Ние, по-пухкавите, какво ? Да ходим голи и боси ли ? 3

  • 96 966
  • 731
  •   1
Отговори
# 615
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Вейдър, аз съм почитател  Heart Eyes на Ефреа. Права си, че рубриката "Бъди пръв" е супер - заради модели и цени. Тези новите от днес са доста готини, но аз имам панталон Rally и панталон Taylor от друг плат.

# 616
  • Мнения: X
Lady Brinne, ти беше похвалила панталон Hugo съвсем скоро. Дали би могла да дадеш линк, не се справям явно  Embarassed и не го намирам, а описанието ти звучеше много добре.

# 617
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Lady Brinne, ти беше похвалила панталон Hugo съвсем скоро. Дали би могла да дадеш линк, не се справям явно  Embarassed и не го намирам, а описанието ти звучеше много добре.

http://efrea.com/items/view/10657/

http://efrea.com/items/view/9730/

http://efrea.com/items/view/7626/

http://efrea.com/items/view/7625/

http://efrea.com/items/view/6958/

Обаче като гледам не е останала много номерация ...

Следи "Бъди пръв", защото често го шият в пролетно-летен вариант  Peace

# 618
  • Мнения: X
Супер, страшно много ти благодаря Simple Smile

# 619
  • Мнения: 1 525
Аз скоро няма да си получа поръчката от Елмайра.
Получих съобщение, че имат затруднение с изпълнението на поръчките.

# 620
  • Мнения: 5
И аз получих съобщение от Елмайра че поръчката ми ще се забави.

# 621
  • някъде по морето
  • Мнения: 968
Ами бг - мама е виновна Joy
Затрупахте ги с поръчки..сега ще чакате Hug

# 622
  • Мнения: 738
А, и аз съм от зарибените по "Ефрея" Rolling Eyes , винаги са били много любезни и обяснителни, макар че понякога имам и кофти попадения... ама то не може без хич: все пак вкусове различни, ако не друго.
Което ме подсеща, че имам за "размяна":
1) Панталон Michael, тъмносив меланж, мога да снимам реално - приятна материя, доста официален, 58 по техните размери, обличан само веднъж (ето този е http://efrea.com/items/view/10362/)
2) Панталон Tramonto, коралово, страхотен, също 58, не е обличан нито веднъж, но етикетът е свален. (ето този - http://efrea.com/items/view/10298/)
И двата не са взимани на цените, които са в момента.
Ако някоя мама е в подходящите мерки и се интересува, ще се радвам да сдобием панталончетата със собственици, че аз вече малко плувам в тоя размер и се надявам повече да не ми потрябва (да чукна на дърво).

# 623
  • Мнения: 1 400
Камиче , суперски са и двата , аз вземам този размер за близка, ама скоро и тя се сдоби с кораловия та ...
Дано си намерят собственици  Peace
С Елмайра имам един неуспешен опит за поръчка и смятам да не правя втори такъв.  Tired
Lady Brinne , офффф...и аз имам Рали ама така да ме блазни този денимения че не е истина просто  Crazy Само се чудя дали да му мацна денимена блузка отгоре или сако  newsm78 Имам време да се почудя още малко  Mr. Green

# 624
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Lady Brinne , офффф...и аз имам Рали ама така да ме блазни този денимения че не е истина просто  Crazy Само се чудя дали да му мацна денимена блузка отгоре или сако  newsm78 Имам време да се почудя още малко  Mr. Green

 Mr. Green Разбирам те.
Но аз съм натрупала доста неща в резервации и за сега съм решила, докато не извадят летните рокли/панталони да пасувам. Иначе денимената серия е супер красива.
Аз бих избрала панталон със сако  Peace

# 625
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 942
И аз съм от феновете на Ефреа (даже в момента съм с блуза от там)http://efrea.com/items/view/5583/
Искам да попитам от къде си поръчвате бански -  имам един цял, който е с нещо като рокличка, подарък ми е, стои страхотно,но искам да си взема още един подобен. На моя недостатък му е, че съхне мнооого бавно.

# 626
  • София
  • Мнения: 2 151
Ето тук съм хвърлила око на бански, но не съм поръчвала. http://evizabg.com/index.php?route=product/category&path=181_188

# 627
  • София
  • Мнения: 6 900
В "Бъди пръв" няма дължина на крачолите и не мога да попитам за дължина на ръкава, нали?

# 628
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
В "Бъди пръв" няма дължина на крачолите и не мога да попитам за дължина на ръкава, нали?

Можеш да попиташ в Ефреа-чат или под самия продукт при разглеждане. Елфчетата ще ти отговорят.  Grinning

# 629
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
Ето тук съм хвърлила око на бански, но не съм поръчвала. http://evizabg.com/index.php?route=product/category&path=181_188
Имам няколко поръчани неща от тая фирма,но всички се оказаха пълен провал.Много нагло поведение от страна на производителя.Не бих рискувала отново-никога.

Общи условия

Активация на акаунт