МАРТенчето лази и крещи, пакостите почва да твори

  • 71 084
  • 511
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 636
Здравейте и от нас Simple Smile И аз видях това за муни и бях много щастлива Simple Smile)))
Ние казваме основните думички и вече казва и "айдеее"  Mr. Green а когато го извикам по име винаги отговаря с " Ееее"  Mr. Green

# 421
  • Мнения: 33
За запек горещо препоръчвам пробиотици за бебе. Те са в прахообразна форма и се дават с хладко мляко или сокче на гладно. Ефектът е абсолютно гарантиран. Ние даваме почти вече дма меесеца и си ака като по часовник. Преди дагизапочнем се мъчеше ис много напъване и то през ден изкарваше някоя барабонка.

# 422
  • Мнения: 3
Здравейте на всички,
досрамя ме, че не съм писала от хиляди години, та да взема и аз да драсна някой друг ред.

Пресиана в общи линии е много палаво дете - ходи от 1 годинка, след 1 годинка и един ден започна да тича Laughing
Постоянно бращулеви нещо - къде бебешки - къде мама, тата, баба, дядя, дай, баубау и тем подобни.
Не яде много - падна ми се злоядо дете, ама мисля да не го връщам  Laughing Laughing Laughing.
На една годинака беше 78 см и 9,600.
Бяхме за седмица в болница - поради НЕ известни причини. Получи обрив, сложиха урбазон - не мина, почнаха едни съмнения за шарка - имало 5 и 6 шарки които рядко се появявали. Хайде в инфекциозно. А там да не попада човек..... Висиш в една стая пет дни и никакво излизане. Да не дава господ....
Сложиха и глюкоза една система и пъпките изчезнаха - тестваха я за шарки, за рубеола, за салмонел, че бях дала яйце - всичко отрицателно и на петия ден ни изписаха.
Ама и това мина... най- страшното от преживяното за тези пет дни е поставянето на системата. Гонят майката в коридора. Стоиш пред една врата със стъкло и гледаш как две сестри се опитват да сложат система на едногодишно бебе. Шок и ужас.... то пищи - ти ревеш на вратата - да се не връща....
Било сложно да си родител....   Naughty ooooh!

Сега да не чуе дявола - всичко е наред.
Надявам се и с вашите бебета всичко да е ОК и от сърце ви пожелавам да са ви живи и здрави.
И за да не е сух поста ще сложа и една снимчица - озаглавена МУЦКА ТИП БОБЪР




 

# 423
  • Мнения: 43
Здравейте на всички,
досрамя ме, че не съм писала от хиляди години, та да взема и аз да драсна някой друг ред.

Пресиана в общи линии е много палаво дете - ходи от 1 годинка, след 1 годинка и един ден започна да тича Laughing
Постоянно бращулеви нещо - къде бебешки - къде мама, тата, баба, дядя, дай, баубау и тем подобни.
Не яде много - падна ми се злоядо дете, ама мисля да не го връщам  Laughing Laughing Laughing.
На една годинака беше 78 см и 9,600.
Бяхме за седмица в болница - поради НЕ известни причини. Получи обрив, сложиха урбазон - не мина, почнаха едни съмнения за шарка - имало 5 и 6 шарки които рядко се появявали. Хайде в инфекциозно. А там да не попада човек..... Висиш в една стая пет дни и никакво излизане. Да не дава господ....
Сложиха и глюкоза една система и пъпките изчезнаха - тестваха я за шарки, за рубеола, за салмонел, че бях дала яйце - всичко отрицателно и на петия ден ни изписаха.
Ама и това мина... най- страшното от преживяното за тези пет дни е поставянето на системата. Гонят майката в коридора. Стоиш пред една врата със стъкло и гледаш как две сестри се опитват да сложат система на едногодишно бебе. Шок и ужас.... то пищи - ти ревеш на вратата - да се не връща....
Било сложно да си родител....   Naughty ooooh!

Сега да не чуе дявола - всичко е наред.
Надявам се и с вашите бебета всичко да е ОК и от сърце ви пожелавам да са ви живи и здрави.
И за да не е сух поста ще сложа и една снимчица - озаглавена МУЦКА ТИП БОБЪР




 

 Grinning Голяма е сладурана! Да ти е жива и здрава! Дано нямате повече такива преживявания!
Само не казвай, че е злояда Simple Smile Ние на годинка бяхме 8.500 кг   Wink

# 424
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
момичета извинявам се ,че нахлувам така в темата ви подариха ни обувки на кк интересува ме с кой номер прохождат децата ви Simple Smile за да знам дали да ги подменям мерси

# 425
  • Мнения: 636
Моя син с 20-ти номер  Peace

# 426
  • София
  • Мнения: 23 169
17-18 бяха нашите първи обувки, на КК.

# 427
  • Мнения: 17
А нашата мома на годинка беше 7 и 300, мисля че ще бием всички рекорди.

# 428
  • Мнения: 43
А нашата мома на годинка беше 7 и 300, мисля че ще бием всички рекорди.

Е, признавам ви, бихте ни рекорда!  Joy Ама важното е да са здравички!

Ние сме на 17-18 номер в момента.

# 429
  • Мнения: 636
Ние сега сме с 21 номер, но сме с тумбести стъпала  Mr. Green
Аз пак ще ставам редовна в мама-та ! Пак съм бременна  Mr. Green , стана случайно, но сме щастливи  Heart Eyes

# 430
  • Мнения: 43
Ние сега сме с 21 номер, но сме с тумбести стъпала  Mr. Green
Аз пак ще ставам редовна в мама-та ! Пак съм бременна  Mr. Green , стана случайно, но сме щастливи  Heart Eyes

  bouquet Честито, канарска-маймунка! Много хубава новина!!!! Пожелавам лека бременност, леко раждане и послушни деца!

# 431
  • Мнения: 636
Ние сега сме с 21 номер, но сме с тумбести стъпала  Mr. Green
Аз пак ще ставам редовна в мама-та ! Пак съм бременна  Mr. Green , стана случайно, но сме щастливи  Heart Eyes

  bouquet Честито, канарска-маймунка! Много хубава новина!!!! Пожелавам лека бременност, леко раждане и послушни деца!

Много благодаря !  Hug

# 432
  • Мнения: 2
Ние сме с 15/16 номер на кк   Confused  странно, но си ни стават и си ходи с тях  Simple Smile

# 433
  • Мнения: 17
Честито на конарска-маймунка. Аз в тази тема само четях, така и не се престраших да пиша, но вие ми бяхте много полезни  с първото ми момиче което се роди на 16.032013 и половин година след това       разбрах че съм  бременна отново и ето сега чакаме второ момиче с огромно нетърпение (термина ми беше на 6 май).

# 434
  • Мнения: 16
Ние сега сме с 21 номер, но сме с тумбести стъпала  Mr. Green
Аз пак ще ставам редовна в мама-та ! Пак съм бременна  Mr. Green , стана случайно, но сме щастливи  Heart Eyes

Специално пиша да честитя чудесната новина, пожелавам ти този път да нямаш никакви нерви около бременността и всичко да мине по мед и масло, да се роди едно чудесно "канарско маймунче" Simple Smile Честито и на Deni_88, браво, момичета, за смелостта!

Общи условия

Активация на акаунт