С мамите от ИБ бързо времето лети, в шеги,закачки и приказки сладки-тема 11

  • 18 899
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Северозапада
  • Мнения: 5 487
Благодаря мамчета, да ви се връща  Hug
Отвратително време  Sick Ние все пак излезнахме за половин час.
Тони, браво на Хриско. Зърната ще се оформят. На мен едното ми хлътваше и аз го стисках, за да го набутам в устата на Софи, да може да засуче, сега вече си се оформи и нямаме проблеми. Сигурна съм, че ви чака спокойно и дълго кърмене  Hug
Веси, стискам палци всичко да е наред  Peace

# 706
  • Варна
  • Мнения: 915
Уха, спамите значи,хммм, да допринеса и аз за общото благо  Mr. Green

Ходих в дъждеца за храница и да разпечатам новите заявления за ясли , нова система измислили във Варна , да се намират на работа  Naughty

Стелико, от къде ти хрумна сектанкски , открила си вашият начин на кърмене  Hug

Мецо, да , въртенето с глава докато си захапал зърното е особена тръпка за мама  Twisted Evil hahaha

Веси, с теб сме мислено , отпусни душата, изпращаме ти положителна енергия , няма да се притесняваш , нека всичко бъде ОК  Hug Praynig

Ивапче, браво на Ивка, мислено отбелязвам вашата възраст сега и се надявам и нас да ни огрее по това време , има няма още 4 месеца  Mr. Green

Тоничка, ето че има напредък  Crazy , само така , с увереност и напред , ама нИдей излиза по цици на болконЯ , може някой съсед да се възползва пък и ще изстине млякото  Mr. Green..........хмм за докторката , май не започват добре нещата , ако чувстваш че те мотае може би е добре от рано да я смените  newsm78

За НОИ , колегите ми отговориха че до 5,12 ще подават докс и после НОИ щели да си приспаднат парите от следващите обезщетения , ти да видиш значи, аз ще си следя нещата , то ще се чуе  Whistling

Допринесох  bowuu


# 707
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Либре и да отбелязваш възраст и да не все тая. Слав е мъничко по-голям от Ика,а седи на гърнето и се сурка из къщи с него. Има ли смисъл да казвам,че гърнето си остава празно,а пампата след 5 мин е пълна ooooh! До дете си е явно Rolling Eyes
Веси всичко ще е наред Hug
Аз да си кажа за зърната-при мен така и не се оформи на едната гърда.Изплюеше ли го си се отпускаше и си ставаше както преди.Просто му порасна устата и почна да го захапва по-лесно. Rolling Eyes
Тоничка познато ми е това с небуденето и писъците.И това ще мине.Търпение и инат и ще се справите Hug

# 708
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Аз да си кажа за зърната-при мен така и не се оформи на едната гърда.Изплюеше ли го си се отпускаше и си ставаше както преди.Просто му порасна устата и почна да го захапва по-лесно.

аз пък не можах да изчакам Ема да порасне достатъчно, че да го прави това същото Mr. Green Mr. Green

Либра е, че тръпка си е .. за цял живот Mr. Green

# 709
  • Мнения: 2 843
Весе  Praynig
Аз пък винаги съм имала малки гърди с Убави зърна  Joy Акушерката като ми ги видя преди да сложа Дени на гърда вика - ау, страхотни зърна. Аз се опулих  Shocked  Joy
Сега ще се допълня да видите какво стъкмих преди малко ....
Допълвам, ето това направих, част от коледния ни тиалет  Flutter
 
Ето как се прави http://krokotak.com/2011/12/snezhinki-balerinki/

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 14:41 от desitkad

# 710
  • Мнения: 1 490
Тони,таткото няма да ти пречи в стаята , дори напротив .Важното е да се отпуснеш на 100% и да не ти минават никакви мисли от сорта "сука само 5 минути , или суче вече час, или пък минават 3 часа , а той не е ял" Просто му осигури възможност да си хапва когато и колкото пожелае.Да почувства сигурност , че винаги си там .А таткото разбирасе може да е в помощ само,той също е главнодействащо лице в отглеждането .Да не ти казвам , че след време е възможно и да го предпочита пред теб  Mr. Green
Веси- Praynig
 Моите зърна пък така се оформиха , че дори след приключването с кърменето стърчат като стайни антени

# 711
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Деско друга работа нямаш ли си, сега и аз искам да направя такава за Ема!!! ужасна си, отивай да се засрамяваш в ъгъла Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.с. това червенкото, което си използвала, тюл ли е, от къде го купи и колко струва /ориентировъчно разбира се, че сме малко далеч една от друга Mr. Green /?

# 712
  • Мнения: 1 884
Тони Hug-добре дошли  и от мен,ехе моето момче също е родено на 25,11....
момичетата са казали абсолютно всичко-трябва да си много,много спокойна и търпелива Peace

Мравче-здраве и много щастие  bouquet

Деска Hug-страхотна е тази премяна Heart Eyes

# 713
  • Варна
  • Мнения: 915
Кокосита, акушерката е професионално изкривена  Joy , тя колко гърди е видяла , ехее , научила се е да отсява жената  Mr. Green

Пачката е много джиджана , а малката бузанка с нея ще е още по прекрасна , ще чакаме с нетърпение да ни я представиш  Hug

Муцунка и тя има но трябва да поразредя финтифлюшките че нали и порасна кръстчето и като и я вържа отзад дупЕто и стърчи  hahaha иначе за сверка тюла го взехме май 8,5 пари метъра

Поспаланчо, стига сега и ти  Mr. Green, надеждата казват умирала последна , все някога ще се научат да използват гърнето , явно ще стане когато те искат и изневиделица  Crazy



# 714
  • Мнения: 2 843
Мецко, тук в Кн е 5 лв метъра, което си е доста, за полата на Дени отидоха около три метра. Аз поръчах плат от rakhiva.comза левче метъра. Доставката обаче е 5 лв, но взех и лилав и розов и ми се изплати Simple Smile Уф, нета е зле, навън сме...

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 16:33 от desitkad

# 715
  • Мнения: 931
Здравейте маменца,
ние днес си имаме първа месечинка, и няма по - подходящ момент да ви представя Борката :

Скрит текст:

Веси имаш палчета и от мен, дано резултатите да не са обезпокоителни.
Поспаланче , много се смях на историята с твоя юнак, голям сладур си имате Simple Smile

Ние пък много хърчим, имаме сополки, промивам с морска водичка и има ефект , дано не е нещо сериозно, на док. сме в Сряда.

Относно зърната , след като Борката порядъчно ме изпонахапа в болницата/най - вече дясната гърда/ и не искаше да суче от лявата, сложихме силиконките, сега вече от дясната си цока спокойно , а от лявата не ще и не ще , кво ли е съм пробвала и позата сменихме и стисках тва зърно да стане , да омекне ми нъцки не иска, и си караме на лявата със зърно , само като го усети и включва смукача.

Ние пък си ангажирахме фотограф за сесия у дома, дано станат хубави снимките и не сгреших че решихме да е у нас , обаче ще е след около 15 дни , дано стои мирен малчо.
[/i][/color]

# 716
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Пепита, много е сладък и какъв е оформен и ококорен  Heart Eyes.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 915
Пепита, честита ви месечинка , да е жив и здрав малкият сладурчо  Heart Eyes , ех да можеше да го излъжеш някак да започне да цока и от лявата гърда , хмм, брей не се лъжат лесно , обаче аз съм оптимист и си мисля че някой ден ще откриеш решението  Hug

Момичета, по списъка от първа страница мисля че долните майчета нямат парола за албума  newsm78, ще ви я изпратя на лични Crazy

Скрит текст:
Дара на мама Ku4o
Анна на мама Dharma
Атанас на мама Arven_89
Ивон на мама Плодче
Георги на мама Veselyshko
Никола на мама лилка
Борис на мама pepitta_84
Христиан на мама Tonichka

ако пропускам някой да се обади  Whistling

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 17:37 от libra

# 718
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Пепита честита ви месечинка  bouquet Много е сладък пупу Laughing относно предпочитанията на гърдите и при нас го имаше,но го преодоляхме.За съжаление обаче това ми коства едно запушване и спад в кърмата ,който с много усилия превъзмогнахме.С две думи усложних си живота с настоятелността ми да суче и от двете гърди ooooh! Предпочиташе дясната,защото каналите и бяха по-широки и по-бързо се насукваше.След спада в кърмата сучеше и от двете просто защото само от едната не му стигаше Thinking
Деско страхотна е пачката.Да и нацелуваш бузките на малаката бузанка Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 1 073
Кокосче, искам да видя Кокоситка в тая пачка  Heart Eyes

Пепи, и тук да ти е жви и здрав Борката  Hug

Аз понапълних един от албумите със снимки на моето Тигърче   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт