Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
AlbaRicoNavarro,
Скрит текст:
AlbaRicoNavarro (извинявай, не ти знам името) - на 11 години съм - в 5 клас съм. Ти?

# 511
  • Мнения: 302
Момичета и момчета, наскоро се запознахме с един човек нуждаещ се от спешна.....
Скрит текст:
Коламаска
. Моля ви помогнете! Всеки който напише това
Скрит текст:
#ЕпилаторЗаПитърЛанзани
в полето за подпис подкрепя каузата. Колкото повече помагаме на Питър, толкова повече се доближаваме до мечтаната цел
Скрит текст:

# 512
  • Мнения: 302
Вижте какво намерих. Оказва се че Тини е харесвала Иван Джорджия

# 513
  • Мнения: 66
За феновете на Макси и специално за Стефи. Hug



# 514
  • Мнения: 1 155
В Каракас с фенове:



Нови снимки:

# 515
  • Мнения: 0
За феновете на Макси и специално за Стефи. Hug




Мерсиии  Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes
Вижте какво намерих. Оказва се че Тини е харесвала Иван Джорджия


Името му е Ейвън Джогия ;дд Много е готин между другото, само не разбрах за какво е това клипче, щото ако е за това кой с кой е бил или харесвал и не знам си какво мога да кажа че тея за 1Д са доооста сбъркани  Laughing Laughing Евентуално Хари и Шер Лойд бяха много добри приятели и имаше съмнения за връзка, но иначе тотално са сбъркали  Laughing

# 516
  • Мнения: 1 155
Това според мен е някакво фенско видео и няма нищо общо с реалността.  Laughing Създателката на клипа е написала в описанието, че тези двойки не са истински.

Преди и Сега.

Промяната е голяма. Преди беше едно дете, а вече е едно голямо и пораснало момиче. Heart Eyes

Мерседес на корицата на списание "Look". Heart Eyes

# 517
  • Мнения: 66
За феновете на Макси и специално за Стефи. Hug


Мерсиии  Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes

Радвам се, че гифчето ти харесва! Други поръчки? Peace

# 518
  • Мнения: 302


Промяната е голяма. Преди беше едно дете, а вече е едно голямо и пораснало момиче. Heart Eyes

Аз си я харесвам повече като дете

# 519
  • Мнения: 66



Ками изпълнява нова версия на "Algo suena en mi". На мен ми харесва, вие какво мислите?

Последна редакция: нд, 17 ное 2013, 22:17 от Stilito

# 520
  • Мнения: 0
Здравейте, днеска нямах голяма възможност да пиша в темата, успях да вляза само сутринта ,на бързо и да видя как са нещата и след това бях заета ,но както и да е. Здравей ,Лодо  Simple Smileаз съм на 13, а  и не съм ти копирала аватара може би е станало съвпадение, не съм знаела че си с такъв Simple Smile
Марти ,ти защо не харесваш Томас? Aз до колкото съм гледала първи сезон не ми е направил лошо впечатление, само се дразнех, когато Людмила им правеше интриги, за да не са заедно с Виолета.

# 521
  • Мнения: 302
Любим момент

# 522
  • Мнения: 0
Хаххах  Grinning много са яки!

# 523
  • Мнения: 0
Момичета и момчета, наскоро се запознахме с един човек нуждаещ се от спешна.....
Скрит текст:
Коламаска
. Моля ви помогнете! Всеки който напише това
Скрит текст:
#ЕпилаторЗаПитърЛанзани
в полето за подпис подкрепя каузата. Колкото повече помагаме на Питър, толкова повече се доближаваме до мечтаната цел
Скрит текст:
Присъединявам се към каузата! Grinning

# 524
  • Мнения: 0
Кати, и аз се присъединих, само че ако не е проблем ми е в личен текст а не в подписа ;ддд

Общи условия

Активация на акаунт