Литературен спамо-чат

  • 18 054
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Гаднярки, моят рожден ден беше вчера  Crossing Arms Mr. Green
А сега сериозно, инициативата е страхотна, съжалявам, че няма как да се включа  Hug

Мария, бъди здрава!  Heart Eyes

 Дано да си заобиколена от добри приятели и да си много, много обичана!
   

                                                           

# 391
  • Мнения: 1 601
Мария , честит рожден ден и от мен (на патерици)  newsm59
Бъди жива и здрава и много късмет в живота!  Hug

Момичета до кога ще изчакаме да видим , може и други да желаят да се включат
В тази тема ли ще пишем книгите или нова тема ще се прави
Аз съм мноооого щастлива  newsm44

# 392
  • Мнения: 5 776
Благодаря   bouquet Heart Eyes Hug
Десиссслава, защото не живея в България   Cry

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 13 480
Мария   bouquet /много съм несъобразителна/
Ч.Р.Д. на патерици
жива и здрава, много обичана, усмихната и щастлива!


Момичета, покрай тези книги ме запалихте преждевременно с коледен трепет  newsm44

# 394
  • София
  • Мнения: 5 362
Да не ме пропуснете PraynigИдеята за коледно подаръче-книжка е страхотна.Може ли да сложим и някакво бюджетче?Например до някаква сума.

# 395
  • Мнения: 455
И аз се включвам в идеята за коледен подарък книга.
Така че ме включвайте в списъка.
Идеята за 5 книги, които всеки ще си избере и ще получи една от тях е готина.
И ще е изненада, и ще е нещо, което си искал.

# 396
  • София
  • Мнения: 5 566
Мария, честит рожден ден, макар и на патерица!   bouquet  Да си жива и здрава, и много хубави моменти да имаш - с любими хора, и с книги, разбира се!  Hug

Нели, аз може и да ти се сторя странна, ама не го харесвах това по време на соца с разменянето на подаръци в клас (мисля, че мога да напиша цяла книга по тоя въпрос... Mr. Green   е, може и не съвсем цяла, ама поне 5-6 разказа без проблем) ...  Embarassed  Сигурна съм, че тук ще се получи далеч по-добре и може дори да си променя мнението в последствие, ама за сега не участвам.  Но това не ми пречи да се кефя на ентусиазма в темата по въпроса, и да споделям поне духа на Коледа с вас!  Hug

# 397
  • Мнения: 2 491
Божкеййй, колко сте изписали ooooh!

Много ти благодаря мила Heart Eyes Hug
Как съм го пропуснала този филм, не зная newsm78

Бройте ме и мен към страхотната идея на Нели за подаръци книжки...това е нещото което най много може да ме зарадва,особено по Коледа-момичета заразихте ме с коледен дух Hug
Страхотни сте и много ми е приятно с вас  Hug

P.S. заинтригувахте ме с тази Кейт Мортън, и аз искам да прочета нещо от нея Tired

Последна редакция: чт, 14 ное 2013, 18:16 от Гигова

# 398
  • Мнения: 1 729
Момичета, харесаха ми всичките Ви идеи. От това всеки да предложи по 5 книги, които би искал да получи, като разбира се книгите да са такива, че да могат да се намерят по книжарниците, до това един да направи списък под номера на желаещите, а друг да комбинира номерата.  Simple Smile

Чудесен коледен дух и в литературната тема!

Аз винаги имам поне по 5 книги, които искам да си купя и все още не съм стигнала до тях Simple Smile

ПС. Вени, благодаря ти за предложението и за другата книга на Мортън. Ще се възползвам догодина  Simple Smile По една нейна книга на година, за да не се преситя Simple Smile

# 399
  • Мнения: 1 243

Момичета, спомням си, че в някоя от другите теми се коментираше книгата "Трънски разкази" на Петър Делчев и някой я издирваше неуспешно. Е, днес я видях в една книжарничка до нас, която посещавам от време на време. Явно от "Сиела" са пуснали ново издание - разказите и "Балканска сюита" в една книжка, много е хубава и качествена.
Wink

Искам и аааааааз да участвам в инициативата с подаръка книга.  Heart Eyes
(Еййй, цял ден съм на работа и изпускам смапо-чата тук!)

# 400
  • София
  • Мнения: 6 210
P.S. заинтригувахте ме с тази Кейт Мортън, и аз искам да прочета нещо от нея Tired
Веднага ти пращам "Забравената градина", в момента само тя е у мен  Hug.

Елинка, не се колебай догодина да ме подсетиш. С много момичета менкам книги и често забравям какво съм обещала и на кого  ooooh!.

# 401
  • Мнения: 1 601
Момичета къде сте, хайде казвайте как ще правим с подаръците, уффф аз нямам търпение май  Joy Hug

# 402
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Дотук желание за подарък-книга са изявили 12 момичета. Записала съм ги и ми е едно такова радостно.  Simple Smile

Петя, напълно те разбирам за спомените от детството и размяната на подаръци тогава. Аз пазя хубави спомени, но веднъж бях получила подарък от старите ракли от едно момче  и бях много разочарована. Но то не  е виновно детето, а такъв е бил изборът на майка му.  Confused
 
scaramouche, аз търся "Трънски разкази" и  поръчах книгата в сторе. Но вече два пъти ми се обаждаха, че я няма налична  и жената обеща като я  има, да ми я пратят. Запазиха поръчката ми.
 Благодаря, че сподели, сега още с по-голямо желание я очаквам.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 13 480
Не мога да повярвам, че от толкова четящи момичета, само 12 сме се събрали за подарък  newsm78

# 404
  • Мнения: 46 518
Не мога да повярвам, че от толкова четящи момичета, само 12 сме се събрали за подарък  newsm78

12 по 4.50 лв. за пощенски, това са 54 лв., което са още към 4 книги.
Не че съм за тези няколко лв., но като видя колко са като ги обърна в книги и... сърцето ми се къса  Simple Smile
Ше си купя една книга и ще си мисля за вас  Blush

Общи условия

Активация на акаунт