Мнения за ЧОУ "Питагор"

  • 61 515
  • 180
  •   2
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Обявиха места за 2- 4 клас ,
https://pitagor-school.eu/%d0%be%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80%d0%b5%d … 2024-2025-%d0%b3/

Забелязах, че има доста допълнителни занимания,включени в цената като баскетбол, волейбол, роботика, програмиране и т.н. Исках да попитам ходите ли на допълнителни занимания и доволни ли сте от тях?

Ние сме много доволни.

# 166
  • Мнения: 29
Трябва да мине срока за записване на приетити е и ако останат незаети места се канят резервите.

Последният присъствен ден беше на 19.04. Отдавна е минал срокът за записване (резултат се обявяват 3 дни след явяване, а срок за записване е в рамките на 3 дни).
Просто не им се занимава да имформират неприетите.

# 167
  • Мнения: 97
Здравейте,
Детето ми иска да се яви на изпита за 6 клас в ПЧМГ. Бихте ли и писали по кой учебник може да решава задачи за да се подготви…той се занимава със състезателна математика , но е в друга школа и нямам представа какъв тип задачи  ще дадат на изпита …Благодаря!

# 168
  • Мнения: 363
За 6ти клас незнам дали имат сборник за след 7-ми имат. Предполагам че щом ходи на състезания няма да има проблеми

# 169
  • Мнения: 335
А къде има обявени места за 6-ти клас ПЧМГ?

# 170
  • Мнения: 4 071
Аз виждам само пробни изпити, не и свободни места.

# 171
  • Мнения: 97
А къде има обявени места за 6-ти клас ПЧМГ?

Няма обявени места. Само има приемни изпити за 4,5,6 клас и обявени дати …може и аз да греша.

# 172
  • Мнения: 335
Някой вече има ли обратна връзка от Питагор от приемния изпит вчера?

# 173
  • Мнения: 335
Някой вече има ли обратна връзка от Питагор от приемния изпит вчера?


Допълвам: Моето дете не е прието, получих вчера имейл. Ще се радвам и другите да споделите Simple Smile

# 174
  • Мнения: 363
Ние получихме мейл снощи и сме приети.

# 175
  • Мнения: 335
Ние получихме мейл снощи и сме приети.

Честито! За кой клас?

# 176
# 177
  • Мнения: 363
Някакви отзиви за Мария Вълева? Младичка ми изглежда, дано е ок...

# 178
  • Мнения: 29
Здравейте,  прави впечатление, че основно се коментира начален етап в Питагор. Никъде из форумите не срещам имформация за 5-7 ми клас. Наясно съм, че тази година завършват първите седмокласници там.
След 4ти клас конкуренцията е убийствена. ПЧМГ, СМГ и НПМГ приемат общо към 250 деца. Само за справка, явилите се на състезание "Математика за всеки" са над 900. Дори не всички да кандидатстват след 4ти клас,  пак са страшно много. На този фон Питагор изглежда като добра алтернатива.
Но дали държат на образованието, дисциплината, учителите добри ли са....
или е като държавното, но с такса 😉

# 179
  • Мнения: 68
Здравейте,  прави впечатление, че основно се коментира начален етап в Питагор. Никъде из форумите не срещам имформация за 5-7 ми клас. Наясно съм, че тази година завършват първите седмокласници там.
След 4ти клас конкуренцията е убийствена. ПЧМГ, СМГ и НПМГ приемат общо към 250 деца. Само за справка, явилите се на състезание "Математика за всеки" са над 900. Дори не всички да кандидатстват след 4ти клас,  пак са страшно много. На този фон Питагор изглежда като добра алтернатива.
Но дали държат на образованието, дисциплината, учителите добри ли са....
или е като държавното, но с такса 😉

5-7 клас са основно съставени от деца идващи от други училища. Децата, които са били в Питагор от ПУК/1-ви до 4 клас се насочват към други училища - СМГ, НПМГ, ПЧМГ и дори някои държавни училища и съответно бройките в горните класове се запълват от външни ученици. Не казвам, че са слаби ученици, но те вероятно не са имали достатъчно добри резултати за да влязат в СМГ, НПМГ и ПЧМГ и така Питагор е останал единствената алтернатива да влязат в някакво математическо училище. Колко е математическо - времето ще го покаже след разделянето между ПЧМГ и Питагор.

Общи условия

Активация на акаунт