr. Green

# 712
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет патета Hug Аз прелитам да клъвна по нещо, че все се намира, но рядко кацам. За което - сори. Не е само тук така ooooh! ooooh! ooooh!

Зарани, голямо благодаря за новината за Кайъп  Heart Eyes Laughing Hug  Тия от канала заслужават да бъдат зарязани и дизито да се измести в друго ТВ. Но явно тежестта на акциите на компанията, която продуцира са си казали думата. Дано не му сменят пак дните Stop Laughing

Пускам това превъплащение на Мерал Четинкая, че да си го припомните. На нея и върви да бъде аристократка на екрана. За мене беше чудно като коренно се преобрази във Времето лети след 1001 нощ, а не сега.


# 713
  • Мнения: 9 541
За Петан Hug
Скрит текст:
кой знае от кога е Joy Joy Joy



# 714
  • Мнения: 1 064
По законите на новата визия на форума
темичката ни вече е с името на Ийит
 и с лика на Нежат. Ха, наздраве!  Sunglasses

# 715
  • Мнения: 485
За Петан Hug
Скрит текст:
кой знае от кога е Joy Joy Joy
....
 love001 това е от еп.4 и ето - Ертан те чака на кафенце
Незбравимата се явява по 5 минути в епизод, щеше да я трепе, ама й отиде на гости да си хапне и да разтовари нервата (така му била действала ooooh!)   ... утре вечер (еп.11) ще ги видим какви ще ги дробят  hahaha

Като мине и еп.13 (ако е финален)- ще ви драсна кратко резюме  Flutter

Апропо, и аз влезнах през новия изглед на форума, ама не му обърнах чак таквоз внимание  Mr. Green

# 716
# 717
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 718
  • Мнения: 9 541
По законите на новата визия на форума
темичката ни вече е с името на Ийит
 и с лика на Нежат. Ха, наздраве!  Sunglasses

То те са си свикнали  Wink....и в Интикама се смениха, що не и фотките да си разменят Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 9 541
Здравейте патенца златни Party

Никой вече май няма да пише тук, а сме само на 48 страница....това, че Късметчето Hug вече е пуснала новата темичка   bouquet , не значи автоматично прехвърляне, нали така?
Ето да видите какво правя в момента hahaha



Понеже сутринта ми беше гадна, заварих колата си с изкъртено огледало, но така е откъртено с основата, че зее грозна дупка и жици някакви Mr. Green, сега ще си пия кафенцето пред камината Heart Eyes

Ей тоя артист Онур Туна, никъде не съм го гледала, а често го спрягат newsm78 Лош ли е, добър ли е? #Crazy



Общи условия

Активация на акаунт