МАРТенчето лази и крещи, пакостите почва да твори

  • 70 894
  • 511
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 33
Здравейте. Аз да се похваля след няколко дни качествен рев днес вече напипах първото зъбче.  newsm44 толкова отдавна го чаках и най-накрая се появи. Иначе у дома сме с терлички а навън с обувки. Незнам вие как заспивате,но не трябва да се люшкаме иначе не заспива. Преди лягах до него и така заспиваше,но това бе малък период и сега сме пак на люлеенето и немога да го науча  Crossing Arms  По размери сме за 1 годинка,но все още не може да седи стабилно.
И ние заспиваме с люшкане. При нас има цял ритуал  newsm46  който е еднакъв за дневен и нощен сън.
Пускам щорите, слагам я на люлката и пускам сешоара. След това започва едно люшкане докато ми се завие свят Mr. Green.Обаче заспива, а сешоара продължава да работи на най-ниска степен. Така не чува шумовете в къщи и спи по-продължително. Няма друг начин поне за сега. Тинейджърт ни се старае да е тих, но някак си не му се  отдава (влиза с гръм и трясък и след това се сеща-ейй забравих)   
За сешоара прочетох в книгата на доктор Карп.

# 196
  • Мнения: 2
На нас не ни станаха апреските ........ малки са ни...... Cry

# 197
  • София
  • Мнения: 54
0403 А после как ще я отучиш да спи на сешоар и тъмно? В яслата/детската градина не правят такива благинки. Освен това имам познат, който е на 30 г. и все още като не може да заспи става и си включва сешоара! Жена му е пред нервен срив Simple Smile

Лиа вече заспива ужасно трудно, но аз отказвам да я люлея! Все пак е 9 и кусур кг, а и аз съм човек и кръста ми трябва! Но и тя по принцип не изявява желание за люляне още откакто се е родила. Аз не съм я люляла, но майка ми се опита 1-2 пъти и тя наддаваше още по-силен рев. Сега през деня гледам да се измори до крайна стенен, да гледа едва-едва, слагам я в леглото и след 5 мин пеене за сън (сама си пее) си заспива. Вечер е по-трудно, защото се нацоква и след това следват поне 2 часа въртене и надигане, докато и паднат батериите. Обикновенно това се случва към 11-12 ч!

# 198
  • София
  • Мнения: 23 156
да ви запитам аз, някой има ли идея да записва детето на ясла.
аз само оглеждам сайта с класирането и не събирам смелост да го регистрирам, а март месец е съвсем скоро  Confused

# 199
  • Мнения: 43
да ви запитам аз, някой има ли идея да записва детето на ясла.
аз само оглеждам сайта с класирането и не събирам смелост да го регистрирам, а март месец е съвсем скоро  Confused

Аз обмислям и варианта с гледачка. Хич не ми се ще на ясла, много боледуват там.  Ама ще видим, мъдря още.....

# 200
  • Мнения: 374
Аз ще записвам Микаел. Регистрирала съм го вече, огледала съм яслите, имам идея. Но при мен ще е сравнително лесно, предполагам, тъй като съм родител, отглеждащ сам детето си.

# 201
  • Мнения: 33
krrasy  Shocked това с 30 годишният мъж истина ли е? Май ще променяме навиците.  Tired

# 202
  • София
  • Мнения: 54
0403 Съвсем сериозно!

Аз също съм регистрирала Лиа в системата за ясла, но все още чакам 10 месеца за да мога да я пусна в класирането. По-рано от година и половина няма да тръгне, защото едва ли ще я приемат от раз. Да не говорим, че аз вече се панирам и не съм сигурна дали изобщо ще я вземат.

I Am Ruth ако Микаел е припознат от бащата на никой не му пука, че го отглеждаш сама. И аз се водя сама отглеждаща детето ама това не ми дава никакво преимущество.

# 203
  • Мнения: 374
krrasy, благодаря, че ме осветли по въпроса. Не е припознат и носи моите имена. Наясно съм с терминологията.

# 204
  • София
  • Мнения: 54
krrasy, благодаря, че ме осветли по въпроса. Не е припознат и носи моите имена. Наясно съм с терминологията.

Не съм искала да те обидя, реших да споделя какво знам! Имам много познати, които смятат, че като нямат брак и не се водят на 1 адрес това им дава преимущество, затова го казах

# 205
  • Мнения: 374
Не съм се обидила, няма проблем  bouquet И буквално, и законово, аз съм единствен родител на Микаел и много се фукам с това Laughing Mr. Green

# 206
  • Мнения: 22
от кои градове сте, че вече сте ги регистрирали децата в яслите? Нали април месец почват записванията чак (поне при нас). Сайта не е отворен в момента в Бургас, чак март.

# 207
  • Мнения: 374
От София съм. Регистрирала съм го не в ясла, защото свободните места за кампания 2014 се обявяват през февруари.
Регистрирала съм го в ИСОДЗ.

# 208
  • София
  • Мнения: 54
И аз така - в ИСОДЗ

# 209
  • София
  • Мнения: 23 156
какво е ИСОДЗ  newsm78
аз нещо изобщо не мога да се ориентирам из тия заведенияи сайтове, пък си мислех че не съм най-тъпия човек  Rolling Eyes
гледам че излизат някакви класирания и сега, ако вземат та ни приемат по-рано ако объркам нещо.

Общи условия

Активация на акаунт