С мамите от ИБ бързо времето лети, в шеги,закачки и приказки сладки-тема 11

  • 18 909
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • shumen
  • Мнения: 18 265
Ооф,тука е ужасно времето.Продължава да вали,а моя син изтрещя.Наспа и се и пак пищи и реве без причина.Лошото е,че дъждобран не търпи и няма как да излезнем поне до магазина и за ДК с него.Искам и до пощата да отида,че имам да пускам един запис,че му поръчах един коледен гащеризон,ама как и кога ще стане незнам.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 25 344
И при нас вали, но на мен в дъжд не ми се излиза, даже и с дъждобран, тъпо ми е някак. Надявам се да спре.
Не че нещо съдържателно казах, ама нали Поспаланчо помоли да изписваме темата Mr. Green

# 692
  • shumen
  • Мнения: 18 265
Месечко,тука спря.След малко го обличам и отиваме да пуснем записа и да вземем ДК.
После ще чакам да му дойдат апреските,че в Събота не дойдоха.

# 693
  • Мнения: 1 490
Честито трето ниво(на патерица) на Мравето Simple Smile Много щасливи моменти и още 3 по 3 нива да изкараш Simple Smile
Тони,с риск да прозвуча като някоя сектантка ,ще ти кажа кое помогна на мен когато имах проблеми с кърменето.Спусках щорите , събличам се гола до кръста и детето по памперс,загъваме се и се гушваме и така с часове.Не гледах нито часовник , нито нищо.Когато заспеше , ставах да прилапам нещо и да пия един чай и пак при него,за да има достъп до млечния бар по всяко време.Също така съм пускала сешоара докато суче ...абе сешоара беше най-ползваната вещ.Ни Колийфи , ни Лефакс , ни чудо не помогна Simple Smile Успех ,наистина е трудно сега , но после кърменето ще ти се отблагодари Wink

# 694
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ема пък не обичаше да сме сами докато се кърмим .. трябваше да е шумно и светло около нея, иначе се притесняваше и вместо да яде си върти главата и се опитва да се оглежда Mr. Green

# 695
  • София
  • Мнения: 8 131
Мрaвче , честито и от мен! Жива и здрава бъди и много щастлива!
И понеже нали знаете, че около мен все проблеми, моля стиснете утре по едни палци, че ще ми правят утре гастроскопия и съм се сдухалa яко!

# 696
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Мравче,
честито и от мен  bouquet Аз докато разбера какво е това трето ниво Joy
Весе,
за какво ще ти я правят, какво е това чудо? Стискам палци Hug

# 697
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мравче, честит рожден ден, на патерица   bouquet. Всичко хубаво ти желая и то по много.

Тоничка, добре дошла. Не е нужно да използваш толкова силен спирт за пъпчето, можеш да вземеш и 70%.

Веси, няма да се шашкаш, бързо минава това изследване. Не от най-приятните, но пък понякога без него не може.

При Ика новото е, че от 2 седмици е без памперс /само нощем е със, но често сутрин е сух/. Изведнъж прояви интерес към тоалетната, след доста  неуспешни проби. В къщи има фалове, но навън - не. Дано продължат така леко нещата, че махането на памперса ми е най-омразния етап от отглеждането на детето.
 
И тук вали дъжд. Хубавото е, че ще стопи снега.

# 698
  • София
  • Мнения: 8 131
Ами проблеми със стомаха. Гледа се отвътре със сонда. Явно зверските киселини през бременността сa нанесли някакви щети. Въпросът е колко големи...

# 699
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ние пък 3 пъти сме пишкали успешно в кукуто Mr. Green

# 700
  • София
  • Мнения: 8 131
Иве , мерси. Мен повече ме е страх от резултата...

# 701
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Иве , мерси. Мен повече ме е страх от резултата...

Е, няма да се навиваш предварително. Може да е просто раздразнена лигавица, важното е навреме да са вземат мерки.

# 702
  • София
  • Мнения: 8 131
Абе не знам колко е навреме. Те моите проблеми започнаха още през.бременността и ги обяснявахме  с това. Сега обаче продължиха!

# 703
  • Мнения: 1 073
Месечинке, и аз смятам, че в един момент трябва да се откажем от изк. зърна. Тази нощ например папка с тях, след час реване му дадох пак гърда, за да се успокои и да заспи. Той обаче освен че си захапа доволно и без силикона си и хапна стабилно. И половин час след това повърна обилно. Преяде. Голяма съм патка. Но като го видях как си хапва доволно и без силокона сърце не ми даде да го дръпна, а и той щеше да се сърди.
Сега сутрешното папкане направих точно така. Сложих зърната, засука с тях и на първата почивка, като пусна махнах екстеншъна  Mr. Green и с малко зор захапа без него.По този начин се оформят малко зърната и после по- лесно захапва. Така мисля да процедирам за сега. Надявам се скоро моите зърна да се оформят за постоянно. Те не са съвсем никакви, но от топлината някак си се сливат с ореола. Как го обясних  Crazy Освен да излизам по цици на терасата преди да кърмя  Grinning

Весе, имаш безусловната ми подкрепа и знам, че всичко ще е наред. Повярвай и ти. Не тръгвай с песимизъм  Hug

Стелико, на мен не ми звучи никак сектантско. Подкрепям действията ти. Но няма как да гоня ММ от спалнята. Той е много загрижен и много ми помага. Ако му кажа "ти излез, че ще се кърмим" няма да го приеме никак добре.

Ивап, взех 95%, защото педито каза, че хем действа по- добре, хем се изпарява по- бързо.

Оф, и днес няма да ни посети докторката. От Петък сме си в къщи, а тя само ми излиза с номера, че била болна, но според мен нещо се скатава. Ако е болна наистина не я искам в къщи. Ама да ми каже, "хайде утре"... То ако днес е болна, утре няма да е кой знае колко по- добре. Каза ми да слагам пудра на пъпчето, но аз мисля да пропусна  Twisted Evil

Момичета, опита ви ми е много полезен. Благодаря ви!
Хубава седмица ви пожелавам и дано е малко по- слънчева. Ние няма да излезем скоро, ама поне вие да не скатавате в къщи  Sunglasses

# 704
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Надявам се скоро моите зърна да се оформят за постоянно. Те не са съвсем никакви, но от топлината някак си се сливат с ореола. Как го обясних  Crazy
Ще се оформят Simple Smile Моето на дясната гърда беше същото, но сега си е оформено Simple Smile За спирта - и аз ползвах 95%, такъв ми бяха написали на рецептата от родилното. За пудрата правилно си решила Hug

Общи условия

Активация на акаунт