Лято наближава, ОКТОМРИйче за море се стяга.

  • 61 964
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 65
И аз да се разпиша ...да не ме забравите Simple Smile

По повод менюто в детската градина съм ей така  Shocked Shocked Shocked Мирче,ние в един район ли живеем? Аз съм безобразно доволна от менюто в детската градина ....има софиянки,курабийки,баничка,мекичка Simple Smile Най-странната филийка е с яйчен пастет( но все пак всички го знаем Simple Smile ) Всеки ден пресни плодове,супички,вкусни манджички.Задължително риба 2 пъти в седмицата Simple Smile Следобедната закуска най-често е мляко с ориз,грис,кремче и т.н. Доста разнообразно меню.Поне според мен  Peace Дария си е с доста голям апетит,противно на всичко досега  Mr. GreenОткакто тръгна на детска се отпусна да похапва Simple Smile Днес и казвам:Хайде да се прибираме и тя : Да ядем,нали ? Аз-Не,да вземем бати от училище!Тя:И да ядем,нали?  Mr. Green


Облаче  Hug Борко само с теб ли се държи така ?Става въпрос в семейна среда ...?

Мишееееее,то дошло,докато се разпиша  Hug

Дария напоследък е твърде кротка за моите очаквания  Mr. Green Дано не е период  Mr. Green

И искам да се похваля,че тази година има съществен напредък в училище с Коко!Госпожата е доста по-строга и организирана ,а и самите деца явно преживяха шока и доста улегнаха   Simple Smile


Ами това е в общи линии Simple Smile Аз няма с какво да се похваля Simple Smile  Hug  bouquet

# 76
  • Мнения: X
Бубулече, Наде, държи се така само с нас, мен и баща му, от вземането от градина до няколко часа след това. После се укротява, мил, добър, гушкаме се , гледаме в леглото филмче, приспиваме се..... Все едно ни отмъщава, че го даваме на градина. И в събта и неделя се държи лошо, когато няма градина, но има периоди на сговорчивост.

Не знам как да реагирам. Единият вариант е да го изчакам да тича, беснее, вика, да си изразходва енергията, не става въпрос да е груб с нас, това веднага ще го санкционирам. Другият вариат е като започне да вика и да дивее, веднага да пресичам това поведение, да не му става стереотип. Направо не знам.  ooooh!

# 77
  • Мнения: 62
облачето може да е превъзбуден от градината или наистина да е недоволен, че го водите и затова се държи така. Според мен като свикне, ще се успокои.

Моят мъник днес е на първата си дискотека  hahaha Имат тържество с театър, дискотека и пица. Чак и на мен ми се приходи, ама така ще е занапред  - младежта се забавлява, родителите работят  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 167
Само набързо да се включа понеже видях Облаче какво е писала искам да ти кажа,че и ние сме така.
Прибере ли се от градина става супер агресивен бие,чупи играчки.Говорихме сто пъти,но явно търси внимание.Научихме и думите "тъпак",боклук Confused Close,няма как да го предотвратя,бягам,че съм на работа

# 79
  • Мнения: 356
Нали и аз се оплаквах от подобно поведение, та ви влизам в положение Hug
Всъщност при нас нещата сякаш се поуталожиха. Поне откъм обиди е много по-добре Simple Smile Има още тръшкане и други прояви на характер, но си мисля, че с момчета няма как да очаквам съвсем примерно поведение и абсолютно послушание. Търпимо е към момента, ще видим за напред как ще е..
Иначе Нико от днес е на АБ, заради възпален тестис ooooh!

# 80
  • Мнения: 144
Момичета, само на бързо...

Надявам се Мишанка да не ми се обиди, ама не мога да не споделя чудната новина. Както и тя самата каза, тази седмица ще се случи и от ДНЕС вече си имаме малка госпожица в редиците!!!

Мишанка каза, че всичко станало много бързо и са добре. Девойката е 2 600, но всичко е наред. Simple Smile

 newsm68 Много се радвам за тях!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 356
Ехеее... честито, Мишанка! Да е жива и здрава малката госпожичка и само радост да ви носи! Бързо възстановяване!  bouquet
Чакаме повече подробности  Flutter

# 82
  • Мнения: 2 286
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА МИШАНКА Hug . ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ПОСЛУШНА ГОСПОЖИЦАТА! А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!

# 83
  • Мнения: 144
Момичета, чух се сега с Мишанка. Принцесата вече си има и име...  Mr. Green Жаклин.

Предадох й поздрави и пожелания от всички ни. Още не знае кога ще ги изпишат, че девойчето е мъничко, но пък е при нея и полека се закърмят.

 Peace

# 84
  • Мнения: 486
Мишанка,ЧЕСТИТА РОЖБА!Нека Жаклин расте в много любов и щастие!Бъдете здрави !!!

# 85
  • Мнения: 686
   Честито Мишанкааа, да ви е много здрава!  На теб бързо възстановяване!
   Аз съм пропуснала нещо новата тема  ooooh! И се чудя къде изчезнахте! Отивам да чета  Hug
   Ние иначе сме добре, малката ходи на градина по малко, аз се мотам и така. Тука вече е супер Коледно настроение, полудяли са всички. Много се прекалява с тази Коледа тука, като луди са. И децата много вярват в дядо коледа, до късна възраст. Аз сега се мъча да си самовнуша, че съществува, че да мога да го предам на Мишел, че нещо не ме бива в тези измишльотини  Crazy

# 86
  • Мнения: 2 286
Аз хич нямам коледно настроение. Преди ми беше безкрайно любим празник, от как се събрах с бившия ми мъж, го намразих... Сега се опитвам да събудя онова топло чувство, ама не ми се получава и ми е много мъчно.

# 87
  • Мнения: 433
Честита Жаклин, Мишанке!  Hug  Hug  Hug Да е жива и здрава и по скорпионски упорита  Wink

Момичета, това с агресията, виковете, хвърлянето и лошите думички след градина ми е до болка познато. При баткото продължи много дълго, мога да кажа че едва от тази година се успокои, сприятели и се чувства много добре в групата си. Трябваше да минат час-два ,че да си позная детето... Но той е вече трета група и му беше време. Дано при вас не продължи чак толкова дълго  Peace

# 88
  • Мнения: X
Честита мъничка Жаклин на Мишанка, да е здрава и обичана, на мама бързо възстановяване и скоро да са си живи и здрави вкъщи.  Hug

Хейли, според мен не се насилвай да събуждаш топло чувство, защото така по-празно  става. Почакай, живей си и новото ще се събуди само.  Hug Аз съм имала такива моменти, когато копнея да изпитам нещо, а то не идва, и сега си давам време без да очаквам какво ще стане и то само си идва.

Диданка, леле, толкова дълго, как сте издържали.  Tired Радвам се, че вече се е вписал Момо и благодаря за споделянето, да не се притеснявам, ако нещата се проточат и при нас.  Hug

Макар че като че ли в последните два дни е по-спокен, пу пу.

# 89
  • София
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА ЖАКЛИН на мама Мишанка    ylinfant smile3541 Много се радвам за тях, дано ги изпишат по-бързичко, да се яви тук на отчет  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт