Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 45

  • 48 124
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 428
Мерси за отзивите  Hug
Да, като видях снимки на суочовете на пигментаи на мен ми заприлича на този на МАС. Напоследък често го засичам този цвят из доста марки. А преди беше само МАС  Whistling

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Да беше...  Laughing
Но определено се вижда разликата между двата пигмента. След време ще взема и на Мак сигурно отделно , че имам с кой да го делна .

# 707
  • Мнения: 616
Новата тема за предизвикателство изненадващо е 5минутен грим. Разчитам на честността ви да засечето точно 5 минути и да покажете какво може реално да постигнете за толкова време. Оставям на вас да решите дали да включва пълна апликация на лице, само очи...ПОдходете все едно закъснявате сутрин и буквално за 5 мин какво бихте сътворили,за  да ви е комфортно през деня.Срок - Събота, 30ти Ноември

Благодаря на всички, които се включиха с идеи по моя въпрос, ще водя свекървата на шоппинг тур да видим кое ще й допадне.

# 708
  • Мнения: 3 248
Днес сложих коледната диорска пудра на цялото лице с лека ръка и МАС 187 и се получи страхотно!

Уха.. 5-минутен... хахаха. Ще пробвам да се включа.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Новата тема за предизвикателство изненадващо е 5минутен грим. Разчитам на честността ви да засечето точно 5 минути и да покажете какво може реално да постигнете за толкова време. Оставям на вас да решите дали да включва пълна апликация на лице, само очи...ПОдходете все едно закъснявате сутрин и буквално за 5 мин какво бихте сътворили,за  да ви е комфортно през деня.Срок - Събота, 30ти Ноември
O, веднага вдигам летвата - няма 5 мин, грим за 10 секунди Mr. Green
Вижте го Laughing http://vitaminl.tv/video/831?ref=fbs

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 2 494

O, веднага вдигам летвата - няма 5 мин, грим за 10 секунди Mr. Green
Вижте го Laughing http://vitaminl.tv/video/831?ref=fbs

 hahaha hahaha Joy

# 711
  • Мнения: 4 428
Аз днес бях в цвят бургунди и пепел от рози  Crazy


Този 5-мин.грим ще е интересен, мога и аз да го пробвам  Crazy Но ще е нещо супер семпло. Дори не знам дали ще имам време за лицето  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 79
Аз цял живот за работа се гримирам за 7-10 мин цяло лице ... така че няма да ми е голямо предизвикателство ... Също и за излизане с бебчо, не отделям повече

# 713
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
На мен лицето ми е последният проблем - крем и пудра - ще се вместя под минута, но не обичам да претупвам .... не съм от изпипващите и отделям за грим до 15 мин, но ще гледам да спретна и аз няколко  Blush

# 714
  • Мнения: 4 428
О, аз обичам да се моткам и много ме дразни, ако нещо не е както трябва. Само за лицето ми отиват о/о 10 мин  Crazy

# 715
  • София
  • Мнения: 1 584
Ще се пробвам и аз този път. Даже ще се постарая да направя видео  Laughing

# 716
  • Мнения: 27
Mинавам да споделя от какво не мога да откъсна очи от около час, а именно творенията на една извънмерно талантлива девойка  ---> http://stureplan.se/bloggar/linda Crazy Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 79
Привет, ето някои мои гримчета от последните дни (още не съм стигнала до BH палитрата от Аленка:))

Скрит текст:






















































# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
На мен ми доставя удоволствие да се туткам с грима сутрин преди работа , понеже през другото време (събота и неделя) не отделям толкова време за грим, ей тогава все правя бърз грим даже и за излизане вечер.  Crazy Ако правя бърз грим е 10 минутен и руж , пудра, спирала и ярко червило , предимно червено , а и набързо слагам хайлатър на скулите. В последно време ползвам хайлайтъра от на серията Фърги за Wet n Wild  Heart Eyes .

# 719
  • Мнения: 2 214
Не е нещо особено това което слагам, обаче отдавна не съм публикувала нищо, като знам колко истински снимки имам и ми секва мерака.
снимките са големи затова в скрит текст
Скрит текст:

Новия  супершок, този ми харесва
Грим без червило Simple Smile
Скрит текст:

с червило
Скрит текст:
лъскам от светкавицата иначе е ок.

Общи условия

Активация на акаунт