Какво/Защо се случва в центъра на София?

  • 29 119
  • 549
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 794
Защото въпросните с турското самосъзнание не притежават тази територия...

Практически териториите се притежават от този, който си ги отвоюва и запази.

Тези територии са притежавани векове от Османската империя, векове от Византия и векове от отдавна измрели племена. Няма нотариален акт за тях.

Обикновено обаче има съществено значение кой живее на тях.

# 496
  • софия
  • Мнения: 25 931
Освен "интересни" исторически примери даваш и интересни интерпретации на историята Shocked Радвам се, че не съм учила по твоя учебник.

# 497
  • Мнения: 4 794
Освен "интересни" исторически примери даваш и интересни интерпретации на историята Shocked Радвам се, че не съм учила по твоя учебник.


Няма проблем да кажеш какво те притеснява и да ме опровергаеш.  Peace

А, може би човека не може да има деца, замисляла ли си се?

Всеки може да има деца, ти замисляла ли си се? Simple Smile
Но наистина както и да е.

По въпроса за Сидеров - откакто е в политиката, той не извоюва нито едно от нещата, които рекламираше пред своите избиратели. Нито едно, нула.
Включително и през двата парламента, в които без него правителството падаше.
Като толкова се бори срещу колонизаторите, що не тропне с краче примерно, че няма да подкрепи правителството, ако не национализира златодобива? Щото цялото това нещо е театър, ето затова. Simple Smile

Миналия мандат кисна на Орлов мост с един транспарант "X дни до падане на новините на турски". X стана нула, Воленчо си прибра транспарантчето и забрави случая.

Но благословията на тъпите политически идеи са тъпите последователи, които привличат - докато им кажеш Б, те вече са забравили, че си им казал А.

# 498
  • Мнения: 14 478
Освен "интересни" исторически примери даваш и интересни интерпретации на историята Shocked Радвам се, че не съм учила по твоя учебник.

Не само ти се отвращаваш от нейните писания...
Много са вече.
За децата-по- добре да имам едно дете, но такова, което милее за родината си, отколкото 20, които разсъждават като jp.
Левски е бил един и е направил толкова, колкото и милиард jp не биха могли.
А проповядването на откровен сепаратизъм -да си ходели с територията-нищо не желая да кажа-писанията и говорят за нейната личност достатъчно..

# 499
  • Мнения: 4 794
Като останат точно трима, говорещи български, ще е безкрайно все едно как разсъждават, уверявам ви.  Laughing

Къде проповядвам сепаратизъм? Нейде из дебрите на параноичното ти съзнание?  Laughing

А с тия територии сте смешни. Както казах, не вървят с нотариален акт. Който каквото си опази, негово си е.

Ето, с картинки: границите се променят: http://vbox7.com/play:61a99b1866 Чудо невиждано. Simple Smile

# 500
  • Мнения: 14 478
Като останат точно трима, говорещи български, ще е безкрайно все едно как разсъждават, уверявам ви.  Laughing

Къде проповядвам сепаратизъм? Нейде из дебрите на параноичното ти съзнание?  Laughing

А с тия територии сте смешни. Както казах, не вървят с нотариален акт. Който каквото си опази, негово си е.

Ето, с картинки: границите се променят: http://vbox7.com/play:61a99b1866 Чудо невиждано. Simple Smile
Няма да останат трима. Българите  ще имат деца. Освен това никъде не е написано със закон колко души колко трябва да населяват една територия. Преди сме били 4 милиона и пак сме пазили същите горе-долу граници. Другите народи ще започнат да намаляват, защото ресурсите на земята се изчерпват. А граници-както видя се пазят с пари и оръжие, не с бременни жени.
Но така или иначе спорът на тази тема с такива като теб не ми се води. Историята ще покаже кой е бил прав.
Както показа историята(за кратко) че емигрантите могат да бъдат спрени при желание.
При желание на Българите България ще я има-въпроса е дали такива като теб го желаят...

Последна редакция: пт, 22 ное 2013, 11:25 от Герри

# 501
  • Мнения: X
По темата:
http://smart.dir.bg/dnes/news.php?id=15571782&type=dnes

И още
http://smart.dir.bg/dnes/news.php?id=15573376&type=dnes


ДАНС: 7 задържани имигранти имат връзка с терористични организации


Успели са идентифицират сигурно 1%
Останалите кво ги праим?  newsm78

# 502
  • софия
  • Мнения: 25 931
Освен "интересни" исторически примери даваш и интересни интерпретации на историята Shocked Радвам се, че не съм учила по твоя учебник.


Няма проблем да кажеш какво те притеснява и да ме опровергаеш.  Peace

Честно казано, написаното толкова силно ме отвращава, че нямам никакво желание да влизам в обяснителен режим с теб.

# 503
  • Мнения: 4 794
Както показа историята(за кратко) че емигрантите могат да бъдат спрени при желание.

Те така са казвали и римляните някога. Simple Smile Ама бройката е надвила. Тъй че националистите да зарежат кой на какъв език чете новините, ами да се захванат с правене на деца. Както и всички загрижени щяло ли да я има България или не.  Laughing

Другото са голи лозунги.

zvanche, ми това е естеството на историята. Биологията и физиката и те ли те отвращават?

# 504
  • Мнения: 14 478
Освен "интересни" исторически примери даваш и интересни интерпретации на историята Shocked Радвам се, че не съм учила по твоя учебник.


Няма проблем да кажеш какво те притеснява и да ме опровергаеш.  Peace

Честно казано, написаното толкова силно ме отвращава, че нямам никакво желание да влизам в обяснителен режим с теб.
Споделям твоите чуства към въпросните писания на 100% С подобни може да се разговаря само с игнор

ПП: Римската империя не са я затрили нито емигрантите, нито това, че римляните са нямали деца. Затрило я е безхаберието, корупцията и липсата на привързаност към Империята.
Същото нещо би затрило всеки. След като има българи дето нямат отношение към съединението и 30 милиона да сме полза няма никаква. Латвийците са 3 милиона и не ги е страх, че безбрежна Русия ще ги затрие. Повече какво да се каже-то няма смисъл. Който иска ще разбере..

Последна редакция: пт, 22 ное 2013, 11:23 от Герри

# 505
  • София
  • Мнения: 4 878
За децата-по- добре да имам едно дете, но такова, което милее за родината си, отколкото 20, които разсъждават като jp.

Ако патриотизмът е единственото качество на детето ми, по-добре изобщо да го нямам. А и предвид, че мъжът ми е чужденец, не се знае за коя родина повече ще милее. При всички положения, универсалните ценности са по-важни и ценни от националната принадлежност.

# 506
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
За децата-по- добре да имам едно дете, но такова, което милее за родината си, отколкото 20, които разсъждават като jp.

Ако патриотизмът е единственото качество на детето ми, по-добре изобщо да го нямам. А и предвид, че мъжът ми е чужденец, не се знае за коя родина повече ще милее. При всички положения, универсалните ценности са по-важни и ценни от националната принадлежност.
А част от универсалните ценности, не включват ли обичта към родината, гордостта с рода ти и факта, че произлизаш от древен род?
Аз не искам моите деца да са мулти-култи. Няма лошо да уважаваш чужди култури и да посещаваш други страни, запознавайки се с различен начин на живот и прочие, но да не уважаваш собствените си корени е нещо, което никога не бих допуснала децата ми да правят.

# 507
  • Мнения: 14 796
Много се отплеснахме.Не ми трябва да се връщам назад до Римската империя.Важно ми е какво става тук и сега!Факт е,че незаконните емигранти НЯМАТ работа и причина да стоят не само в центъра на София,но и навсякъде в България!Сега се сетиха властите,че трябва да има причина,за да влезне някой на трероторията ни...Сега приреваха за терористи.Министъра на МВР каза,че работят с МОСАД.
Дано има ефект!
Много ми е интерсно възможно ли е такова шествие като на клипчето в Англия,да бъде допуснато в Сащ-''най-развитата демокрация'' Joyи как биха постъпили властите?Ще се радвам ако някой живеещ там ми отговори.

# 508
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
В САЩ допускат друго нещо
http://30dumi.eu/2013/11/nova-sma-rtonosna-zabava-v-sasht-vze-tr … zhivota-video-18/

# 509
  • Мнения: 4 794
А част от универсалните ценности, не включват ли обичта към родината, гордостта с рода ти и факта, че произлизаш от древен род?

Какво значение има древността на рода ти? Ценност за мен е да те е грижа за околните - тук и сега. Това може и да има допирни точки с това, което наричаш "обич към родината", ама може и да няма.

Бях цитирала едно изследване за сплотеността на българите. Абсурдното е в него е, че на българите усещането но за общност и склонността да си помагаме е на дъното в европейската класация, но пък иначе много се гордеем със страната си.

Да се разплакваш от умиление пред разказите за Тервел и Омуртаг и в същото време да мразиш съседите си, шефа си, роднините си, управляващите, опозицията, катаджиите, лекарите и всички останали, с които живееш в тази държава - е доста шизофренично.

България тук и сега има много повече полза от някой, който осинови три циганчета и ги образова, отколкото от всички бръснати младежи, дето се разхождат с лентички и си играят на войници.

Общи условия

Активация на акаунт