Моята мечта се сбъдна!Вярвайте!

  • 214 231
  • 330
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 574
Амииииии Flutter добре съм,както се вижда имам си точица.Станало е точно кога бях питала дали е станало(доста объркано .Иначе си имам обикновените неразположения за една бременност. LaughingИииии така
 

ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО ОТ МЕН  Heart Eyes Hug
Лека бременност мила ,и на финала здраво и красиво бебче!  newsm30

# 226
  • Мнения: 309
Здравейте момичета,
първо да започна с това че на 03.12.2011г. ще станат 8 месеца от секциото ми.Имах разрешение от един лекар да пробваме след 6-я месец,а друг каза ако мога да изчакам година,нямам проблеми но така щяло да съм по спокойна.
Е аз не изчаках,по принцип цикълът ми трябваше да ми дойде днеска.Но вчера се направих тест на който се появи бледа втора черта,тая сутрин го повторих и чертата пак си беше там съвсем малко по наситена.
Сега не смея да се зарадвам,но пък за сметка на това съм много притеснена.
Не смея на никого да кажа дори на Милото за да не го разочаровам,искам сигурно да е всичко и тогава,защото той го иска не по малко от мен дори бих казала по вече.Освен с вас нямаше с кого другиго до споделя  Hug

# 227
  • Мнения: 7 132
emsi4ka, рали, точно навреме, за да попълните шкембестата тема, че започна да се обезлюдява.  Hug Следващия запис тук да бъде с най-прекрасния лек за душите ви.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Емсичка, Рали  Hug момичета, мног ви се радвам. Желая ви да износите прекрасни бебенца, а след това да си ги родите живи и здравички  Heart Eyes наистина в темата на шкембенцата останаха само две бременни мацки, хайде местете се там  Simple Smile Този път всичко ще е наред момичета  Praynig  Моята мечта се сбъдна, сега е ваш ред  newsm51

# 229
  • Мнения: 1 574
Рали  Hug Heart Eyesмного се радвам мила  Laughing,лека и безпроблемна ти желая ,като и на Есмичка  Laughing,бързо да се отчитате в шкембелийската темичка ,че скоро вече И Жули ще роди и никой не пише вече там  Simple Smile.

# 230
  • Мнения: 427
Здравейте мами.Как сте?Благодаря за пожеланията.Искам да ви питам къде е тази шкембеста тема? newsm78 Аз пиша в юнската,ако има и друга да драснем и там.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте мами.Как сте?Благодаря за пожеланията.Искам да ви питам къде е тази шкембеста тема? newsm78 Аз пиша в юнската,ако има и друга да драснем и там.

Здравей Емсичка, тя е тук в този форум - родители преживели загуба : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=579778.0

# 232
  • Мнения: 3 016
Емсичка, Рали ,честито момичета !Желая Ви безпроблемна бременност   preggo!

# 233
  • Мнения: 26
Момичета искам само да се похваля че на 01.12.2011 се роди нашата госпожица, всичко от което ме беше страх ни подмина(нямаше кувьоз или проблем с дишането) проблема сега само ни е че се дохранваме с изкуствено мляко. кърмата не и стига дохранването се оказа проблем за нейното коремче сменяме не знам кое на брой мляко но това е дребен проблем имаме и родилно петънце на бузката което се надяваме че ще се размине, за мен е най-прекрасното създание на този свят. Ако има мами които са преминали през проблема родилно петно моля ви пишете ми с какво може да се маже за да мине по бързо, надявам се тези дни да направим и консултация със специалист. Аз раждах секцио по спешност и не бях спряла аспирина доста съм кървяла но всичко мина успешно е малко са ме зашили като прасе защото декоративния шев не е спрял кървенето и върху него имам друг с външни шевове но все се надявам след време да не е толкова грозен а пък и това не е най-важното

# 234
  • Мнения: 3 016
ger_ry,честита дъщеричка !Да расте здрава ,да носи много обич и топлина в сърцата на всички Вас!

# 235
  • Мнения: 714
ger_ry,Честита принцеса-да расте здраво,щастливо и умно дете за радост на мама и татко!Прегръдки за теб и бързо въстановяване!
 
 Емсичка,Рали прекрасни ноовини и лека и безпроблемна бременност!

  Най-сетне и аз мога да пиша тук и да кажа ,че моята сбъдната мечта спи блаженно до мен и изпълва с радост дните ни!Не че не си мисля всеки ден за моите кукли,но нпкои ден знам ,че ще сме заедно,а до тогава се моля да идват поне в съня ми...

# 236
  • Мнения: 6
Здравейте отново! Съжалявам, че отдавна не съм писала, но все не ми стига времето. Всичко с Рости и Кали вече е наред. Изписаха Калина след първия месец, а Рости стоя във Варна два месеца. 27 дена беше на апарат. Вече са на 8 месеца, пораснаха и са около 6 кг. и отгоре. Захранваме ги с пюрета. Станаха прекрасни деца. Благодаря ви, че изживяхте и нашите емоции!

# 237
  • Мнения: 530
Миналата година по това време изживявах загубата от спонтанния аборт, а сега, година по- късно, съм бременна в петия месец с момиченце. Дори не смея да се похваля и зарадвам.

# 238
  • Мнения: 714
 Сияниееееееееее,честито мила!Така се зарадвах,спомням си как плаках и с твоята история!леки седмички до финала и не спирай да вярваш!Прегръдка от мен Hug Hug Hug

# 239
  • Мнения: 1 574
Леко бременеене и щастлиф финал Сияние  Laughing Hug Heart Eyes.
Радвам се ,че Рости и Кали са добре Laughing Hug,да са живи и здрави !
Честито момиченце и на Гери,много здраве и късмет на малката принцеса.

Общи условия

Активация на акаунт