Литературен спамо-чат

  • 18 037
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
nara86, СТРАХОТНО ГО ОБЯСНИ   bouquet

  newsm10

# 376
  • Мнения: 1 601
 mijjjka хихихихи  newsm47  кажи ми не мислим ли еднакво ?

# 377
  • Мнения: 10 651
mijjjka хихихихи  newsm47  кажи ми не мислим ли еднакво ?

Абсолютно!  Hug  bouquet

# 378
  • Мнения: 2 307
Най - добре всеки да предложи по 5 заглавия, които би искал за подарък, за да има повече варианти подаряващия и за да е по- голяма изненадата коя точно книга ще получи  Peace

# 379
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ох, трудно ще ми е да кажа какво искам.

 И не всичко искано го има налично... Каквото, такова, и на изненада съм съгласна.

# 380
  • Мнения: 10 651
Колко сме до сега?  Simple Smile

# 381
  • Мнения: 1 601
За Коледа ли ще си подаряваме , ще е прекрасно да се зарадваме взаимно , нямам търпение да видя кой ще изненадам и каква книга ще подаря  smile3508 newsm44

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Все пак е добре да дадеш някои насоки...представи си, че ти се подари книга, която по никакъв начин не те привлича?!?

# 383
  • Мнения: 10 651
Все пак е добре да дадеш някои насоки...представи си, че ти се подари книга, която по никакъв начин не те привлича?!?

Е нали всяка ще даде списък с 5 заглавия, които иска да има?
Този, който ще подарява, ще избере едно от тях  Simple Smile

# 384
  • Мнения: 6 056
А как точно ще стане тегленето на жребия,т.е кой на кого ще подарява?

# 385
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

 8 сме, не разбрах дали Петя се включва. Ако е `да`, сме 9. И то, за нула време.

# 386
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
А как точно ще стане тегленето на жребия,т.е кой на кого ще подарява?

 Ами да се доверим на някоя да го разиграе този жребий и ще каже какво е излязло.  Laughing

# 387
  • Мнения: 5 776
Гаднярки, моят рожден ден беше вчера  Crossing Arms Mr. Green
А сега сериозно, инициативата е страхотна! Съжалявам, че няма как да се включа  Hug

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Ами или някой да направи импровизиран жребий или по ред на записали се прави в един пост списък
1....
2....
и т.н. и всеки номер си казва желаните книги - 1 купува на 2 на 3 и последния на 1, но си мисля, че до края на деня ще се съберем повече от 9  Grinning

мαрия , ако не е прекалено неудобен въпроса...защо няма как да се включиш?

# 389
  • Мнения: 10 651
За жребия - можем да направим така.
Ще са нужни 2 човека. У единия ще е списъкът с участниците под номера. Другият , без да знае кой под кой номер е, ще "казва/пише" номерата - кой на кой подарява.
Нали няма да е реципрочно - например аз на Нели, тя на мен? А ще е аз на Нели, на мен - Незито да кажем...?

Общи условия

Активация на акаунт