WIZZ AIR 11

  • 60 059
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
Пробвах Дортмунд-Букурещ, но и при мен също не даде намаление от 40 лв. Ама то и цените за януари са все по 19 евро и едвам намерих по-скъпи та да ги докарам до над 215 лв.

# 91
# 92
  • София
  • Мнения: 3 181
Прочетох го набързо, но отстъпката от 40лв се отнася за пътуване до Дубай.

Съжелявам, изтрих набързо мейла. Само споделям, че с такова впечатление останах. Аз също следя за билети, просто реших, че тази отстъпка не ми върши работа.

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 23:13 от vanian

# 93
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
Но в мейла пише друго:


Даваме автоматично 40 лв отстъпка за членове на Уизз дискаунт клуб за всички полети до всички дестинации струващи 214,99 лв или повече, но само ако са резервирани през ноември.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, не мога да схвана дете, родено на 30 05 1999 година за уиз възрастен ли се води или дете- пише до и над 14 години, тоест май е възрастен newsm78

# 95
  • Мнения: 429
Да, както пише Шебек, но не ми преизчислява крайната сума.

# 96
  • Мнения: 8 242
Здравейте, не мога да схвана дете, родено на 30 05 1999 година за уиз възрастен ли се води или дете- пише до и над 14 години, тоест май е възрастен newsm78
Щом е навършени е над Simple Smile

# 97
  • Мнения: 0
Здравейте!
Подобна чанта става ли за малък ръчен багаж? (моята е по-малка от тази, с размери 20/27/43)

# 98
  • Мнения: 786
Два бързи въпроса:
- Мога ли да платя от тук за пътуващ от друг град/държава и има ли някакви уловки, за които да следя?
- Мога ли да добавя основния багаж на по-късен етап и колко дена макс. преди полета може да стане това?
Благодаря!

# 99
  • Мнения: 6 031
Два бързи въпроса:
- Мога ли да платя от тук за пътуващ от друг град/държава и има ли някакви уловки, за които да следя?
- Мога ли да добавя основния багаж на по-късен етап и колко дена макс. преди полета може да стане това?
Благодаря!

1. Можеш - ако плащаш с карта си избери валутата на страната от която се пътува.
2. Можеш - до чекирането беше преди, а сега и след чекирането пише, че можеш(не съм го пробвала).

# 100
  • Мнения: 786
Благодаря, Мимии!   bouquet

# 101
  • Мнения: 1 113
Видях, че наскоро сте говорили за алкохол. Може ли да ми кажете разрешено ли е в чекирания багаж да нося вино /1 бутилка/?

# 102
  • Мнения: 0
Здравейте, имам няколко въпроса към вас Simple Smile Налага ми се служебен полет до Амстердам, но в билета няма включен багаж. Какво мога да взема в салонния багаж и дамската чанта + ел.книга,апарат, гримове, парфюм в едно ли трябва да са? Имам ли право да взема и двете или само салонния багаж, а ако успея в него да натикам и дамската чанта. До сега не ми се е налагало да пътувам без багаж и това ужасно ме притеснява. А престоя е 5 дни.
Поздрави Simple Smile

# 103
  • Мнения: 6 031
Здравейте, имам няколко въпроса към вас Simple Smile Налага ми се служебен полет до Амстердам, но в билета няма включен багаж. Какво мога да взема в салонния багаж и дамската чанта + ел.книга,апарат, гримове, парфюм в едно ли трябва да са? Имам ли право да взема и двете или само салонния багаж, а ако успея в него да натикам и дамската чанта. До сега не ми се е налагало да пътувам без багаж и това ужасно ме притеснява. А престоя е 5 дни.
Поздрави Simple Smile

Салонният багаж може да бъде само една бройка - размерите са на първа страница. Безплатен е само малкият салонен багаж. За 5 дни според мен е недостатъчен. Можете да си доплатите за голям салонене или чекиран багаж.

Всички изброени от вас неща(без книгата), трябва да бъдат в една чанта, отговаряща на размерите.

# 104
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Здравейте, имам няколко въпроса към вас Simple Smile Налага ми се служебен полет до Амстердам, но в билета няма включен багаж. Какво мога да взема в салонния багаж и дамската чанта + ел.книга,апарат, гримове, парфюм в едно ли трябва да са? Имам ли право да взема и двете или само салонния багаж, а ако успея в него да натикам и дамската чанта. До сега не ми се е налагало да пътувам без багаж и това ужасно ме притеснява. А престоя е 5 дни.
Поздрави Simple Smile

Уиз не летят до Амстердам. До Айндховен.

Общи условия

Активация на акаунт