Моята мечта се сбъдна!Вярвайте!

  • 214 227
  • 330
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 16 212
Николина, честито и от нас с Ани.   bouquet
Да са живи и здрави бебоците и много да ги глезите.

И аз от вчера си имам племенник - 3550 гр, 55 см, нормално раждане в частната болница в Плевен. Никой още не знае името, според майка му ще е изненада за изписването.
Миналата година питах  във форума за лечение  на муковисцидоза, за спешна, наложителна трансплантация на сърце и бял дроб едновременно. Нищо не можа да помогне на племенницата ми Криси, времето не ни стигна.
Сега се радвам за единствените ми роднини. Леля ми - винаги е била за мене много близка, жива съм защото тя ме е спасила. Братовчеда и жена му изстрадаха много - смърти на близки, катастрофи - беше като филм на ужасите.
Надявам се от тук нататък бебето и те да са  здрави  и всичко да е наред.


# 196
  • Мнения: 1 574
Аisha честит ти племенник ,нека расте щастливо и безгрижно.

# 197
  • Мнения: 76
николина честито да са ти живи здрави  newsm51 smile3525

# 198
  • Мнения: 1 485
Здравейте,

повечето от вас са запознати с моята тъжна история. 09.09.2008 год родих моите близначки в 25 г.с., съдбата им отреди друго. На 11.09 почина по-малката, а 5 месеца и 8 дни по-късно почина и нашата борбена Алекс.
Преживях го много тежко. Правихме още два опита, нищо не ставаше, двете черти така и не идваха. Докато на рождение си ден не видях така жадувания положителен тест. Отново проблеми, кървене, месец в болница, в 6 месец майка ми почина внезапно, но аз се държах, защото знаех, че под сърцето ми тупкат две други малки сърчица, сърцата на моите две деца и така на 11.09.2010 в 30 г.с. родих моите две прекрасни слънца - Мартин и Йоана. Сега спинкат в др стая и няма по-щастлива жена от мен.

Вярвайте, щастието един ден ще огрее и вашата улица. Не се отказвайте от мечтите си...макар и късно, те се сбъдват.
Много се радвам за теб.Разплаках се от радост когато прочетох колко си щастлива сега.

# 199
  • Мнения: 530
Мими майчета, чета, плача и ми се иска да затворя очи за миг и когато ги отворя да напиша и аз: "Моята мечта се сбъдна", много ми се иска. Но всичко ми се вижда много далечно, че даже неосъществимо, просто несбъдната мечта.

# 200
  • Мнения: 3 166
Мими майчета, чета, плача и ми се иска да затворя очи за миг и когато ги отворя да напиша и аз: "Моята мечта се сбъдна", много ми се иска. Но всичко ми се вижда много далечно, че даже неосъществимо, просто несбъдната мечта.

Сияние
, за всички нас е имало момент, в който ни се е струвало, че мечтата ни е по-илюзорна от оазис в пустинята. Нормално е да изпитваш всичко, за което говориш. Но един ден твоята мечта ще се сбъдне. Ще видиш! Всеки ден тихичко си повтаряй, че силно вярваш в това! А след време ще се разпишеш в тази тема с вече сбъднато желание!  Hug

# 201
  • Мнения: 1 574
Сияние и аз искам да заспя и когато се събудя ,вече да е Април .След година и 7 месеца отново забременях ,и тази бременност ми е много трудна и физически и психически .Но чакам с нетърпение да мога и аз да напиша Моята мечта се сбъдна .Дано всяка от нас го напише. NeWS17

# 202
  • Мнения: 530
kroelahai, стискам палци всичко да е наред, вярвам, че ще е така.

# 203
  • Мнения: 656
Николина,честито и от мен! HugДа са ви живи и здрави,много да ви радват!

# 204
  • Мнения: 6
Здравейте! Казвам се Венета. На 32 години съм, от Шумен. Щастлива съм, че и моята мечта се сбъдна. Бързам да споделя с всички вас.
Миналата година щях да се радвам на едно красиво слънчице, но за съжаление, явно по вина на лекарите в нашата болница, то почина на третия ден. Както и предполагате, ми беше изключително тежко да го превъзмогна. Това прекрасно момиченце беше постоянно пред очите ми. Дълго време плаках и страдах за него, но не можех да го върна.
Едва след като забременях отново спрях да тъгувам и то защото трябваше да съм спокойна. На първия преглед моята гинеколожка установи, че чакам две деца. Представяте ли си колко се зарадвах, че ще имам цели две бебенца. И тук ще отворя скоба, че имаме кака на 8 години.
За всички нас, включвам и таткото, разбира се, започна една проблемна бременност, която се стремяхме този път да завърши щастливо. Наложи се и да ми направят серклаж. Много съм благодарна на д-р Кузманова, която през цялото време ни обръщаше изключително внимание. Но въпреки и нейното, и нашето старание, още в края на седмия месец получих контракции. Влязох за задържане в АГ болницата във Варна, където този път бях решила да раждам, за да не ми уморят децата. Малките близначенца обаче изчакаха само един ден. Какво да се прави, наложи се спешно  секцио. Родиха се нашите прекрасни Ростислав и Калина. Поради това, че бяха преждевременно родени отначало имаха проблеми, не можеха да дишат сами. Много се безпокояхме за състоянието им. Калина започна да диша сама едва на петия ден, а Ростислав и досега е на апаратно дишане. Днес ни съобщиха, че показателите му са се подобрили. Стискаме палци и се молим състоянието му да се оправи и той също да започне да диша самостоятелно. Молете се и вие за нас! Искам горещо да благодаря на изключителните педиатри във варненската болница и на моята лекуваща гинеколожка, която ми препоръча тази болница, защото те спасиха живота на децата ни!

# 205
  • Мнения: 66
Стискам палци и съм сигурна, че всичко ще бъде наред и съвсем скоро ще бъдете петимата заедно весели и щастливи!!! Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 206
  • Мнения: 1 574
Дано скоро са си при вас така чаканите ви дечица . Hug Hug Hug Praynig

# 207
  • Мнения: 714
donya_veneta  Hug,вярвам,че скоро ще сте всички заедни в къщи и ще сте безкрайно щастливи!Ще се моля за малките рожбички! Praynig Praynig PraynigПрегръщам те,мило майче! Hug
Кроелка,дано Бог чуе думите ти! Praynig Peace

# 208
  • Мнения: 6
Много ви благодаря за милите думи! И на вас желая щастие и сбъднати мечти!

# 209
  • Мнения: 72
zdraveite i ot men i az imam tri po4inali beb4eta i re6ixme s moia da si osinovim detenze i sega da vi kaja 4esno re6ix da probvam na neinia kusmet moje bog da se sme li nad men i da me dari s jivo i zdravo dete v postoianen strax sum dali 6te ojevee i tova no ne ostana 6te my vidim kraiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Общи условия

Активация на акаунт