За избелващия тоник на Биотрйед????

  • 12 296
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 639
Имам ужасни черни точки по носа. НИщо не помага и бях решила да купувам този тоник. Но ОТ КЪДЕ? Не ми се дават 5лв за доставка, при условие че самия тоник е 10лв! Но в никоя аптека не мога да го открия! В Санита няма. В голямата аптека на магазин ХИТ ми казаха, че продавали само козмаетика от по-висок клас. Не и останах длъжна на продавачката. Проверявала съм и в други аптеки и няма. Вие откъде го взехте?

Стрелче, отчайваш ме като казваш, че няма ефект за черните точки по носа, защото аз имам само и единствено там.

# 76
  • Мнения: 18 542
Само моите черни точки (имам предимно на носа) ли не се повлияват от ексфолиращия тоник newsm78 Tired
Е не ми казвай че няма никакъв ефект!
Моите също не са изчезнали напълно, но са значително по-невидими.
Аз довечера ще пробвам да направя една парна баня и след това да се излосионя.

# 77
  • Мнения: 4 473
gato, провери ли в халите? Моят го взех с доставка - дадох 5 лв за доставка  CrazyНякой беше споменал, че го има там...
Относно резултата - съжалявам, че отзивите ми не са добри, но все си мисля, че всеки очаква обективно и реално мнение, а не безпочвена реклама Confused Rolling Eyes
Нека не забравяме обаче, че всеки продукт действа индивидуално на всеки Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 1 639
gato, провери ли в халите? Моят го взех с доставка - дадох 5 лв за доставка  CrazyНякой беше споменал, че го има там...
Относно резултата - съжалявам, че отзивите ми не са добри, но все си мисля, че всеки очаква обективно и реално мнение, а не безпочвена реклама Confused Rolling Eyes
Нека не забравяме обаче, че всеки продукт действа индивидуално на всеки Wink

Не съм! В петък след заплатата минавам оттам.
Иначе наистина е най-добре да се казват реални резултати, а не само положителни мнения, че така се излъгах да си взема оня вакуум от тсм, само си хвърлих парите на вятъра.

# 79
  • Мнения: 4 473
Само моите черни точки (имам предимно на носа) ли не се повлияват от ексфолиращия тоник newsm78 Tired
Е не ми казвай че няма никакъв ефект!
Моите също не са изчезнали напълно, но са значително по-невидими.
Аз довечера ще пробвам да направя една парна баня и след това да се излосионя.
Ех, Чета...не обичам да преувеличавам по принцип и случая не прави изключение. Много бих искала да се похваля с обратното, но фактите са други Tired.

# 80
  • Мнения: 18 542
А колко често е добре да се ползва ексфолиращия тоник?Аз го ползвам по 2 пъти на ден.Много ли е?Иначе за черните точки определено има ефект само след 2-3 мазания.
Ако си чувстваш кожата добре, ползвай го така. Като прецениш, че ти идва много, можеш да разредиш. Аз в момента се мажа веднъж вечер.

# 81
  • Мнения: 18 542
Ех, Чета...не обичам да преувеличавам по принцип и случая не прави изключение. Много бих искала да се похваля с обратното, но фактите са други Tired.
Съжалявам!
Защо не пробваш с химически пилинг в козметичен салон?

# 82
  • Мнения: 4 473
Ех, Чета...не обичам да преувеличавам по принцип и случая не прави изключение. Много бих искала да се похваля с обратното, но фактите са други Tired.
Съжалявам!
Защо не пробваш с химически пилинг в козметичен салон?

Защото кожата ми е тънка и чувствителна Twisted Evil и не знам как ще ми понесе един химически пилинг. Последно като ходих на ( много препоръчван) козметик - 2 седмици лицето ми беше възпалено и подуто от едно елементарно почистване...представям си какво ще е след пилинг Sick

# 83
  • Мнения: 18 542
Защото кожата ми е тънка и чувствителна Twisted Evil и не знам как ще ми понесе един химически пилинг. Последно като ходих на ( много препоръчван) козметик - 2 седмици лицето ми беше възпалено и подуто от едно елементарно почистване...представям си какво ще е след пилинг Sick
Уф и твоята не е лесна  Tired

# 84
  • Мнения: 357
Значи приятелката ми дойде и пиша всичко,което е правила.Значи маже се от 6 дена.Никакви реакции до вчера,освен,че и се е белила кожата,което мисля че трябва.Маже се по 2 пъти на ден и спазва стриктно 1 час преди и след използване на тоника да не ползва нищо друго.Вчера след като е ползвала тоника сутринта след около 2 часа си е сложила маска на лицето,ама не от тая на Биотрейд.Вечерта след като се е намазала пак с тоника кожата и е почервеняла и почнало леко да я боли все едно е изгоряла.В момента лицето и е червено на носа и бузите в областа под очите точно все едно е изгоряла от слънце.Аз мисля,че се е получила някаква реакция от маската.Вие какво ще кажете.С какво да се маже?

# 85
  • София
  • Мнения: 1 639
Според мен с НИЩО! Докато кожата и се въсцтанови.
Може да се е зачервила от самата маска и от прекомерната употреба на тоника.

# 86
  • Мнения: 18 542
И според мен с нищо. Може да пие алергозан.
След това препоръчвам една проба. Единия ден се маже с тоника и чака реакция. Ако няма, на следващия се маже с маската и пак чака.
Ако не направи реакция към нито един от двата продукта, значи е станала някаква комбинация. Ако се зачерви от тоника или от маската, това което е предизвикало реакция да го изхвърли. Преди това да си направи списък на съставките и когато си купува козметика да внимава.

п.п. каква маска е ползвала?

# 87
  • Мнения: 357
И според мен с нищо. Може да пие алергозан.
След това препоръчвам една проба. Единия ден се маже с тоника и чака реакция. Ако няма, на следващия се маже с маската и пак чака.
Ако не направи реакция към нито един от двата продукта, значи е станала някаква комбинация. Ако се зачерви от тоника или от маската, това което е предизвикало реакция да го изхвърли. Преди това да си направи списък на съставките и когато си купува козметика да внимава.

п.п. каква маска е ползвала?

Не може сега точно да ми каже какво е използвала не се сеща,но тя си я е ползвала (ще провери и ще ми каже) и преди и не е имала никакви проблеми,а и от тоника не е имала никаква реакция до вчера когато ги е ползвала и двете,може би се е получила някаква реакция.

# 88
  • Мнения: 18 542
Възможно е.

# 89
  • Мнения: 357
Изводът какъв е - НЕПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт