Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 45

  • 48 109
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 624
Кой е този грим с бебе? Аз нали не ви следя редовно и не съм разбрала дори, че правите Halloween предизвикателство.
Аз разбира се не пропуснах да се гримирам за празника, който ми има Фейса може да разгледа. Тези дни ще кача и още снимки.

# 76
  • Мнения: 31 198
Не Жаки, той е от нета.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1396034_1 … _1125553633_n.jpg

О Жаки, страхотна си! Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 13 624
Aуууу, верно е брутално страшничко

# 78
  • Мнения: 616

Но грима направен тази година от нашата Мис Нели е най-красивото нещо, което съм виждала някога, с изключение на гримовете на Хайди Клум, която е просто ненадмината, за Halloween. Не мога да спра да го гледам.
Мис Нели, ще покажеш ли това произведение на изкуството на дамите тук, моля те, поне за малко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

Хаха, благодаря ти, далеч съм от Хайдините костюми, но оценявам комплимента   Hug Не смятах да показвам тук, но понеже ти помоли, не мога да откажа  Hug
Ще редактирам

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 21:56 от MissNellie

# 79
  • Мнения: 13 624
Страхотно е Heart Eyes  newsm10

# 80
  • Мнения: 616

 Hug А твоето ще видим ли? Молямолямоля

# 81
  • Мнения: 31 198
Благодаря ти много! Heart Eyes Hug  bouquet
Уникално! Просто ме хипнотизира този грим и въобще цялата визия!  Колко време го прави?

# 82
  • Мнения: 13 624
Оф, моето пред твоето е като детски грим. Признавам си в такива прецизни неща не ме бива, ръката ми не е особено спокойна. А и го намазах за 10-15 минути...ама айде ще ви го покажа за малкооооо Blush Blush

# 83
  • Мнения: 616
Оо, глупости, супер е! Супер се връзва с косата, доста плащеща визия! Пък и набързо, за толкова време е перфектен.
Една идея, която помага - маркиране на линиите първо с бял молив върху бялата база, достаъчно се отпечатва за водач за черното, но ако не ти харесва само леко се прелива и правиш корекция. После с черното се минава много по-лесно и бързо.

Денси, около 2 часа някъде.

# 84
  • Мнения: 13 624
Да, като за първи път не беше много зле. Никога до сега не съм правила подобно нещо и мазах набързо, защото беше и 2 през ноща Grinning
Мерси за съвета за линиите, следващият път ще го пробвам. Аз ги правих с четчицата на гел линията на Лореал и отделно с лекото терперене на ръката не ми станаха много равни и гладки, но колкото толкова Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 616
Аллооо, балкона, слезте и покажете гримчета  Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 580
MissNellie, прекрасна си! Много, много ми харесва целия стайлинг. Hug Сменила си цвета на косата, страхотен е! Аз от 2 години събирам кураж, за да направя нещо подобно и все още не съм сигурна. Embarassed
На Жаки грима разгледах във Фейса, много си добра! А, Анди много те хареса, каза, че си много красива.  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 79
Мерси за отзивите, момичета - на които ви е харесало, де:) Аз най си харесвам вампирицата:)

# 88
  • Мнения: 432
Ivvangeline, и на мен ми харесва най-много вампирката.Най-изразителна е Simple Smile

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Аз разбира се не пропуснах да се гримирам за празника, който ми има Фейса може да разгледа. Тези дни ще кача и още снимки.

А този който го няма Embarassedкъде може да го види? Wink

Общи условия

Активация на акаунт