WIZZ AIR 11

  • 60 030
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
Четох, четох и не разбрах - може ли в салонния багаж да скътам една пластмасова бутилка с ракия?

# 76
  • Мнения: 6 031
Четох, четох и не разбрах - може ли в салонния багаж да скътам една пластмасова бутилка с ракия?

Ако е в бутилка от 100 мл.  Joy

# 77
  • Мнения: 37
Така си и знаех!!! Благодаря Мимии! ... Ще живеем без ракия една седмица! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 6 031
Така си и знаех!!! Благодаря Мимии! ... Ще живеем без ракия една седмица! Simple Smile

Тъкмо можете да пробвате местните питиета.  Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 1 854
ааааа, местните питиета са си местни, но ракията е друго нещо Grinning Laughing. На 30 ноември летим и вече сложихме 4 по 100 мл. Joy в прозрачните пликове до парфюма, пастата за зъби и т.н. до 1 000мл. Joy
Така носехме и от Куала Лумпур до остров Ява и на летището умряха от смях с нас при проверката Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 031
ааааа, местните питиета са си местни, но ракията е друго нещо Grinning Laughing. На 30 ноември летим и вече сложихме 4 по 100 мл. Joy в прозрачните пликове до парфюма, пастата за зъби и т.н. до 1 000мл. Joy
Така носехме и от Куала Лумпур до остров Ява и на летището умряха от смях с нас при проверката Simple Smile

Ох, Роже, умори ме!  hahaha  Приятно пътуване!  Grinning

Миналата година писаха в темата, че ще носят в Лондон 8 литра ракия.  Joy

# 81
  • Мнения: 134
ааааа, местните питиета са си местни, но ракията е друго нещо Grinning Laughing. На 30 ноември летим и вече сложихме 4 по 100 мл. Joy в прозрачните пликове до парфюма, пастата за зъби и т.н. до 1 000мл. Joy
Така носехме и от Куала Лумпур до остров Ява и на летището умряха от смях с нас при проверката Simple Smile
Охоооо, супер, ще очаквам с нетърпение да разбера какво ще се случи, защото сме решили да пътуваме в най-скоро време с приятели до Лондон и се чудим как ще стане работата с ракията  Grinning. Нищо не може да се сравни с нашенската  Twisted Evil

# 82
  • София
  • Мнения: 1 854
ааааа, местните питиета са си местни, но ракията е друго нещо Grinning Laughing. На 30 ноември летим и вече сложихме 4 по 100 мл. Joy в прозрачните пликове до парфюма, пастата за зъби и т.н. до 1 000мл. Joy
Така носехме и от Куала Лумпур до остров Ява и на летището умряха от смях с нас при проверката Simple Smile

Ох, Роже, умори ме!  hahaha  Приятно пътуване!  Grinning

Миналата година писаха в темата, че ще носят в Лондон 8 литра ракия.  Joy
Не знам за Лондон дали са носили, но ние сме носили за Малайзия и за Индонезия/за приятели, и за нас де/ 3 л. вино, 2 л. мартини, 1л. ракия, узо, още веднъж половинка ракия Grinning Grinning Grinning, разбира се в чекирания багаж.
Но това надхвърляше многократно разрешеното количество Thinking за двама човека.
Виното и мартинито бяхме пресипали в по 1,5литрови бутилки от мин.вода Laughing. И всичкото това го пренесохме първо през Сингапур. Но тъй като пристигнахме рано сутринта на Чанги никой не ни и гледа багажа, макар там законите да са абсълютно строги за алкохола.
От Сингапур до Куала Лумпур обаче пътувахме с автобус. И на границата митничарят като видя на рентгена бутилката ракия и узо ме накара да отворя двата куфара. Отворих ги, но за наша радост не обърна никакво внимание на "минералната вода" Joy и ни пусна да си си ходим към автобуса. В КЛ разтоварихме за нашите приятели повечето от алкохола, за Индонезия оставихме само узо, но тъй като  не стигна, след това им купихме и от летището след полета ни до Ява още 2 бутилки мартини hahaha. За някои може да е странно, но разликата в цената е близо 3 пъти по-малка на летището отколкото в магазините в града затова да не се чудят Peace

# 83
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Миналата година писаха в темата, че ще носят в Лондон 8 литра ракия.  Joy

И тогава беше смешно, горните постове обаче вече граничат с... Tired

# 84
  • Мнения: 4
Някой има ли информация за скорошно намаление. Може ли да си взема билета за връщане от друг град като една поръчка- май като гледам няма таква опция. newsm78

# 85
  • Мнения: 871
Здравейте! Имам въпрос за козметиката- червила, сенки и пудри трябва ли да опаковам в найлонови пликове и да ги вадя и показвам?
Ще ми направят ли проблем за мицеларна вода в багажа 500 мл?

# 86
  • Мнения: 429
Добър ден, видях днес в пощата си мейл за намаление 40 лева ако се направи резервация през ноември, но не ми приспада цената до стъпката за плащане дори. Някой да знае защо и дали въобще работи отстъпката?

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Отстъпката е само за полети над 215лв, за членове на клуба. Peace

# 88
  • Мнения: 429
noshtna_ptica, да, по е висока сумата на билета, но пак не се получава.
Опитвам се да резервирам билет за януари от Германия до Румъния за чрен на клуба.
Може ли някой да опита моля  Embarassed

# 89
  • Мнения: 6 031
noshtna_ptica, да, по е висока сумата на билета, но пак не се получава.
Опитвам се да резервирам билет за януари от Германия до Румъния за чрен на клуба.
Може ли някой да опита моля  Embarassed

Предполагам, че има намаление само за дестинации от/до България.

Общи условия

Активация на акаунт