Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ноем. 2013, 18:43 ч.

Майчинство за безработни 3

• 95 021
  • 530
  •   1
Отговори
# 525
Здравейте.На 11 Юни ми изтичат 410 дни от майчинството.Фирмата фалира и съответно ще бъда съкратена.Какви са ми вариантите? Мога ли без трудов договор да получавам за втората година майчинство и детски ?Предполагам ,че имам право да отида и на борсата,имам 5 години и 8 месеца стаж какъв ще бъде периода ако се запиша там? И на последно място мъжа ми се води безработен.Извинете ,че разпитвам за толкова много неща,но ми дойде като гръм от ясно небе и съм много объркана.

# 526
  • Пловдив
Здравейте.На 11 Юни ми изтичат 410 дни от майчинството.Фирмата фалира и съответно ще бъда съкратена.Какви са ми вариантите? Мога ли без трудов договор да получавам за втората година майчинство не и детски да ?Предполагам ,че имам право да отида и на борсата да ,имам 5 години и 8 месеца стаж какъв ще бъде периода ако се запиша там 6 месеца? И на последно място мъжа ми се води безработен.Извинете ,че разпитвам за толкова много неща,но ми дойде като гръм от ясно небе и съм много объркана.

Имаш вариант да си намериш фирма,която да те назначи на работа и от нея да излезеш 1 г в майчинство.Ще получаваш от НОИ 380 лв майчинство на месец.На фирмата ще плащаш само здравната на месец

# 527
  • София
Здравейте.На 11 Юни ми изтичат 410 дни от майчинството.Фирмата фалира и съответно ще бъда съкратена.Какви са ми вариантите? Мога ли без трудов договор да получавам за втората година майчинство не и детски да ?Предполагам ,че имам право да отида и на борсата да ,имам 5 години и 8 месеца стаж какъв ще бъде периода ако се запиша там 6 месеца? И на последно място мъжа ми се води безработен.Извинете ,че разпитвам за толкова много неща,но ми дойде като гръм от ясно небе и съм много объркана.

Имаш вариант да си намериш фирма,която да те назначи на работа и от нея да излезеш 1 г в майчинство.Ще получаваш от НОИ 380 лв майчинство на месец.На фирмата ще плащаш само здравната на месец

А да попитам тези здравни при МРЗ колко са?

# 528
Здравейте,прекъснах трудовия си договор преди 45 дневния болничен,детето е родено в Германия но като навърши годинка мисля да се върнем.Имам стаж 16 години.Дали ще мога да получа майчинство от 1до2 годишно.

# 529
  • Пловдив
Дали ще мога да получа майчинство от 1до2 годишно.

Да,ако започнеш работа в България.

# 530
Благодаря за отговора

Общи условия

Активация на акаунт