Пишем тука трима, не петима, ний сме майската дружина!

  • 43 353
  • 174
  •   1
Отговори
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001

Тук са:  първата ни бременна тема
             първата ни бебешорска тема
             последната тема със спискът с рождениците

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 04:17 от nandi

# 1
  • Мнения: 111
Запис....хахах най-после и аз да се запиша сред първите:)

# 2
  • Мнения: 660
Браво, Нанди! Само дето не се вижда картинката/снимката. Ако можеш да я оправиш? Wink

# 3
  • Мнения: 1 328
1-ва страница Simple Smile

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 451
еее,ама ако е за запис нЕма сме петима,ами цели стотина Mr. Green

Нандьо,нИ ти сА вижда снимката,аре бързо на поправка  love001

# 7
  • Варна
  • Мнения: 302
И аз да се запиша.

При нас почти нищо ново няма, най-накрая проговори този мой мързеливец, буквално от 2-3 седмици прави изречения от по 2-3-4 думи, все още не му се разбира всичко, но и това ще дойде. Брей, то много сложно като проговори, все претенции има какво да яде, какво да пие, кое филмче да пусна, преди каквото му предложа - това Laughing.

# 8
  • Мнения: 1 668
Пльок!
Нанди -   bouquet за старанието
Ние с малката сме до края на седмицата в къщи заедно...Не си завиждам  Mr. Green
Деси -  Hug Flowers Rose Flowers Rose

# 9
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
я 7мина сме Wink
Вие за една картинка ли сте? ........... нали няма  правописни грешки , ........... имали, а ?

************************** вижда ли се  картинката? Аз си явиждам, ама и другата я виждах ...

Последна редакция: ср, 30 окт 2013, 21:01 от nandi

# 10
  • Мнения: 660
я 7мина сме Wink
Вие за една картинка ли сте? ........... нали няма  правописни грешки , ........... имали, а ?

************************** вижда ли се  картинката? Аз си явиждам, ама и другата я виждах ...


Сега се вижда, да! Друго си е като се види Wink

# 11
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Да се разпиша малко и аз . Тази седмица пък и предишната е някаква лудница , заради Хелоуин е всичкото това.
Костюми се мерят, банбонки и дрънкулки се купувата, украсявахме къщата. В събота бяхе на две "партита" по тоя случай, в църквата до нас иаше игри за децата, като им даваха и бонбонки, надуваеми замъци, возене с трактор, пък после в пожарната пак бонбонки и игри, имаше и хаунтед хаус(страшна къща, май е най подходящо да го кажа на бг). Пожарникарите всяка година го правят , обграждат пожарната отвън, отвътре правят страхотии и плашат народа, за което плашене се образува километрична опашка.
Отделно Соник в училище имат всеки ден различна идейка, един ден са с крейзи чорапи, след това бяха със смешни шапки и очила, после крейзи прически, после с блуза на любиия отбор, после  облечени само в червено и т.н. Моник пък днес беше принцеса, утре ще е фермерско животно newsm78, как ги измислят не  ми е ясно, в петък е пижама ден+ ще идват кончета и пони да яздят, картинката деца по пижами върху понита ще бъде прелестна Joy. Допреди малко гласих торбичките с лакомства за съучениците на М-10бр, и за приятелите на С, още 10 бр.
Утре пък е Хелоуин и ще обикаляме за бАнбонки, но пък ММ е на рбота и ще съм сама с двете, което значи, че трябва да гледам ей така  Shocked, за да не изгубя Соник

Тони  bouquet Hug

********************************************************

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 23:07 от nandi

# 12
  • Мнения: 5 591
Да се запиша и аз .

 nandi ,благодаря за новата тема.   bouquet



# 13
  • Мнения: 660
Ахахахаха, Нандииииии, уби мЪ с тези снимки! Яки са! Joy

# 14
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Запис!
Да видим колко време ще я пишем тази Simple Smile Мързели!

Мария, видя ли, че само се шашкаше. И наистина много претенциозни стават като проговорят.  hahaha На Елена ѝ предлагам някое филмче - НЕ! Започвам всичките да ѝ изброявам. Пак - НЕ! Кое? "Не знам! Искам детски!  ooooh!"

Нанди, ши мъ умориш! Благодарско за темата.   bouquet

Днес Ели е при баба си на гости. Плакала за мен, а аз нямаше как да ида да я взема. Стана ми много мъчно. Чакам ММ да се върне от работа и да ида да си гушна детето. Мале, как ще я пускам на градина, не знам.  Rolling Eyes
Иначе правихме ремонт в хола (някъде трябваше да изхарчим еднократната помощ за Калина). Сега чакаме да донесат диванът и да сложат щорите. Доволна съм. Има къде да спим зимата.  hahaha И понеже бях бясна на ММ дето ми отказа да идем да вземем Ели, напук лакирах един бюфет, който той не искаше да слагаме в хола, ама вече няма избор.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт