Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 45

  • 48 107
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 134
Да се запиша в темата и аз. Иначе ви чета. Имаше много интересни гримове, особено на Лошка Хелоуинското.
Относно Лайтскапейда: днес го пробвах за първи път. Нанесоха ми го над ружа Рири и много ми хареса как стои. Аз съм със светла кожа, с розов подтон.
На скулите седеше  съвсем леко, дискретно златисто. 4 часа по-късно още се вижда.
Не знам защо не се харесва на другите, но на моята кожа седи много нежно и красиво Hug

# 46
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Те, вярно, че са различни, но моят не беше златен, напротив - студена лунна светлина  Blush

# 47
  • Мнения: 13 624
Не ми харесва, защото ми е малко безличен. Имам толкова много скинфиниши и този определно е най-слабият в колекцията ми. Обичам да имат частички, които да блестят на слънце или самият цвят на скинфиниша да е нещо по-необикновено.
Но и да не забравяме, че скинфинишите винаги са различни и може да ви се е паднал модел с интересни и цветни венички. Моят е много бял и от тогава винаги си ги избирам

# 48
  • Мнения: 134
Даа, Жаки, затова си напълно права. Този конкретно беше с доста венички-сини, имаше и лилавеещи. Ами на пръста на консултантката стоеше сребристо, но на мен на кожата леко ми златнее.  То верно, че малко недовиждам, ама на златисто ми избива, според мен. Бледо бежово, леко златисто.
Иначе на моят Лъст като съм му гледала суочове-нищо общо нямат. Случила съм на бройка, защото има и красива светла част, има и едни много интересни венички.
Аз щях да взема и Лайтскапейда днес, но се спрях. От перманентната колекция е, реших да изчакам.
Харесала съм този на TheBalm по суочове само. Мисля, че тук някой го коментираше. Може ли пак да ми дадете мнение(TheBalm mary lou manizer luminizer 8.5g)


# 49
  • Мнения: 3 675
Аз си купих Lightscapade от София и консултантката ми каза, че кожата ми била достатъчно светла, че да мога да си позволя да го нося.
Ами не става, не ми стои добре и не го харесвам за скулите.
Понеже не го забелязвам, започвам да напластявам и в един момент се образуват тези бели грозни петна.  Rolling Eyes
Аз харесвам Soft and Gentle (защо не го откривам в сайта на МАС newsm78 , да не е спрян ), но и той не се харесва от всички. На мен обаче той ми харесва поставен само с една определена четка. С други четка ако го сложа стои различно и вече не ми харесва толкова.

Моят е много бял и от тогава винаги си ги избирам
И моят е бял. Аз избирах, но всички бяха еднакви - бели  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 13 624
Джентъла е страхотен, но най-актуалният ми любимец е Gold Deposit. Уникално седи Heart Eyes
Много се надявам коледните скинфиниши да имат подобна формула, че тази перлената не я харесвам. Лайтскапей е точно от по-перлените, седят малко като брашно. Докато другите са баш печен минерал, който блести много силно и микрочастичките са видими.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 967
И аз сериозно съм се зарибила по хайлайтерите.
Имам Лайтскапейд, Ъмбрела, Здрач, и един на Флормар,
но нито един не се доближава до представата ми за хайлайтър.
Искам ефект като на Гарденията - много ми хареса от видеото на Адри.
Знам,че него трудно ще го намеря,затова моля да ми препоръчате
подобен,но не на МАС, защото не мога да ги тествам - в Пловдив
няма МАС.

Предварително ви блогодаря!

# 52
  • Мнения: 3 675
Aз отскоро започнах да ползвам Superb и сега той ми е любимецът в съчетание със  Soft and Gentle   Grinning

# 53
  • Мнения: 13 624
Препоръчвам ти хайлайтерите на Караджа, някои от тях страшно много се доближават до МАС.
Иначе от дрогерийните много харесвам един на Catrice в черна кутийка
Скрит текст:
той свети в розово златно

# 54
  • Мнения: 31 198
Относно Лайтскапейда: днес го пробвах за първи път. Нанесоха ми го над ружа Рири и много ми хареса как стои. Аз съм със светла кожа, с розов подтон.
На скулите седеше  съвсем леко, дискретно златисто. 4 часа по-късно още се вижда.
Не знам защо не се харесва на другите, но на моята кожа седи много нежно и красиво Hug
Как да не се харесва?! На мен ми е абсолютния фаворит, заедно с пролетния хайлайтър на Шанел! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2
И аз харесвам Лайдскапейд, нанасям над Amber Glow, но за зимата този руж май няма да е подходящ. Ще се огредам за друг на МАС. Представям си нещо пепеливо кафяво или пък още по-смело за мен  -  лилавеещо 

# 56
  • Мнения: 31 198
И Амбъра обожавам и ползвам доста, но тази дискусия е за темата на Мас, не за тази. Peace Ако искате да я преместим там и да си поговорим за така любимите ни на почти всички хайлайтъри?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Благодаря Жаки, ще ги пробвам.

Относно Лайдскапейд - може би аз нямам нужните умения да го нанасям.
Също така го купих без проба.Приятелка ми го взе .
От тогава всичко над 30 лв. само като го видя и пробвам купувам

# 58
  • Мнения: 13 624
Лайтскапейд прилича на бая други евтинки хайлайтери, тъй че не бих казала че нещо ти куца на техниката. Наистина не е нещо кой знае колко wow, особено ако си нацелила по-бяла версия като моята

# 59
  • Мнения: 3 675
На мен ми прилича на бели перлени сенки  Laughing
Утре може да го снимам и ще ви го покажа

Общи условия

Активация на акаунт