Пишем тука трима, не петима, ний сме майската дружина!

  • 43 471
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 660
Ахахахахахахаха, ще ме умори Монката!  Grinning Grinning Grinning Grinning

И Нико така заспива, ама на фотьойла пред телевизора, но трябва да е преуморен. Иначе в детската е по-трудно, защото там имат занимания и по-трудно му се отдава..само ако четат. Вчера и днес ме изненада и не спа на обяд....та след ваканцията ще го оставям в четвъртъците по цял ден, иначе пак си го взимам на обяд. Simple Smile

Колелото не е подарък за рождения ден, а просто така, защото имаше нужда и кавга за колелото на Рая, та... да избегнем конфликтите. Mr. Green Иначе за РД ще има дребен подарък, точно както беше и с Рая - тя си поиска пъзел с Кити - той иска кола...поредната.... та нещо дребно ще му вземем.

# 91
  • Мнения: 451
Нандьооооооооооооооооооооооооо,не могааааааааааааааааа - умрЕх,ама умрЕх от смях smile3532

# 92
  • Мнения: 111
ОоОО,след това клипче на Мончи,просто не мога да не се включа...страхотна е.....Simple Smile Hug Mr. Green Мариела днес от преумора заспа на половина качила се на спалнята.

# 93
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ох, ще я изям тази Моника. хахахахахахаха

Мария, радвам се за хубавите новини. Елена и тя като Валентин прави рекордни спанета понякога, но вечер тогава заспива изключително късно, след мен обикновено. Заспи ли - минимун 2 часа кърти, ако ще и тъпани да ѝ бият на главата.

За РД - не съм го мислила. В някой детски кът, а тортата - която тя си избере от каталога. Аз още не знам подаръкът какъв ще е. Утре трябва да пристигне комплекта "Играта на играчките", но няма как да изтрая аз до РД, за да ѝ го дам (това са 2 месеца). Може би тротинетка и някаква играчка

За нас - най-накрая Елена другата седмица тръгва на градина (ако не ни мине котка път). Предния път педиатърката ни каза, че точно в този период не я пуска и я послушах. То наистина само болести и вируси. А и на Калина да ѝ минат имунизациите. Във вторник-сряда с песен - на училище. Хем нямам търпение, както и тя, хем искам малко почивка и аз. Иначе сме добре, вече здрави.

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Боже имало тема Mr. Green Въобще не съм разбрала. Както е видно...придържам се към скайп-а и това е Mr. Green
Радвам се да прочета, че сте добре всички...и малки и големи. Чакам април класиране аз за градина. Макар да не съм убедена, че трябва да го пускам...ама...записах го да видим

# 95
  • София
  • Мнения: 293
Да се разпиша и аз , че ме няма от мнооооого време Simple Smile
Ние сме добре, Елена си ходи на ясла, чака с нетърпение РД-то . Подарък още не сме измислили, но да си призная хич не се и напъвам по въпроса  Mr. Green
Парти ще има на двора - градинско... ако не вали. Тортата ще бъде Павлова с ягоди.
Чакаме класиране за детската , в София  ще е на 09.05. Елена влиза на 100% . В момента е на 4-5-то място от 28 деца.

А сега да честитя и тук РД на Алито  Rolling Eyes  Heart Eyes и нейните астрални близначета   bouquet

# 96
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Куку, и аз съм тук Simple Smile. Партито на Мончи мина и замина, вече официално  е на 3.Миналата седмица тортоправих като за световно,та сега неща и да помислиш торта. От друга страна за пръв път тортата се изяде до трошичка,  добре че си бях заделила от остатъците, та опитах и аз. Довечера по подробно, а и снимков в материал, че сега хем от работа, хем от тел.

# 97
  • Мнения: 660
Текат значи приготовления навсякъде. Аз опекох един веган сладки със Спонджо, че около рождения ден няма да имам време - те пък станаха чудни и ги ядоха с кеф снощи... да видим колко от тях ще опазя до празника Simple Smile

Нанди, чакаме снимки и от теб и от другите минали празници, че да се порадваме на дечицата. Heart Eyes

# 98
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Тони, дай рецепта моля, че наближава РД то на най- голямото теле, а Той ще търси баш такива сладки  Hug

Парти снимките се оказа че не мога да кача тук, преди прикачвах в Прикачи, но сега не ми се отваря, ще пусна едно клипче  https://www.facebook.com/photo.php?v=10201825488585068&saved
Сега съм заета с организацита по следващато РД, Сониното, За нея букнахме един круз, точно на РДто ще сме на кораба, а на всичко отгоре ще има и лайф концерт на Форинър Sunglasses

# 99
  • Мнения: 660
Нанди, завидЕх ви сега съвсем не благородно Simple Smile
Монката е голям бонбон! С тази рокля е като принцеса! Да я нацелуваш много.

Меденките са на Ани и станаха чудни, мисля да ги украсявам тези дни. Ето ги:
http://antoaneta77.blogspot.be/2013/04/o.html

# 100
  • Мнения: 451
не мога да не изригна,че завидях за Форинър Mr. Green

# 101
  • Сливен
  • Мнения: 4
Simple Smile Ооо има все още пишещи Wink
Нанди, Моник е много сладка  Heart Eyes

Охх, и нашия РД е след 2 седмици, в яслата не дават да се носят торти и обмислям да и направя една от картон и да сложа за всяко детенце лакмства в парченцето... Парти незная дали ще има точно на дадата, защото тати го няма точно тогава, но ще обмислим нещо евентуално за уикенда след РД...

Честит рожден ден на Макси, Андреа и Стефания! Да са здравички и лъчезарни!   bouquet

Хубав и усмихнат ден  Hug !

# 102
  • Мнения: 32
хелоу и от нас
и ние сме добре - Габи деградира от скука в къщи и чакам с нетърпение класирането за ДГ
за втори път сме с отит тая година, но поне РД-то го изкарахме подобаващо - всичко беше с Чарми кити, розово до припадък, пинята и бой за бонбони, 100кратно духане на свещи и така... най-хубаво е като ти каже накрая "мамо това най-хубавия жден ден на света!" (при нас всичко е "на света")

 Hug честито на всички рожденици - бъдещи и вече пораснали Simple Smile

нанди - Габи е силно впечатлена от мишката на вашия рожден ден Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 459
ТаЗ тема съвсем се затрила бре !  Simple Smile
Влизам във форума и си викам сигурно са изписали фермани покрай настъпилия първи учебен ден, а то няма никаква активност от 3-4 месеца  Mr. Green

# 104
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ха, туй що чак сега ми излиза в известия newsm78


Всички са у фейсО, далеч от мене Mr. Green


Новото при нас е не първият учебен ден,а 12 зъба за оправяне Rolling Eyes, да дванадесет, от 24 ли бяха. Мъката ще е голяма, защото Мишелинка не се дава лесно Crazy

Общи условия

Активация на акаунт