WIZZ AIR 11

  • 60 002
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Нямам друг браузер, опитах над 20 пъти подред. Много ме е яд, сега цените са още по-високи, явно ще се ходи на автобусна екскурзия. Вчера  излизаше около 260лв - всичко за 2ма дущи Вече идва много скъпо-440 лв. Мерси за отговорите.

# 46
  • Мнения: 6 031
Нямам друг браузер, опитах над 20 пъти подред. Много ме е яд, сега цените са още по-високи, явно ще се ходи на автобусна екскурзия. Вчера  излизаше около 260лв - всичко за 2ма дущи Вече идва много скъпо-440 лв. Мерси за отговорите.

След няколко дни отново проверете цените.

# 47
  • Мнения: 4
Ще ги проверя, но и сега пробвах да направя на по-високите цени- пак същата работа и нищо не става. То за 20-25 ноември няма почти никакви и автобусни екскурзии или са заети вече местата, особено за тези без нощни преходи, за самолет пък ще е късно. Аз вече така се настроих за Рим и много ме е яд- вчера самолет и хотел ги връзвахме за 650 лв за двамата за 5 нощувки. Знаете ли някаква тема тук където се обсъждат екскурзиите , които предлагат- не че не съм разгледала всичките налични в нета. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 031
Ще ги проверя, но и сега пробвах да направя на по-високите цени- пак същата работа и нищо не става. То за 20-25 ноември няма почти никакви и автобусни екскурзии или са заети вече местата, особено за тези без нощни преходи, за самолет пък ще е късно. Аз вече така се настроих за Рим и много ме е яд- вчера самолет и хотел ги връзвахме за 650 лв за двамата за 5 нощувки. Знаете ли някаква тема тук където се обсъждат екскурзиите , които предлагат- не че не съм разгледала всичките налични в нета. Simple Smile

Няма как вчера да е имало намаление и днес цените да са значително по-ниски. Изчакай малко. Няма гаранция, че ще бъдат по-ниски, но не пречи да провериш.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 839
Ще ги проверя, но и сега пробвах да направя на по-високите цени- пак същата работа и нищо не става. То за 20-25 ноември няма почти никакви и автобусни екскурзии или са заети вече местата, особено за тези без нощни преходи, за самолет пък ще е късно. Аз вече така се настроих за Рим и много ме е яд- вчера самолет и хотел ги връзвахме за 650 лв за двамата за 5 нощувки. Знаете ли някаква тема тук където се обсъждат екскурзиите , които предлагат- не че не съм разгледала всичките налични в нета. Simple Smile
sweety_cherry, свали си нов браузер Peace. Става много лесно и много бързо. Няма да ти коства нищо. Сигурно си с интернет експлорер. Инсталирай си модзила или опера. Изтегляш ги безплатно от интернет Simple Smile

# 50
  • Мнения: 8 242
Ще ги проверя, но и сега пробвах да направя на по-високите цени- пак същата работа и нищо не става. То за 20-25 ноември няма почти никакви и автобусни екскурзии или са заети вече местата, особено за тези без нощни преходи, за самолет пък ще е късно. Аз вече така се настроих за Рим и много ме е яд- вчера самолет и хотел ги връзвахме за 650 лв за двамата за 5 нощувки. Знаете ли някаква тема тук където се обсъждат екскурзиите , които предлагат- не че не съм разгледала всичките налични в нета. Simple Smile
sweety_cherry, свали си нов браузер Peace. Става много лесно и много бързо. Няма да ти коства нищо. Сигурно си с интернет експлорер. Инсталирай си модзила или опера. Изтегляш ги безплатно от интернет Simple Smile
Изтрий си кукитата и пак пробвай Simple Smile

# 51
  • Мнения: 550
Благодаря за хубавата темичка    bouquet.

# 52
  • Мнения: 165
браво за хубавата тема!!!

# 53
  • Мнения: 80
Здравейте, искам да питам по отношение на малкия ръчен багаж, който може да се вземе безплатно - има ли някакви стандартни куфари с този размер? Аз гледах най-малките куфари в магазините, но дължината 42 см. е без колелетата, с колелетата дължината е над 45 см. и се съмнявам дали ще мине. Също чантата може ли да е широка и като се мери в клетката са се обърне обратно да влезе?
На 14 ноември ще пътувам за първи път с Wizz air за Милано и още не съм ориентирана. В краен случай ще си купя раница.

# 54
  • Мнения: 6 031
Здравейте, искам да питам по отношение на малкия ръчен багаж, който може да се вземе безплатно - има ли някакви стандартни куфари с този размер? Аз гледах най-малките куфари в магазините, но дължината 42 см. е без колелетата, с колелетата дължината е над 45 см. и се съмнявам дали ще мине. Също чантата може ли да е широка и като се мери в клетката са се обърне обратно да влезе?
На 14 ноември ще пътувам за първи път с Wizz air за Милано и още не съм ориентирана. В краен случай ще си купя раница.

Малки куфари сигурно има, но при тях се губи доста от обема.
Чантата можеш да я поставиш в която си искаш посока - важното е да влиза в клетката.

# 55
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Има чанти, шити специално за Уиз. Има на Естил по около 30 лв. Аз си взех от Варна, в Гранд Мола на някаква местна фирма. Удобни са, по размери и има място за лаптоп.

# 56
  • Мнения: 4
Тези кукита откъде се трият, извинете ме за глупавите въпроси, аз съм с модзила, интернет експлорера май ми го изтриха, че правеше много проблеми. Аз изчетох много от предишните теми и извода беше(преобладаваха повече мнения), че няма закономерност за това с посещенията и няма смисъл за триене на кукитата. Днес ми е готов другия компютър и ще пробвам с него, но май екскурзията ми до Рим ще я отложим, едва ли ще има пак такива цени за ноември месец. Без това бабата не е потвърдила със сигурност, че ще гледа дребния. Много ли са изморителни екскурзиите с нощни преходи- че другия ни вариант е само такъв. newsm78

# 57
  • Мнения: 14 415
Нощтните преходи не са измориделни само за тренирали дами на възраст.За деца са забранени и има защо.

# 58
  • Мнения: 9 171
аз все още имам проблем с уизза не ми излиза Париж хмм newsm78

# 59
  • Мнения: 80
Благодаря за отговорите за багажа, намерих си подходяща чанта.
Имам и друг въпрос - чекирала съм се онлайн и съм разпечатала бордните карти с баркодовете, но там пише код за потвърждение на полет - този код за какво служи и трябва ли някъде да го въвеждам?

Общи условия

Активация на акаунт