WIZZ AIR 11

  • 60 023
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 031
Благодаря за отговорите за багажа, намерих си подходяща чанта.
Имам и друг въпрос - чекирала съм се онлайн и съм разпечатала бордните карти с баркодовете, но там пише код за потвърждение на полет - този код за какво служи и трябва ли някъде да го въвеждам?

Никъде не се въвежда(спомнам си, че преди доста време съм правила чекиране, въвеждайки този код, но тогава системата в сайта имаше различен вид   Laughing ).
Бордните карти са достатъчни.

# 61
  • Мнения: 429
Имам въпрос. Принципно знам, че до 100 мл няма проблеми, обаче какво се случва. В смисъл, майка ми ще пътува само с ръчен багаж. Сложих един рол-он 50 мл в раницата, да го отдели ли, че го вадят или просто си минава с багажа? И ако го вадят какво се случва?

# 62
  • Мнения: 8 242
Имам въпрос. Принципно знам, че до 100 мл няма проблеми, обаче какво се случва. В смисъл, майка ми ще пътува само с ръчен багаж. Сложих един рол-он 50 мл в раницата, да го отдели ли, че го вадят или просто си минава с багажа? И ако го вадят какво се случва?
Сложи й стик,вместо ролка и няма да го мисли  Laughing

Слага се в прозрачно пликче извън багажа като те чекват Simple Smile

# 63
  • Мнения: 429
Уф, не става, че е за една приятелка, за това. А могат ли да се заядат? Значи да го отдели и да каже, че има това - и да го покаже? Така ли?

# 64
  • Мнения: 8 242
Уф, не става, че е за една приятелка, за това. А могат ли да се заядат? Значи да го отдели и да каже, че има това - и да го покаже? Така ли?
Да, в найлонче - "самозапечатващ се, прозрачен плик за многократна употреба" Simple Smile

# 65
  • Мнения: 6 031
Ако няма искания плик, може да го сложи в обикновен такъв и да си вземе на летищото подходящ.

# 66
  • Мнения: 429
От къде се взема този плик? Като си предостави багажа на линията ли? Извинете за подробните въпроси, но ще лети от Холандия и езикът ще е проблем.

# 67
  • Мнения: 6 031
От къде се взема този плик? Като си предостави багажа на линията ли? Извинете за подробните въпроси, но ще лети от Холандия и езикът ще е проблем.

Пликовете обикновено са на/около машината за проверка на багажа.

Не е проблем и в обикновен плик да го сложи или просто да го извади от чантата.

# 68
  • Мнения: 19 019
зарежете ги тия пликове
само гледайте опаковките да не са по -големи от 100 мл

аз никога не си вадя козметиката, и като ме питат дали имам течности в ръчния, казвам, че нямам

до сега никога не са ми отваряли куфара да проверяват, вече 5 години  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 476
Момичета, за първи път правя резервация сама и се притеснявам. Моля за малко помощ   bouquet Имената само с главни букви ли се изписват? Как да си въведа фамилията, която двойна и е с тире?
С това тире вече съм имала проблеми ...

# 70
  • Русе
  • Мнения: 11 921
Имената само с главни букви ли се изписват? Как да си въведа фамилията, която двойна и е с тире?
С това тире вече съм имала проблеми ...
  Аз въвеждах само първата буква - главна. Двойното име въведох така Malinova-Dobreva

# 71
  • Мнения: 1 476
Имената само с главни букви ли се изписват? Как да си въведа фамилията, която двойна и е с тире?
С това тире вече съм имала проблеми ...
  Аз въвеждах само първата буква - главна. Двойното име въведох така Malinova-Dobreva
В сайта им пише кои знаци са допустими и тирето не е между тях. При теб имаше ли проблеми?

# 72
  • Русе
  • Мнения: 11 921
  Не ми даде проблем. Получихме си и потвърждението, където е записано името
MRS   Silviya   Malinova-Dobreva.  Но не знам дали може да имаме проблем на по късен етап  newsm78

# 73
  • Мнения: 596
Записвам се да не изпускам новини около Уиз.

Има ли такава тема и за България еър?Трябва да взема билет за края на месеца с тази компания и може да имам нужда от помощ.

# 74
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Съвсем скоро пътувах, не съм имала проблеми с тирето. Написах го Ivanova-Petrova  Peace

Общи условия

Активация на акаунт