С мамите от ИБ бързо времето лети, в шеги,закачки и приказки сладки-тема 11

  • 18 911
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 073
Благодаря за посрещането  Hug

И аз мислех за варианта утре да звънна на консултант от ЛЛЛ.
Но ако варианта ни е изк. зърна, така ще е. Твърдо съм убедена, че ще кърмя и ще кърмя. Исках по по- естествен начин да се случват нещата и пак ще продължа да предлагам гърда без гума на малкия.

Няма да взимам нищо за гърло тогава. Ще чакам утре педито. А по колко пакетчета чай за кърмачки на ден мога да пия. 2 ще навредят ли. Или изобщо какъв чай мога да пия и мога ли да добавя лимон Crazy  Леле колко съм объркана и сигурно главата ме боли от въпросите в нея   Mr. Green Crazy Crazy

За коликите днес пробвах какво ли не. Пози, носене, шъткане, друсане. Най- добре се повлия като го свих в мене и го увих да се затопли, въпреки, че пак изпищяваше на няколко пъти. Милото ми  Confused
Ама пък вярно. Оляли са се с цената на тоя Колийф. Но ако има ефект... Мисля си, че като сме само на кърма бързо ще отшумят. Да видим. Дано  Praynig

И да се похваля. Преди малко, докато сменяхме памперса ни падна пъпчето  Party Сега мисля да го третирам отново само със спирт 95%, без пудра. А след няколко дни- истинска ванааааа

# 676
  • Варна
  • Мнения: 915
Чакайте да се допълня   Whistling

Мравче, Честит Рожден Ден , да си жива и здрава , много любов и щастие със скъпите на сърцето ти люде и беборана  Hug , ехх, га  бях и аз на 30  Mr. Green, ама какво тук значи някаква си цифра , важна е душата, нЪл тъй   Crazy

и сега да ви споделя най големият майтап, днес влязох в Джъмбо и излязох с две играчки звИзди , за крупната сума от 1,58 лв , ха ся да ви видя кой ще ме бие  hahaha, даже на касата девойката вика само това ли, и аз да за срамотиите , и тя , аааа не, браво  Joy

# 677
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Тони,добре дошла.
Поспаланче,ние изтрещяваме от сега,а след 10 години какво остава.
Аз мисля тези дни да украсим за Коледа,ама незнам къде ще сложим елхата,че малчо дърпа навсякъде.Тази вечер се качи сам на фотьоила и се изправи и реши,че ще отваря шкафа и ще вади каквото има вътре,ама ММ го хвана на време.Незнам,ама ако беше паднал сигурно щях да полудея пак и да крещя.

# 678
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Тоничка тъкмо се чудех днес кога ще се престрашиш да се запишеш при нас.Добре сте ни дошли с Христиан Hug Освен написаното от Либра и за друго се сещам-не го оставяй да огладнява много.Спомням си,че моето зверче в такива моменти си въртеше бясно главата и се засмукваше където му падне(2-3 пъти ми направи синки по гърдите)За коликите не мога да помогна много,дано бързо отминат,че да се наслждавате един на друг на спокойствие.Чай за кърмачки аз пиех до 2 чаши на ден от този http://apteka.framar.bg/30026247/%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D1%84%D0%B8 … 8-%D0%B3%D1%80-16 Ефект не знам дали имаше,но беше приятен на вкус. Хомеожен съм смукала по време на кърмене,също и осцилококцинум,но не толкова скоро след раждането-питай утре педито Peace
Мравче ЧРД!   bouquet
Май още щях да пиша амааа преядох и ми се спи вече-ще се ходи в кревата май Mr. Green
Ааа да малкия звяр днес така се изцепи,че с баща му се скъсахме да се хилим.
Скрит текст:
Предистория-баща му кара и нещо на един завой се изсили и излезе от пътя.Аз казах абе Весоо.Тишина в колата.Връща нашия назад и мина през един бордюр и друсна.Тогава в търмното се чува откъм малкия АБЕ ТАТЕЕЕ с назидателен тон hahaha hahaha hahaha hahaha Ааа да редовно ме лъже, че иска нещо,което е набутал под секцията и като легна да го търся ме яхва и вика диййй коняя
Либре евала.Ние вчера ходихме до джъмбо и се разделих със 50-тачка за коледна украса(лепенки за стъклата и 2 гирлянда) и влак стрела подарък за именния ден на чедото Rolling Eyes
Лека нооощ,че утре ще се става ранооо и май ще се работи Crazy

# 679
  • Мнения: 1 498
 Tonichka, добре дошла, да кажа за коликите, само веднъж дадох капки, след което минавахме само със сешоара, хем затопля коремчето, хем шума много успокоява. Не се притеснявай, ще минат, при всяко бебе различно помага, успех в кърменето.

ant G, честит рожден ден   bouquet

# 680
  • Мнения: 1 172
Добре дошла, Тоничка! Да ти е жив и здрав Хриско! Момичетата са дали хубави съвети за кърменето, няма да ги повтарям. Но не се предавай! Трудно е само в началото, ще видиш! Hug Пробвай периодично дали ще минава номера без силикон, макар че той определено е по-добрия вариант от това да цедиш и да даваш с шише! Peace Но би ти създал проблеми, ако се престрашиш да кърмиш навън (като се стопли, естествено) - аз лично не проумявах как ще се разпищоля, за да си лепна силикона на цицата... ooooh! И без това съм супер срамежлива и се стараех колкото мога по-дискретно да кърмя, та ако трябваше да слагам изкуствено зърно....... отиде ми дискретността и срама. Laughing
Мравче, ако знаеш ква съм голяма бяла птица... Mr. Green Гледам "3-то ниво" и си викам "кво е па тва ся?!", след което гледам и скрития текст, ама подминавам и хич не схващам..... Чак като ти честитиха се плеснах по челото. hahaha Ми хайде честита ти смяна на телефонната централа!  bouquet Бъди жива и здрава, и не след дълго пак мама! Hug

# 681
  • Мнения: 1 073
Леле Мраве. Мнооо съм зле и аз  smile3555 Бъди жива и здрава и горда мама  Hug

Поспаланче, и Хриси така си мята главата като е гладен. Но днес го взех на третия час, за да не прави дълга палза за ядене и още 20 минути го будих и не и не. Изведнъж се ококори. Поспаливко. Да беше така и през нощта  Crazy Нас още ни мори и жълтеничката и за това искам по- често да яде обаче трудна работа.

Благодаря за съветите на всички   bouquet

# 682
  • Мнения: 2 843
Докато не е минало 12 часа, Мравке, Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много обичана и истински щастлива! А малката Софи да слушка и да ти дава повече свободно време  Hug  Hug   bouquet
Тони, добре дошли  Hug Много хубави съвети са дали мамите ми любими  Heart Eyes Другото, което мога да добавя, не го прави фикс идея. Давай го спокойно, наистина е трудно в началото, но после си нямаш и идея колко е лесно и приятно. За захапването не знам и аз, не сме имали проблем, но колики колкото щеш  Mr. Green Инфакол и Еспумизан съм давала, нищо не помогна. Може да правиш леко масажче на коремчето, да го заграяваш, може да спинка върху теб беб, също да повдигаш краченцата леко нагоре към коремчето като е по гръб, за да пръцка шушулчо  Grinning Дано бързо се нагодите  Hug
П.П. Мина 12  Mr. Green Лека  Hug

# 683
  • Мнения: 1 167
Тони сешоар или прахосмукачка.Даже тези шумове ми бяха записани с Рали в телефона.Ние овладявахме коликите с мастика споменавала съм(сега също),но вече като голяма 4-5 месеца само да шавне и го пусках моментално всяко мрънкане прключваше.

Какво ли да направя да намаля малко кърмата не че ще успея  newsm78 ?Не ям кой знае колко даже с всеки ден кантара е надолу с килцата,старая се по малко вода да пия.......
Чудех се дали да не дам малко на Рали кърма  Mr. Green харесва й вкусвала е доста е сладка?Имам2-3 литра вече във фризера.

# 684
  • Мнения: X
Фейт, що не сте на кухня вече? При нас няма такава кашкавалена - млечната супа май е с прясно мляко и сирене  newsm78
И аз украсих днес. Елхата ни е 1.70 см, голяма борба ще е с Анди  Mr. Green
Ант, честит рожден ден/писах го снощи тоя пост, ама Анди се разрева и легнах при него  Mr. Green/ - от здраве и късмет да не се оттървеш  Hug
Тоничка, добре дошла, ще се справите с кърменето  Hug За коликите всичко е за наше успокоение, по-добре гушкане и затопляне с възглавница, отколкото тия лекарства  Crazy

# 685
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Добро утро!
Моя звяр е станал от 6.30 и вече започва да се криви.Май след малко ще го пробвам да поспи,че навънка вали и дано като стане да е спряло,че тука ще ме побърка.От сутринта е забутал колелото и само иска да съм до него.
Ант,честит рожден ден.Да си жива и здрава и скоро пак мама.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 915
Добро утро и успешна нова седмица, все по малко остава до Коледа  santa2

Поспалане, аххх какъв хитрец е Слав , ц ц ц, представям си ви двамата , много добре изглежда сцената  Mr. Green, но ти беше споменала че си имате конче или те притеснява да не люпне през главата на коня  Crazy

Аз уж вчера тръгнах за коледни подаръци и нъцки , нищо не харесах от това което бях набелязала от нета  Outta Joint, сега наново трябва да мисля и премислям , пуу, миналата година ми беше много лесно  Whistling

А тази кашкавалена супа като изтисне не се ли втвърдява бре  newsm78

Вчера взех пелени на молфикс , колежката е доволна , да видим при нас как ще бъде  bowuu

Хайде лек ви ден, да слушате ...........бебетата Crazy

# 687
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Тоничка,
само да ти кажа, че и Борислав захапваше мноооого трудно в началото, просто докато засуче беше мъка. В началото винаги е трудно, но ще се получат нещата. Аз силиконови зърна не съм ползвала. Доколкото съм наясно те не са вариант за постоянно, трябва да търсиш начин да отпаднат малко по малко, иначе има опасност детето да се отбие в един момент. Но наистина се свържи с консултант или пиши в подфорум Кърмене, там има онлайн консултанти, много са отзивчиви и ще ти дадат добри съвети. Търпение му е майката и не малка доза инат Simple Smile

# 688
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз чакам Мишето и Магнитка да се присъединят към нас съвсем скоро Flutter

# 689
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добро утрооо.
Либре кончето е у свеки-наследство от братовчед му.Общо взето като се залюлее и изтръпвам,но и той рядко го отразява.По-интересно му е да го свали от люлката на колелцата и да ровичка падащото колело(едното колело е леко счупено и пада като подкара кончето да го бута с краката),а баба му се кефи,че ще има майстор вкъщи(това щото братовчед му се интересува предимно от феи и танци newsm78) Whistling
Хубава седмица на всички  Hug
Пишете че следобед може да стъкмя една нова тема.Иначе утре чак вероятно Mr. GreenИме на темата измислих току що Whistling

Общи условия

Активация на акаунт